СКОНТО ООД

Лидерът Чико-Бунара излиза в Белово без двама от асовете си ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 02 Май 2019 19:39
Ветеранът Явор Въндев (вляво) отпада от сметките за мача в Белово

Отборът на Чико-Бунара (Бяга) ще бъде лишен от услугите на двама от основните си състезатели за гостуването на Марица (Белово). Заради натрупани пет жълти картона за срок от една среща бяха санкционирани клубният шеф Йордан Михайлов и опитният боец Явор Въндев.

Неделната среща от четвърта дивизия има съдбоносно значение за домакините от Марица, които продължават битката си за спасение. При успех за гостите от Бяга те пък ще си гарантират дори и на теория първото място в крайното класиране на „А“ ОФГ – Пазарджик, четири кръга преди края на сезона.

Борислав ЙОРДАНОВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - отл. среща

10 април 2024 г. (сряда) - 17:00 ч.

КРОФК Костинброд1:0Славия II (Сф)

ЮЗ Трета лига - XXVIII кръг

6 април 2024 г. (събота) - 16:00 ч.

СЛМиньор (Пк)3:0Чавдар (Етрополе)
КРЦСКА 1948 III (Сф)1:2Оборище (Пан)
КРСептември II (Сф)0:0Хебър II (Пз)
КРСептември (Сим)3:1Рилски спортист
КРОФК Костинброд1:0Витоша (Бистрица)
ОТЛБалкан (Бот)-:-Славия II (Сф)
КРСливнишки герой4:0Пирин (Рз)
КРВихрен (Санд)5:2Банско тийм
КРФК Кюстендил0:3Ботев (Ихтиман)
ОТЛЛевски II (Сф)-:-ЦСКА II (Сф)

"А" ОГ - Пз, гр. 1 (ПЛЕЙОФИ) - IV кръг

6 април 2024 г. (събота) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)1:2Балкан (Варвара)
КРЛевски (Пат)0:1Оборище II (Пан)
КРМарица (Белово)2:0Вихър (Ветрен)

7 април 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЧико-Бунара (Бяга)0:5Брацигово
КРВеличково1:0Сарая

"А" ОГ - Пазарджик, гр. 2 - IV кръг

6 април 2024 г. (събота) - 17:00 ч.

КРСпартак (Кал)0:2Левски (Рак)

7 април 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЛокомотив (Септ)3:2Лозен
КРТракиец (Глав)1:4Звезда (Семч)
 Юнак (Ивайло)-почива
 Тракия (Мирянци)-почива

Efbet лига - резултати и статистика

"Б" ОГ - Пазарджик - XVIII кръг

7 април 2024 г. (неделя) - 11:30 ч.

КРФК Драгиново2:0ФК Козарско

Обл. п-во за деца U15 - XIV кръг

6 април 2024 г. (събота) - 10:30 ч.

КРОборище (Пан)4:2Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)28+3772
 2 ЦСКА II (София)27+2963
3Сливнишки герой (Сливница)28+1149
4Вихрен (Сандански)28+847
 5 Ботев (Ихтиман)28+846
6Балкан (Ботевград)27+744
7ФК Кюстендил28+739
8
Рилски спортист (Самоков)28-338
9Левски II (София)27+937
10
Септември II (София)28+537
11Витоша (Бистрица)28-236
 12 Банско тийм28-735
 13 ЦСКА 1948 III (София)28-432
14ОФК Костинброд28-1831
 15 Септември (Симитли)28-730
16Славия II (София)27-1527
 17 Оборище (Панагюрище)28-3027
18Хебър II (Пазарджик)28-1226
19Пирин (Разлог)28-2523
20Чавдар (Етрополе)*28+241*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

ЮЗ Трета лига - XXIX кръг

13 април 2024 г. (събота) - 16:00 ч.

СЛЧавдар (Етр)0:3Септември (Сим)
16:00Оборище (Пан)-:-Сливн. герой
16:00Хебър II (Пз)-:-Миньор (Пк)
16:00ЦСКА II (Сф)-:-Балкан (Бот)
16:00Пирин (Рз)-:-Септември II (Сф)
16:00Ботев (Ихт)-:-Банско тиим
16:00Витоша (Бистрица)-:-Левски II (Сф)
16:00Славия II (Сф)-:-ЦСКА 1948 III (Сф)
16:00ОФК Костинброд-:-Вихрен (Санд)
16:00Рилски спортист-:-ФК Кюстендил

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)12+3434
 2 Чико-Бунара (Бяга)12+1627
3Брацигово12+2524
4Марица (Белово)12+617
 5 Чепинец (Велинград)12+715
6Оборище II (Панагюрище)12-1713
7Сарая12-1612
8
Левски (Паталеница)12-710
9
Вихър (Ветрен)12-187
10Величково12-316
  

"А" РГ - Пз, гр. 1 (ПЛЕЙОФИ) - V кръг

13 април 2024 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Балкан (Варвара)-:-Чико-Бунара (Бяга)
17:00Вихър (Ветрен)-:-Величково
17:00Брацигово-:-Марица (Белово)

14 април 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Оборище II (Пан)-:-Чепинец (Вел)
17:00Сарая-:-Левски (Пат)

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)20+526
 12 Лозен21-3026
13Тракия (Мирянци)20-2019
14Звезда (Семчиново)20-3617
 15 Тракиец (Главиница)21-3914
16Спартак (Калугерово)20-3713
17Левски (Ракитово)20-6012
18
Юнак (Ивайло)20-587

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - V кръг

13 април 2024 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Тракия (Мирянци)-:-Локомотив (Септ)
17:00Звезда (Семч)-:-Спартак (Кал)

14 април 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Левски (Рак)-:-Юнак (Ивайло)
 Тракиец (Глав)-почива
 Лозен-почива

Кой е тук?

В момента има 108 посетителя в сайта

Приятели

. .
.