СКОНТО ООД

Шест златни медала за ПК Белмекен в Пловдив ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 10 Май 2019 22:36
Възпитаниците на ПК Белмекен се представиха успешно на плувния турнир "Младост 2019" в Пловдив

Четиринадесет медала, от които шест златни, спечелиха плувците на ПК Белмекен – Велинград. Възпитаниците на треньорите Йорданка Пенина и Велчо Клешков участваха на Петия плувен турнир „Младост 2019“, който се проведе се на 4 и 5 май в Пловдив.

При най-големите – юноши старша възраст Ясен Кичуков стана шампион на 50 и на 100 м св. стил и се класира в тройката за наградите за  най – добро постижение на турнира по точките на ФИНА.

При юношите младша възраст Петър Мицин е с 4 златни медала – на 50 и на 100 м св. стил, 50 м гръб и 100 м съчетано.

Петър Мицин (вляво) и Ясен Кичуков заслужено се окичиха със златни отличия в Пловдив

Мария Ангелова спечели 2 сребърни медала на 50 и на 100 м св. стил и бронзов на 100 м съчетано при девойките младша възраст.

При 11-годишните момчета Момчил Стамболов завоюва сребърния медал на 100 м бътерфлай.

При 10-годишните Христо Джонгалов спечели сребърен медал на 100 съчетано и бронзов на 50 м гръб, а Любка Мицина - бронзов медал на 100 м св. стил. Костадин Ачев е с бронзов медал на 200 м гръб при юношите старша възраст.

С добри лични постижения намериха място сред първите в своите възрастови групи Петър Водев, Лета Бучкова, Емил Юруков, Кристина Дончева, Мартин Гърбев, Александрина Тожарова, Евелина Рабчина, Янко Янков и Теодора Ръджова.

Velsport24.com

 
Следете ни в:

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)16+2939
 2 Чавдар (Етрополе)15+2134
3Балкан (Ботевград)17+731
4Сливнишки герой (Сливница)16+630
 5 Славия II (София)16+525
6Банско тийм16 025
7ЦСКА 1948 III (София)17-617
8
Септември II (София)17-517
9Ботев (Ихтиман)16-1015
10
Левски-Раковски (София)16-1615
11Пирин (Гоце Делчев)16-316
  

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1ФК Кюстендил17+2534
 2 Вихрен (Сандански)15+1632
3ОФК Костинброд14+1132
4ЦСКА II (София)15+1724
 5 Рилски спортист (Самоков)16+824
6Оборище (Панагюрище)16-724
7Септември (Симитли)16+322
8
Левски II (София)15 016
9Гранит (Владая)16-1812
10
Пирин (Разлог)15-1811
11Надежда (Доброславци)17-374
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Брацигово13+3637
 2 Хебър II (Пазарджик)13+8632
3Левски (Паталеница)13+2025
4Локомотив (Септември)13-2118
 5 Марица (Белово)13-318
6Оборище II (Панагюрище)13+517
7Спартак (Калугерово)13-2713
8
Спартак (Пещера)13-2913
9
Тракиец (Главиница)13-2612
10Юнак (Ивайло)13-424
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)12+4736
 2 Чепинец (Велинград)11+3928
3Чико-Бунара (Бяга)12+2928
4Величково12+721
 5 Сарая11+118
6Лозен11-259
7Тракия (Пазарджик)12-286
8
Звезда (Семчиново)12-266
9
Вихър (Ветрен)11-443
  

Кой е тук?

В момента има 20 посетителя в сайта

Приятели

. .
.