СКОНТО ООД

17 отбора стартират в Югозападната Трета лига ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 18 Юли 2019 22:38
Традиционната среща с клубовете от ЮЗ Трета лига се проведе в Бояна (ФОТО: ЗС на БФС - София)

Жребият за първенството на Югозападната Трета лига бе изтеглен днес, съобщи официалният сайт на ЗС на БФС - София.

Събитието се състоя в Национална футболна база "Бояна".Проявата бе открита от председателя на Зоналния съвет към БФС-София Валентин Чакъров. Заместник-изпълнителният директор на БФС Антон Попов призова отборите за честност и феърплей.

Президентът на Аматьорската футболна лига и член на Изпълкома на БФС Румен Вълков обяви, че всички отбори, които участват в шампионата ще получат мачови топки. Жребият бе изтеглен от секретаря на Зоналния съвет на БФС-София Николай Младенов, който запозна клубовете с новостите за сезон 2019/2020 и електронното първенство, което ще бъде въведено на всички нива в аматьорския футбол. Задължително е всеки един отбор да излъчва и записва срещите с предоставената техника.

Групата през тази година ще се състои от 17 отбора, заради отказа на Чико-Бунара от село Бяга от участие.

На срещата присъстваха още председателят на Съдийската комисия към Зона София Костадин Стоичков и зам-председателят на комисията Георги Игнатов, който запозна представителите на клубовете с новостите в правилата на играта, влезли в сила от 1 юни 2019 г. Двамата призоваха участниците за по-толерантно отношение към младите футболни съдии, които ще обслужват срещите.

Шампионатът започва на 3 август, мачовете ще се играят от 18:00 часа, а последният кръг ще се изиграе в края на ноември. На 27-ми октомври, когато ще се състоят местните избори няма да има кръг.

1-ви кръг - 3 август 2019 г. (събота) от 18:00 ч.

Септември Симитли - почива

Беласица Петрич - Оборище Панагюрище

Балкан Ботевград - ФК Кюстендил

Надежда Доброславци - Миньор Перник

Спортист Своге - Сливнишки герой Сливница

Пирин Разлог - Ботев Ихтиман

Перун Кресна - Рилски спортист Самоков

Чавдар Етрополе - Марек Дупница

Вихрен Сандански - Банско

2-ри кръг - 10 август 2019 г. (събота) от 18:00 ч.

Банско - почива

Марек Дупница - Вихрен Сандански

Рилски спортист Самоков - Чавдар Етрополе

Ботев Ихтиман - Перун Кресна

Сливнишки герой Сливница - Пирин Разлог

Миньор Перник - Спортист Своге

ФК Кюстендил - Надежда Доброславци

Оборище Панагюрище - Балкан Ботевград

Септември Симитли - Беласица Петрич

Velsport24.com

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXVII кръг

17 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

КРБалкан (Бот)8:1Оборище (Пан)
КРРилски спортист0:2Пирин (ГД)
КРВихрен (Санд)0:1ФК Кюстендил
КРНадежда (Добр)1:1Левски (Чепинци)
КРСливнишки герой1:2Беласица (Пч)
КРЧавдар (Етрополе)2:2Марек (Дупница)
КРПирин (Разлог)4:2Ботев (Ихтиман)
КРВелбъжд (Кн)0:2Гранит (Владая)
КРПерун (Кресна)1:1Банско

"А" ОФГ Пз - XXVII кръг

17 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

КРТракия (Пз)1:0Вихър (Ветрен)      
КР       Марица (Белово)0:2Брацигово
КРТракиец (Глав)3:0Балкан (Варвара)
КРВеличково6:3Левски (Ракитово)

17 април 2021 г. (събота)

СЛ           Сарая3:0Лозен         

18 април 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРОборище II (Пан)0:4Чепинец (Вел)
КРЧико-Бунара (Бяга)3:0Левски (Пат)
КРРодопи (Коз)2:1Локомотив (Септ)
 Спартак (Кал)-почива 

Обл. п-во за деца - XI кръг

18 април 2021 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРЛокомотив (Септ)4:2Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)26+3361
2Марек (Дупница)26+4260
3Беласица (Петрич)26+2458
4ФК Кюстендил26+33 55
5Чавдар (Етрополе)26+1845
6Балкан (Ботевград)25+2242
7Оборище (Панагюрище)26+541
8
Пирин (Гоце Делчев)26+1139
9
Ботев (Ихтиман)26+834
10
Пирин (Разлог)26-1330
11Надежда (Доброславци)25-1128
12Рилски спортист (Самоков)26-1128
13Сливнишки герой (Сливница)26-827
14Гранит (Владая)26-2526
 15  Левски (Чепинци)26-3024
16Перун (Кресна)26-3219
17Банско26-2319
18Велбъжд (Кюстендил)26-4315
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXIII кръг

21 април 2021 г. (сряда) - 17:00 ч.

17:00Беласица (Пч)-:-Оборище (Пан)
17:00Велбъжд (Кн)-:-Рилски спортист
17:00Балкан (Бот)-:-Банско
17:00Перун (Кресна)-:-Марек (Дупница)
17:00Сливнишки герой-:-Гранит (Владая)
17:00Пирин (Разлог)-:-Левски (Чепинци)
17:00Вихрен (Санд)-:-Пирин (ГД)
17:00Надежда (Добр)-:-Чавдар (Етрополе)
17:00Ботев (Ихтиман)-:-ФК Кюстендил

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)26+7272
 2 Балкан (Варвара)26+4765
3Брацигово25+6962
 4 Левски (Паталеница)26+1845
5Марица (Белово)25+1944
6Чепинец (Велинград)26+2040
7Величково25 034
 8 Локомотив (Септември)26-1132
9Родопи (Козарско)25-1032
10
Тракиец (Главиница)26-1432
11Вихър (Ветрен)26-1529
 12 Тракия (Пазарджик)25-2228
13Оборище II (Панагюрище)26-3126
14Сарая25-3026
15Спартак (Калугерово)25-2926
16Левски (Ракитово)25-1823
17Лозен25-652
 

Есенно класиране Подробно класиране

"А" РГ Пз - XXVIII кръг

24 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Левски (Ракитово)-:-Марица (Белово)      
16:00Балкан (Варвара)-:-Родопи (Коз)
16:00Вихър (Ветрен)-:-Величково  
СЛЛозен-:-Тракия (Пз) 

25 април 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Чепинец (Вел)-:-Чико-Бунара (Бяга)
16:00Брацигово-:-Оборище II (Пан)
16:00Спартак (Кал)-:-Сарая
16:00Левски (Пат)-:-Тракиец (Глав)
   Локомотив (Септ)-почива

Кой е тук?

В момента има 70 посетителя в сайта

Приятели

. .
.