СКОНТО ООД

Шест златни медала за ПК Белмекен в Пловдив ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 10 Май 2019 23:36
Възпитаниците на ПК Белмекен се представиха успешно на плувния турнир "Младост 2019" в Пловдив

Четиринадесет медала, от които шест златни, спечелиха плувците на ПК Белмекен – Велинград. Възпитаниците на треньорите Йорданка Пенина и Велчо Клешков участваха на Петия плувен турнир „Младост 2019“, който се проведе се на 4 и 5 май в Пловдив.

При най-големите – юноши старша възраст Ясен Кичуков стана шампион на 50 и на 100 м св. стил и се класира в тройката за наградите за  най – добро постижение на турнира по точките на ФИНА.

При юношите младша възраст Петър Мицин е с 4 златни медала – на 50 и на 100 м св. стил, 50 м гръб и 100 м съчетано.

Петър Мицин (вляво) и Ясен Кичуков заслужено се окичиха със златни отличия в Пловдив

Мария Ангелова спечели 2 сребърни медала на 50 и на 100 м св. стил и бронзов на 100 м съчетано при девойките младша възраст.

При 11-годишните момчета Момчил Стамболов завоюва сребърния медал на 100 м бътерфлай.

При 10-годишните Христо Джонгалов спечели сребърен медал на 100 съчетано и бронзов на 50 м гръб, а Любка Мицина - бронзов медал на 100 м св. стил. Костадин Ачев е с бронзов медал на 200 м гръб при юношите старша възраст.

С добри лични постижения намериха място сред първите в своите възрастови групи Петър Водев, Лета Бучкова, Емил Юруков, Кристина Дончева, Мартин Гърбев, Александрина Тожарова, Евелина Рабчина, Янко Янков и Теодора Ръджова.

Velsport24.com

 
Следете ни в:

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)38+6488
 2 Витоша (Бистрица)38+5681
3Чавдар (Етрополе)38+5080
4ФК Кюстендил38+4980
 5 Оборище (Панагюрище)38+1874
6Балкан (Ботевград)38+2471
7Банско38+2068
8
Пирин (Гоце Делчев)38-351
9Гранит (Владая)38-2048
10
Рилски спортист (Самоков)38-848
11Пирин (Разлог)38-147
 12 Костинброд38-946
 13 Надежда (Доброславци)38-1246
14Септември II (София)38-1345
 15 Сливнишки герой (Сливница)38-344
16Ботев (Ихтиман)38-1543
 17 Вихрен (Сандански)38-1243
18Хебър II (Пазарджик)38-1341
19Пирин II (Благоевград)38-5817
20Левски (Чепинци)38-1143
 Есенно класиране Крайно класиране

Крайно Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)28+5766
 2 Брацигово28+5161
3Марица (Белово)28+4056
 4 Балкан (Варвара)28+2455
5Левски (Паталеница)28+1654
6Чепинец (Велинград)28+2552
7Сарая28+943
 8 Величково28-432
9Локомотив (Септември)28-1531
10
Родопи (Козарско)28-1630
11Юнак (Ивайло)28-3129
 12 Вихър (Ветрен)28-2427
13Тракиец (Главиница)28-3422
14Тракия (Пазарджик)28-4120
15Спартак (Калугерово)28-5718
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 31 посетителя в сайта

Приятели

. .
.