СКОНТО ООД

Обявиха ранглистата на реферите в ЮЗ Трета лига ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 08 Юли 2019 21:29
Пазарджишкият рефер Васил Лукаев за пета поредна година ще получава наряди в ЮЗ Трета лига

27 ръководещи и 37 асистент съдии влязоха в ранглистата на арбитрите, които ще получават наряди в Югозападната Трета лига. Списъкът с рефери бе утвърден от ръководството на Зоналния съвет на БФС – София по предложение на Зоналната Съдийска комисия.

Освен арбитрите от ранглистата на ЮЗ Трета лига с правомощия да обслужват срещите в групата ще бъдат и колегите им, включени в ранглистите на професионалните Първа и Втора лига, както и тези, определени да свирят в елитните юношески група. Назначенията на рефери от по-високо ниво ще се преценява от Зоналната СК.

Областната съдийска колегия в Пазарджик ще бъде представена през новото първенство от двама ръководещи съдии в лицето на Васил Лукаев и Стоил Малинов. Сред асистентите в трета дивизия пък ще бъдат Цветан Карабойчев и Джулиана Бутракова. Скоро предстои да бъдат публикувани и ранглистите в Елитните юношески групи, където също се очаква да има не един и двама арбитри от областната колегия.

СЪДИЙСКА РАНГЛИСТА

СЕЗОН 2019/2020 г.

ТРЕТА ЛИГА - ЮЗ ГРУПА

Ръководещи съдии:

1. Иво Ценов ( София )

2. Тенчо Гошев ( София )

3. Методи Дулендаров ( София )

4. Кирил Кирилов ( Радомир )

5. Васил Лукаев ( Пазарджик )

6. Кристиян Терзийски ( София )

7. Костадин Валентинов Кръстев (София)

8. Иво Исаев ( София )

9. Петър Николов ( София )  

10. Николай Ангелов ( София )

11. Александър Вангелов ( София )

12. Стоил Малинов (Пазарджик)

13. Гергана Цанкова ( София )

14. Траяна Ангелова ( София )

15. Георги Андреев ( София ) **

16. Любомир Павлов ( София ) **

17. Йордан Воденичаров ( София ) **

18. Вангел Вангелов ( София ) **

19. Илия Тончев ( София ) **

20. Любомир Терзийски ( Кюстендил ) **

21. Мишел Величков ( Перник ) **

22. Георги Спасов ( София ) * 

23. Валентин Стефанов ( София ) *

24. Мартин Стефанов ( София окръг ) *

25. Иван Донев ( Благоевград ) *

26. Йордан Петров – идва от Русе *

 

Асистент съдии:

1. Олег Панайотов ( София )

2. Светлин Симеонов ( София )

3. Александър Събев ( София )

4. Боян Станчев ( София )

5. Борислав Понорски (София)

6. Павел Драгомиров ( София )

7. Никола Десиславов ( София )  

8. Радослав Димитров ( София )

9. Емилиян Гулев ( София )

10. Георги Стоянов ( Симитли )

11. Калоян Кацаров ( Дупница )

12. Тони Кирилов ( Радомир )

13. Владислав Павлов ( Перник )

14. Мартин Никифоров ( Перник )

15. Красимир Кирилов (Бобов дол)

16. Цветан Карабойчев ( Пазарджик )

17. Алекс Крушков ( София )

18. Мартин Начов ( София )

19. Иван Апостолов ( София )

20. Лъчезар Стоянов ( Перник )

21. Антонио Антов ( Кюстендил )

22. Мартин Станчев ( София )

23. Костадин Ангелов ( Благоевград )

24. Венелин Иванов ( Сандански )

25. Йордан Гошев ( Благоевград )

26. Исмет Юсейн ( София )

27. Любослав Танев ( София )

28. Мартин Михайлов ( София )

29. Борислав Цветков ( Благоевград )

30. Светослав Славов – идва от Плевен

31. Благовеста Станчева

32. Антоанета Панчева

33. Кристина Станчева

34. Мария – Йоана Василева

35. Джулиана Бутракова

36. Любима Банова

37. Атанас Тимев ( Благоевград )*

Новият сезон в Югозападната Трета лига ще стартира на 3 август 2019 г.

Борислав ЙОРДАНОВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVI кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРГранит (Владая)0:1ФК Кюстендил
КРЧавдар (Етрополе)3:0Ботев (Ихтиман)
КРВитоша (Бистрица)0:1Септември II (Сф)
КРБеласица (Пч)3:2Вихрен (Санд)
КРБалкан (Бот)4:1Пирин (ГД)
КРЛевски (Чепинци)1:3Банско

22 май 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

КР      Хебър II (Пз)3:3Рилски спортист

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРПирин II (Блгр)1:4Пирин (Разлог)

24 май 2022 г. (вторник) - 18:00 ч.

18:00  Оборище (Пан)-:-Надежда (Добр)

25 май 2022 г. (сряда) - 18:00 ч.

18:00Сливнишки герой-:-ОФК Костинброд

"А" РГ (Пз) - XXVIII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЮнак (Ивайло)1:5Чепинец (Вел)
КРТракия (Пз)1:1Родопи (Коз)

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРБрацигово1:1Чико-Бунара (Бяга)
КРЛокомотив (Септ)0:3Марица (Белово)
КРСпартак (Кал)3:4Вихър (Ветрен)
КРСарая3:2Величково
 Левски (Пат)-почива

"А" РГ (Пз) - Отл. среща

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРЛевски (Пат)2:1Тракиец (Глав)

Обл. п-во за деца - XVII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 10:30 ч.

КРХебър 1918 (Пз)3:1Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)35+6182
 2 Витоша (Бистрица)35+4975
3Чавдар (Етрополе)35+4571
4ФК Кюстендил35+4571
 5 Оборище (Панагюрище)35+1668
6Балкан (Ботевград)35+2368
7Банско35+1862
8
Пирин (Гоце Делчев)35+148
9Гранит (Владая)35-1647
10
Рилски спортист (Самоков)35-746
11Пирин (Разлог)35-144
 12 Сливнишки герой (Сливница)35-242
 13 Костинброд35-1042
14Ботев (Ихтиман)35-1140
 15 Надежда (Доброславци)35-2040
16Вихрен (Сандански)35-640
 17 Септември II (София)35-1439
18Хебър II (Пазарджик)35-1337
19Пирин II (Благоевград)35-5713
20Левски (Чепинци)35-1013
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXXVII кръг

28 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00ОФК Костинброд-:-Оборище (Пан)
18:00Банско-:-Хебър II (Пз)
18:00Ботев (Ихтиман)-:-Гранит (Владая)
18:00Вихрен (Санд)-:-Балкан (Бот)
18:00Сливнишки герой-:-Пирин II (Блгр)
18:00ФК Кюстендил-:-Беласица (Пч)
18:00Пирин (ГД)-:-Витоша (Бистрица)
18:00Надежда (Добр)-:-Левски (Чепинци)
18:00Септември II (Сф)-:-Пирин (Разлог)
18:00Рилски спортист-:-Чавдар (Етрополе)

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)24+4856
 2 Брацигово25+3954
3Балкан (Варвара)25+2554
 4 Левски (Паталеница)25+3950
5Марица (Белово)24+2549
6Чепинец (Велинград)25+1643
7Сарая25+637
 8 Величково25 032
9Юнак (Ивайло)25-1128
10
Локомотив (Септември)25-1327
11Родопи (Козарско)26-3325
 12 Вихър (Ветрен)25-2024
13Спартак (Калугерово)26-4518
14Тракиец (Главиница)24-3716
15Тракия (Пазарджик)25-3916
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 42 посетителя в сайта

Приятели

. .
.