СКОНТО ООД

Шест златни медала за ПК Белмекен в Пловдив ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 10 Май 2019 22:36
Възпитаниците на ПК Белмекен се представиха успешно на плувния турнир "Младост 2019" в Пловдив

Четиринадесет медала, от които шест златни, спечелиха плувците на ПК Белмекен – Велинград. Възпитаниците на треньорите Йорданка Пенина и Велчо Клешков участваха на Петия плувен турнир „Младост 2019“, който се проведе се на 4 и 5 май в Пловдив.

При най-големите – юноши старша възраст Ясен Кичуков стана шампион на 50 и на 100 м св. стил и се класира в тройката за наградите за  най – добро постижение на турнира по точките на ФИНА.

При юношите младша възраст Петър Мицин е с 4 златни медала – на 50 и на 100 м св. стил, 50 м гръб и 100 м съчетано.

Петър Мицин (вляво) и Ясен Кичуков заслужено се окичиха със златни отличия в Пловдив

Мария Ангелова спечели 2 сребърни медала на 50 и на 100 м св. стил и бронзов на 100 м съчетано при девойките младша възраст.

При 11-годишните момчета Момчил Стамболов завоюва сребърния медал на 100 м бътерфлай.

При 10-годишните Христо Джонгалов спечели сребърен медал на 100 съчетано и бронзов на 50 м гръб, а Любка Мицина - бронзов медал на 100 м св. стил. Костадин Ачев е с бронзов медал на 200 м гръб при юношите старша възраст.

С добри лични постижения намериха място сред първите в своите възрастови групи Петър Водев, Лета Бучкова, Емил Юруков, Кристина Дончева, Мартин Гърбев, Александрина Тожарова, Евелина Рабчина, Янко Янков и Теодора Ръджова.

Velsport24.com

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXX кръг

20 април 2024 г. (събота) - 15:00 ч.

КРЛевски II (Сф)0:1ОФК Костинброд

20 април 2024 г. (събота) - 16:00 ч.

СЛФК Кюстендил3:0Чавдар (Етрополе)
КРСептември II (Сф)0:2Оборище (Пан)
КРСептември (Сим)1:0Хебър II (Пз)
КРЦСКА 1948 III (Сф)3:1ЦСКА II (Сф)
КРБалкан (Бот)0:0Витоша (Бистрица)
КРСливнишки герой1:1Славия II (Сф)
КРБанско тийм0:1Рилски спортист
КРВихрен (Санд)3:1Ботев (Ихтиман)

20 април 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

КРМиньор (Пк)2:0Пирин (Рз)

"А" ОГ - Пз, гр. 1 (ПЛЕЙОФИ) - VI кръг

20 април 2024 г. (събота) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)0:2Брацигово
КРЛевски (Пат)1:0Вихър (Ветрен)

21 април 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРОборище II (Пан)2:2Чико-Бунара (Бяга)
КРСарая1:4Марица (Белово)
КРВеличково2:2Балкан (Варвара)

"А" ОГ - Пазарджик, гр. 2 - VI кръг

21 април 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЛозен4:1Звезда (Семч)
КРТракиец (Глав)0:1Левски (Рак)
КРЛокомотив (Септ)6:0Юнак (Ивайло)
 Спартак (Кал)-почива
 Тракия (Мирянци)-почива

Efbet лига - резултати и статистика

"Б" ОГ - Пазарджик - XX кръг

21 април 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

СЛФК Драгиново3:0Карабунар

Обл. п-во за деца U15 - XVI кръг

20 април 2024 г. (събота) - 10:30 ч.

КРТракиец (Глав)1:7Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)30+4378
 2 ЦСКА II (София)29+2966
3Вихрен (Сандански)30+1051
4Сливнишки герой (Сливница)30+1050
 5 Ботев (Ихтиман)30+749
6Балкан (Ботевград)29+545
7ФК Кюстендил30+1043
8
Рилски спортист (Самоков)30-242
9Левски II (София)29+940
10
Витоша (Бистрица)30-337
11Септември II (София)30+237
 12 Септември (Симитли)30-336
 13 ЦСКА 1948 III (София)30-335
14Банско тийм30-935
 15 ОФК Костинброд30-1735
16Оборище (Панагюрище)30-2733
 17 Славия II (София)29-1431
18Хебър II (Пазарджик)30-1726
19Пирин (Разлог)30-2626
20Чавдар (Етрополе)*30-441*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)14+3538
 2 Брацигово14+2830
3Чико-Бунара (Бяга)14+1528
4Марица (Белово)14+820
 5 Чепинец (Велинград)14+516
6Левски (Паталеница)14-516
7Оборище II (Панагюрище)14-1715
8
Сарая14-2012
9
Вихър (Ветрен)14-1710
10Величково14-337
  

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)22+929
 12 Лозен22-2729
13Тракия (Мирянци)21-1822
14Левски (Ракитово)22-5618
 15 Звезда (Семчиново)22-4017
16Спартак (Калугерово)21-3616
17Тракиец (Главиница)22-4014
18
Юнак (Ивайло)22-671

Кой е тук?

В момента има 90 посетителя в сайта

Приятели

. .
.