СКОНТО ООД

ПК Белмекен завоюва 9 медала, над 700 плувци участваха в Сандански ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 18 Май 2019 12:21
Възпитаниците на ПК Белмекен донесоха 9 отличия от международния турнир "Спартак"

Успешно се представиха плувците на Плувен клуб Белмекен – Велинград на международния турнир „Спартак“. Възпитаниците на треньорката Йорданка Пенина грабнаха общо 9 отличия.

Състезанието се проведе от 10 до 12 май с участието на 701 състезатели от 40 плувни клуба.

Шампиони за Белмекен станаха Петър Мицин и Христо Джонгалов.

Петър Мицин спечели четири медала при юношите младша възраст - три златни  на 50 м св. стил, 50 м гръб и 100 м св. стил и сребърен медал на 50 м бътерфлай.

Христо Джонгалов пък бе сред най-добрите при децата (10-годишни). Той завоюва също 4 медала – златен на 200 м съчетано и 3 сребърни - на 50 м св. стил, на 50 м гръб и 50 м бътерфлай.

Отлично се представи и Мария Ангелова, която взе бронзов медал на 100 м св. стил при девойките младша възраст.

С подобрени лични постижения завършиха състезанието Любка Мицина,  Момчил Стамболов, Лета Бучкова,  Кристина Дончева, Антон Симеонов, Мартин Гърбев, Янко Янков, Никол Алексиева, Евелина Рабчина и Александрина Радкова.

Velsport24.com

 
Следете ни в:

Квалификации - ЮЗ Трета лига

05 юни 2021 г. (събота) - 18:00 ч.

Стадион "Осогово", Кюстендил

КРЛевски-Раковски (Сф)
2:4Пирин II (Блгр)

Стадион "Витоша", Бистрица

КРОФК Костинброд4:1Металург (Пк)

Купа на АФЛ - ФИНАЛ

05 юни 2021 г. (събота) - 18:00 ч.

Стадион "Георги Бенковски", гр. Пазарджик
КРМарек (Дупница)2:3Розова долина (Каз)

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)34+6082
2ФК Кюстендил34+4979
3Беласица (Петрич)34+4178
4Вихрен (Сандански)34+38 75
5Оборище (Панагюрище)34+1460
6Балкан (Ботевград)34+2858
7Чавдар (Етрополе)34+1651
8
Ботев (Ихтиман)34+1246
9
Пирин (Гоце Делчев)34+545
10
Пирин (Разлог)34-1941
11Надежда (Доброславци)34-1636
12Сливнишки герой (Сливница)34-636
13Рилски спортист (Самоков)34-1534
14Банско34-1934
 15  Левски (Чепинци)34-3834
16Гранит (Владая)34-3132
17Перун (Кресна)34-5222
18Велбъжд (Кюстендил)34-6716
 Есенно класиране Подробно класиране

Крайно Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)32+7982
 2 Балкан (Варвара)32+5472
3Брацигово32+7272
 4 Марица (Белово)32+1653
5Левски (Паталеница)32+2050
6Чепинец (Велинград)32+1546
7Величково32+143
 8 Локомотив (Септември)32-541
9Сарая32-2441
10
Тракия (Пазарджик)32-2840
11Тракиец (Главиница)32-1840
 12 Спартак (Калугерово)32-1940
13Родопи (Козарско)32-1340
14Вихър (Ветрен)32-2039
15Левски (Ракитово)32-1738
16Оборище II (Панагюрище)32-2736
17Лозен32-862
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 39 посетителя в сайта

Приятели

. .
.