СКОНТО ООД

Вижте всички срещи от I кръг в четвърта дивизия ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 27 Юли 2019 12:00

Интригуващи сблсъци предлага още първият кръг от новото първенство на Четвърто ниво („А“ ОГ – Пазарджик). Жребият за сезон 2019/20 г. бе изтеглен вчера в Пазарджик.

Тимът на Чепинец (Велинград) ще гостува на  Локомотив (Септември) в своя мач №1. Първенецът от последните 2 години Чико-Бунара (Бяга) пък ще има визита на Величково.

Отборът на Сарая приема Левски (Паталеница) в дербито на кръга. Двата състава финишираха съответно на трети и четвърто място през последния сезон.

Селекцията на Балкан (Варвара) ще бъде домакин на новаците от Лозен. Другият нов тим в групата Светкавица (Синитево) ще започне участието си в четвърта дивизия с гостуване на Брацигово.

Тимът на Тракиец (Главиница) ще открие кампанията си с мач пред собствена публика срещу Марица (Белово). Съперници на старта ще бъдат отборите на Тракия (Пазарджик) и Родопи (Козарско). Съставът на Вихър (Ветрен) ще посрещне Спартак (Калугерово).

Четвърто ниво („А“ ОГ – Пазарджик)

I кръг – 25 август (неделя) от 18:30 ч.

Величково – Чико-Бунара (Бяга)
Тракия (Пазарджик) – Родопи (Козарско)
Локомотив (Септември) – Чепинец (Велинград)
Вихър (Ветрен) – Спартак (Калугерово)
Тракиец (Главиница) – Марица (Белово)
Брацигово – Светкавица (Синитево)
Балкан (Варвара) – Лозен
Сарая – Левски (Паталеница) 

Velsport24.com

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXV кръг

18 май 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

СЛХебър II (Пз)3:0Чавдар (Етр)
КРОборище (Пан)3:1Ботев (Ихт)
КРБалкан (Бот)5:1Сливн. герой
КРОФК Костинброд1:3Миньор (Пк)
КРВитоша (Бистрица)0:0Септември (Сим)
КРСлавия II (Сф)3:2Банско тиим
КРПирин (Рз)2:1Рилски спортист
КРЛевски II (Сф)1:1Септември II (Сф)
КРЦСКА II (Сф)3:0ФК Кюстендил

19 май 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЦСКА 1948 III (Сф)4:2Вихрен (Санд)

"А" РГ - Пз, гр. 1 (ПЛЕЙОФИ) - IX кръг

18 май 2024 г. (събота) - 16:00 ч.

КРВихър (Ветрен)2:1Марица (Белово)

18 май 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

КРБалкан (Варвара)2:2Чепинец (Вел)
КРБрацигово1:1Чико-Бунара (Бяга)

19 май 2024 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРСарая7:1Величково
КРОборище II (Пан)4:1Левски (Пат)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - IX кръг

18 май 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЗвезда (Семч)9:1Тракиец (Глав)

19 май 2024 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРЛевски (Рак)0:1Спартак (Кал)
КРЛозен0:3Локомотив (Септ)
 Тракия (Мирянци)-почива
 Юнак (Ивайло)-почива

Efbet лига - резултати и статистика

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)35+4891
 2 ЦСКА II (София)34+3174
3Вихрен (Сандански)35+1963
4Ботев (Ихтиман)35+1661
 5 Сливнишки герой (Сливница)35+755
6Балкан (Ботевград)35+349
7Рилски спортист (Самоков)35-448
8
Левски II (София)34+648
9ФК Кюстендил35+145
10
Витоша (Бистрица)35-343
11ЦСКА 1948 III (София)35 043
 12 Септември (Симитли)35-242
 13 Славия II (София)35-1242
14Банско тийм35-741
 15 Оборище (Панагюрище)35-2440
16Септември II (София)34 039
 17 ОФК Костинброд34-2039
18Пирин (Разлог)35-2436
19Хебър II (Пазарджик)35-1633
20Чавдар (Етрополе)*35-1941*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)17+4345
 2 Брацигово17+3337
3Чико-Бунара (Бяга)17+1633
4Чепинец (Велинград)17+1023
 5 Марица (Белово)17+823
6Оборище II (Панагюрище)17-1819
7Левски (Паталеница)17-1516
8
Сарая17-1615
9
Вихър (Ветрен)17-2014
10Величково17-428
  

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)25+2138
 12 Лозен24-3329
13Звезда (Семчиново)25-2826
14Тракия (Мирянци)23-1425
 15 Левски (Ракитово)25-5921
16Спартак (Калугерово)23-3619
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)23-701

Кой е тук?

В момента има 32 посетителя в сайта

Приятели

. .
.