СКОНТО ООД

Програма на срещите на Чепинец през ЕСЕН 2019 ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 31 Юли 2019 17:33
Отборът на Чепинец ще участва за трети пореден сезон в Четвърта лига - Пазарджик

На 7 домакинства и 8 гостувания очакват Чепинец през есенния полусезон на 2019-а в четвърта дивизия.

Велинградчани стартират с визита на Локомотив (Септември) на 25 август (неделя) от 18:30 ч. Седмица по-късно им предстои първата среща пред собствена публика, когато приемат селекцията на Вихър (Ветрен).

Публикуваме пълната програма на срещите на Чепинец за първия дял от първенството в Четвърто ниво („А“ ОГ – Пазарджик).

I кръг
Локомотив (Септември) – Чепинец (Велинград)
II кръг
Чепинец (Велинград) – Вихър (Ветрен)
III кръг
Тракиец (Главиница) – Чепинец (Велинград)
IV кръг
Чепинец (Велинград) – Брацигово
V кръг
Балкан (Варвара) – Чепинец (Велинград)
VI кръг
Чепинец (Велинград) – Сарая
VII кръг
Левски (Паталеница) – Чепинец (Велинград)
VIII кръг
Чепинец (Велинград) – Лозен
IX кръг
Светкавица (Синитево) – Чепинец (Велинград)
X кръг
Чепинец (Велинград) – Марица (Белово)
XI кръг
Спартак (Калугерово) – Чепинец (Велинград)
XII кръг
Чико-Бунара (Бяга) – Чепинец (Велинград)
XIII кръг
Чепинец (Велинград) – Родопи (Козарско)
XIV кръг
Величково – Чепинец (Велинград)
XV кръг
Чепинец (Велинград) – Тракия (Пазарджик)

Георги БЕЛЕВ

 
Следете ни в:

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)38+6488
 2 Витоша (Бистрица)38+5681
3Чавдар (Етрополе)38+5080
4ФК Кюстендил38+4980
 5 Оборище (Панагюрище)38+1874
6Балкан (Ботевград)38+2471
7Банско38+2068
8
Пирин (Гоце Делчев)38-351
9Гранит (Владая)38-2048
10
Рилски спортист (Самоков)38-848
11Пирин (Разлог)38-147
 12 Костинброд38-946
 13 Надежда (Доброславци)38-1246
14Септември II (София)38-1345
 15 Сливнишки герой (Сливница)38-344
16Ботев (Ихтиман)38-1543
 17 Вихрен (Сандански)38-1243
18Хебър II (Пазарджик)38-1341
19Пирин II (Благоевград)38-5817
20Левски (Чепинци)38-1143
 Есенно класиране Крайно класиране

Крайно Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)28+5766
 2 Брацигово28+5161
3Марица (Белово)28+4056
 4 Балкан (Варвара)28+2455
5Левски (Паталеница)28+1654
6Чепинец (Велинград)28+2552
7Сарая28+943
 8 Величково28-432
9Локомотив (Септември)28-1531
10
Родопи (Козарско)28-1630
11Юнак (Ивайло)28-3129
 12 Вихър (Ветрен)28-2427
13Тракиец (Главиница)28-3422
14Тракия (Пазарджик)28-4120
15Спартак (Калугерово)28-5718
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 65 посетителя в сайта

Приятели

. .
.