СКОНТО ООД

Силни изяви на велинградски двойки в Сърбия ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 02 Октомври 2009 12:59
 
Състезатели на КСТ „Импулс” – Велинград спечелиха два от общо трите златни медала за България на Открития шампионат на Сърбия „IDSF International Open” в Белград (25–26.09.2009 г.), който е валиден за Световната ранглиста.

Велинградският клуб бе представен само с четири състезателни двойки в представителния отбор на България, но въпреки това те бяха достатъчни, за да осигурят най-силния резултат за националния ни отбор.

В латиноамериканските танци при юношите старша възраст златото завоюва велинградската двойка Йорданов – Марвакова.

В стандартните танци при младежите на първото място се класира тандема Гръчки – Димова.

Единствената двойка на турнира, достигнала два финала в своята категория бе Дулев – Пандева, които бяха най-добри в многобоя. Те се наредиха на пето и шесто място при юношите старша възраст съответно в стандартните и латиноамериканските танци.

Четвъртата двойка на „Импулс” - Спасов-Клисурска достигна до четвъртфинал при младежите.

Началото на новия състезателен сезон отново започва с обнадеждаващи резултати за велинградския клуб.

До края на годината предстоят още две Световни (Москва и Рига) и едно Европейско първенство (Минск). Двойките на КСТ „Импулс” ще участват и в престижни международни първенства в Австрия, Словения и Хърватска.
 
Следете ни в:

Efbet лига - резултати и статистика

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)38+4997
 2 ЦСКА II (София)38+2980
3Ботев (Ихтиман)38+1867
4Вихрен (Сандански)38+2066
 5 Сливнишки герой (Сливница)38+558
6Левски II (София)38+1056
7Рилски спортист (Самоков)38-352
8
Балкан (Ботевград)38+150
9ЦСКА 1948 III (София)38+249
10
Банско тийм38-448
11Септември II (София)38+448
 12 Витоша (Бистрица)38-547
 13 ФК Кюстендил38-146
14Славия II (София)38-1046
 15 Оборище (Панагюрище)38-1746
16Септември (Симитли)38-245
 17 Пирин (Разлог)38-1745
18ОФК Костинброд38-2343
19Хебър II (Пазарджик)38-2833
20Чавдар (Етрополе)*38-2841*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)18+4648
 2 Брацигово18+3338
3Чико-Бунара (Бяга)18+1333
4Марица (Белово)18+824
 5 Чепинец (Велинград)18+923
6Оборище II (Панагюрище)18-1722
7Левски (Паталеница)18-1419
8
Сарая18-1715
9
Вихър (Ветрен)18-2015
10Величково18-429
  

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)26+2541
 12 Лозен24-3329
13Звезда (Семчиново)26-2729
14Тракия (Мирянци)24-1825
 15 Левски (Ракитово)26-5624
16Спартак (Калугерово)24-3719
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)24-731

Кой е тук?

В момента има 39 посетителя в сайта

Приятели

. .
.