СКОНТО ООД

Съдия от Първа лига взе битката за оцеляване в Своге ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 23 Април 2019 22:49
Възпитаникът на НСА Георги Иванов ще прилага дисциплинарния контрол в "града на шоколадите"

Елитният рефер Георги Иванов ще раздава правосъдие в сблъсъка за оцеляване между Спортист (Своге) и Германея (Сапарева баня). Двубоят от ЮЗ Трета лига ще се играе в сряда (24 април). Арбитърът от Благоевград ще има за асистенти Мартин Ангелов и Павлин Михайлов. Четвърти съдийски пратеник ще бъде Георги Андреев. Делегатското назначение бе адресирано към Ивайло Симеонов.

Международният рефер Ивайло Стоянов от Петрич пък бе изпратен да ръководите дербито на южните щати между Пирин (Разлог) и Септември (Симитли).

Столичанинът Васимир Ел-Хатиб ще укротява страстите на стадион „Бончук“, където домакините от Марек (Дупница) ще търсят животоспасяващи три точки срещу добре балансирания тим на Банско.

Експертът по национална сигурност Тихомир Алексов, който натрупа стаж и в „А“ група, ще реферира двубоя между Миньор (Перник) и Балкан (Ботевград).

Мачът между Беласица (Петрич) и Сливнишки герой (Сливница) бе възложен на магистъра по финанси Благой Манов от Благоевград.

Ексиграчът на Велбъжд Вилиян Видинов получи наряд за двубоя между Оборище (Панагюрище) и Чавдар (Етрополе).

Перничанинът Димитър Димитров, по-известен като Каубоя, ще следи за спазването на правилата на срещата между Рилски спортист (Самоков) и лидера Хебър (Пазарджик).

Столичанинът Светослав Михайлов бе определен за главен рефер на мача Вихрен (Сандански) – Ботев (Ихтиман), който ще се състои на стадиона в село Микрево.

Гостуването на Надежда (Доброславци) в Кюстендил срещу местния Велбъжд бе поверено на Любомир Вушовски от София. Гостите се нуждаят от задължителна победа, докато домакините вече изпаднаха дори и на теория.

Борислав ЙОРДАНОВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXII кръг

2 март 2024 г. (събота) - 13:00 ч.

КРЦСКА II (Сф)1:0Пирин (Рз)

2 март 2024 г. (събота) - 15:00 ч.

СЛКостинброд3:0Чавдар (Етр)
КРВитоша (Бистрица)2:0Хебър II (Пз)
КРЛевски II (Сф)5:3Рилски спортист
КРСептември II (Сф)0:0Септември (Сим)
КРБалкан (Бот)2:2Ботев (Ихт)
КРСливн. герой3:0ФК Кюстендил
КРЦСКА 1948 III (Сф)3:1Банско тиим
КРВихрен (Санд)0:1Миньор (Пк)

3 март 2024 г. (неделя) - 15:00 ч.

15:00Славия II (Сф)-:-Оборище (Пан)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 1 - XVII кръг

2 март 2024 г. (събота) - 15:00 ч.

СЛЛевски (Пат)3:0Хебър III (Пз)
КРМарица (Белово)5:1Звезда (Семч)

3 март 2024 г. (неделя) - 15:00 ч.

15:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Левски (Рак)
15:00Величково-:-Локомотив (Септ)
 Чепинец (Вел)-почива

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - XVII кръг

2 март 2024 г. (събота) - 15:00 ч.

КРБалкан (Варвара)1:1Брацигово
КРТракия (Мирянци)1:4Оборище II (Пан)
КРВихър (Ветрен)3:1Лозен

3 март 2024 г. (неделя) - 11:00 ч.

11:00Спартак (Кал)-:-Сарая

3 март 2024 г. (неделя) - 15:00 ч.

15:00Юнак (Ивайло)-:-Тракиец (Глав)

Efbet лига - резултати и статистика

"Б" РГ - Пазарджик - XIII кръг

3 март 2024 г. (неделя) - 15:00 ч.

15:00Братаница-:-ФК Драгиново

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)22+3158
 2 ЦСКА II (София)22+2352
3Сливнишки герой (Сливница)22+439
4Вихрен (Сандански)22+839
 5 Балкан (Ботевград)22+437
6Рилски спортист (Самоков)22+336
7Витоша (Бистрица)22 031
8
Банско тийм22-131
9ФК Кюстендил22+830
10
Ботев (Ихтиман)22-130
11Левски II (София)22+529
 12 Септември II (София)22 027
 13 Септември (Симитли)22-425
14Хебър II (Пазарджик)22-623
 15 ЦСКА 1948 III (София)22-723
16ОФК Костинброд22-1719
 17 Славия II (София)21-2117
18Оборище (Панагюрище)21-2717
19Пирин (Разлог)22-2215
20Чавдар (Етрополе)*22+2041*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

ЮЗ Трета лига - XXIII кръг

6 март 2024 г. (сряда) - 15:00 ч.

СЛЧавдар (Етр)0:3Левски II (Сф)
15:00Оборище (Пан)-:-ЦСКА II (Сф)
15:00Хебър II (Пз)-:-Костинброд
15:00Славия II (Сф)-:-Вихрен (Санд)
15:00Септември (Сим)-:-Миньор (Пк)
15:00Банско тиим-:-Сливн. герой
15:00Рилски спортист-:-Балкан (Бот)
15:00Ботев (Ихт)-:-ЦСКА 1948 III (Сф)
15:00Пирин (Рз)-:-Витоша (Бистрица)
15:00ФК Кюстендил-:-Септември II (Сф)

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)14+3034
 2 Чепинец (Велинград)15+2730
3Левски (Паталеница)14+1224
4Марица (Белово)14+1021
 5 Величково14-1615
6Локомотив (Септември)14-413
7Звезда (Семчиново)15-388
8
Левски (Ракитово)14-536
9
Хебър III (Пазарджик)14+3230*
10Спартак (Пещера)0 00
 *Хебър III (Пазарджик) преустанови участие

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)16+7248
 2 Брацигово16+5437
3Сарая16+2333
4Оборище II (Панагюрище)15+925
 5 Вихър (Ветрен)15-123
6Лозен16-3217
7Тракия (Мирянци)16-1516
8
Тракиец (Главиница)16-3111
9
Спартак (Калугерово)16-3110
10
Юнак (Ивайло)16-484

Кой е тук?

В момента има 26 посетителя в сайта

Приятели

. .
.