СКОНТО ООД

Крайно класиране и отличените в турнира „Велинград къп 2019“ ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 07 Април 2019 12:47
Бароко и Вихрен (в зелено) закриха турнира с равенство 1:1, което направи столичани №1 при набор 2008

Завърши първото издание на детския турнир „Ние сме бъдещето“. Мащабното спортно събитие се проведе от 1 до 5 април и събра 300 участници от 15 футболни клуба. Общо 28 отбора се включиха в отделните възрасти при родените от 2008 до 2011 г. включително. Турнирът „Велинград къп 2019“ премина при добра организация. Организаторите от Олимпия Футбол Клуб, съвместно с БФС, БАМФ, и по програма Grassroots. Турнирът бе подкрепен и от община Велинград, а амбицията на организаторите е той да стане традиционен.

Д-р Иван Стоилов организира за първи път футболен турнир в родния си Велинград

Шефът на Олимпия Футбол Клуб д-р Иван Стоилов благодари на всички, които са допринесли за провеждането на детския футболен турнир.

Кметът д-р Костадин Коев (вляво) и заместниците му Атанас Палигоров и Исмаил Моллов (вдясно)

В церемонията по награждаването се включиха кметът на Велинград д-р Костадин Коев и заместниците му Атанас Палигоров и Исмаил Моллов.

Д-р Коев поздрави футболните таланти, участвали в турнира

Градоначалникът благодари на организаторите за привилегията Велинград да бъде домакин на турнира. Д-р Костадин Коев пожела много успехи на футболните таланти и посъветва техните родители винаги да ги подкрепят.

Купи, медали, удостоверения и предметни награди получиха участниците във "Велинград къп 2019"

Публикуваме крайното класиране и индивидуалните награди при отделните възрасти.

Селекцията на ПФК Левски триумфира при набор 2011

Турнир за деца, родени 2011 - Футбол 5
1. ПФК Левски
2. ФК Спартак Сф
3. ПФК Славия
4. ФК Бароко
5. ФК Олимпия 1
6. ФК Олимпия 2
7. ФК Кюстендил 1
8. ФК Кюстендил 2
Награда за феърплей - ФК Кюстендил
Идеален отбор на турнира:
1. Мартин Костов - ПФК Славия
2. Марк Михайлов - ФК Олимпия
3. Симеон Стоилов - ФК Олимпия
4. Александър Белчев - ПФК Славия
5. Арман Машрафи - ФК Бароко
Най-добър вратар - Йоан Вълчев - Славия
Най-полезен състезател - Теодор Хаджиев - ФК Спартак Сф
Голмайстор - Никола Николов - ПФК Левски

ПФК Славия спечели първото място при набор 2010

Турнир за деца, родени 2010 - Футбол 7
1. ПФК Славия
2. ПФК Левски 2010
3. ПФК Левски 2011
4. ФК Олимпия 2011
5. ДФК Видин
6. ФК Спартак Сф
7. ФК Олимпия 2010
8. ФК Кюстендил
Награда за феърплей - ДФК Видин
Идеален отбор на турнира:
1. Велислав Николов - ПФК Славия
2. Виктор Величков - ФК Олимпия 2011
3. Станислав Недялков - ФК Олимпия 2011
4. Стоян Стоянов - ФК Спартак Сф
5. Светломир Славчев - ДФК Видин
6. Владимир Наков - ФК Олимпия 2010
7. Виктор Петров - ПФК Левски

Селекцията на Болярчета (Велико Търново) взе златните отличия при набор 2009

Турнир за деца, родени 2009 - Футбол 7
1. ФК Болярчета
2. ПФК Левски
3. ФК Олимпия 2010
4. ФК Банско
5. ФК Олимпия 2009
6. ФК Вихрен Сандански
Награда за феърплей - ФК Банско
Идеален отбор на турнира:
1. Цветомир Манолов - ФК Олимпия 2009
2. Георги Димитров – Олимпия 2010
3. Веско Гарабийски - ФК Банско
4. Георги Терзийски - ФК Вихрен Сандански
5. Адриян Миланов - ПФК Левски
6. Калоян Иванов - ФК Болярчета Велико Търново
7. Константин Джонев - ФК Олимпия 2010
Най-добър вратар - Петър Тодоров - ФК Болярчета
Най-полезен състезател - Виктор Шопов - ФК Олимпия 2010
Голмайстор - Александър Стоилов - ПФК Левски

Талантите на Бароко (София) ликуват с трофея при родените през 2008 г.

Турнир за деца, родени 2008 - Футбол 9
1. ФК Бароко
2. ФК Вихрен Сандански
3. ФК Олимпия
4. ОФК Левски, гр. Левски
5. ПФК Ботев Враца
6. Чепинец Велинград
Награда за феърплей - ОФК Левски, гр. Левски
Идеален отбор на турнира:
1. Роберт Пурнел - ФК Олимпия
2. Тодор Захариев - ФК Олимпия
3. Георги Василев - ФК Вихрен Сандански
4. Калоян Стоянов - ФК Бароко
5. Калоян Марков - ФК Олимпия
6. Александър Гатев - ОФК Левски
7. Даниел Манолев - ФК Вихрен Сандански
8. Велин Димитров - ФК Бароко
9. Александър Савов - ФК Чепинец Велинград
Най-добър вратар - Борис Иванов - ФК Бароко
Най-полезен състезател - Йордан Аталъков - Вихрен Сандански
Голмайстор - Преслав Колев - ОФК Левски

Velsport24.com

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVI кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРГранит (Владая)0:1ФК Кюстендил
КРЧавдар (Етрополе)3:0Ботев (Ихтиман)
КРВитоша (Бистрица)0:1Септември II (Сф)
КРБеласица (Пч)3:2Вихрен (Санд)
КРБалкан (Бот)4:1Пирин (ГД)
КРЛевски (Чепинци)1:3Банско

22 май 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00      Хебър II (Пз)-:-Рилски спортист

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

18:00Пирин II (Блгр)-:-Пирин (Разлог)

24 май 2022 г. (вторник) - 18:00 ч.

18:00  Оборище (Пан)-:-Надежда (Добр)

25 май 2022 г. (сряда) - 18:00 ч.

18:00Сливнишки герой-:-ОФК Костинброд

"А" РГ (Пз) - XXVIII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЮнак (Ивайло)1:5Чепинец (Вел)
КРТракия (Пз)1:1Родопи (Коз)

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

18:00Брацигово-:-Чико-Бунара (Бяга)
18:00Локомотив (Септ)-:-Марица (Белово)
18:00Спартак (Кал)-:-Вихър (Ветрен)
18:00Сарая-:-Величково
 Левски (Пат)-почива

"А" РГ (Пз) - Отл. среща

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

18:00Левски (Пат)-:-Тракиец (Глав)

Обл. п-во за деца - XVII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 10:30 ч.

КРХебър 1918 (Пз)3:1Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)35+6182
 2 Витоша (Бистрица)35+4975
3Чавдар (Етрополе)35+4571
4ФК Кюстендил35+4571
 5 Оборище (Панагюрище)35+1668
6Балкан (Ботевград)35+2368
7Банско35+1862
8
Пирин (Гоце Делчев)35+148
9Гранит (Владая)35-1647
10
Рилски спортист (Самоков)35-746
11Пирин (Разлог)35-144
 12 Сливнишки герой (Сливница)35-242
 13 Костинброд35-1042
14Ботев (Ихтиман)35-1140
 15 Надежда (Доброславци)35-2040
16Вихрен (Сандански)35-640
 17 Септември II (София)35-1439
18Хебър II (Пазарджик)35-1337
19Пирин II (Благоевград)35-5713
20Левски (Чепинци)35-1013
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXXVII кръг

28 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00ОФК Костинброд-:-Оборище (Пан)
18:00Банско-:-Хебър II (Пз)
18:00Ботев (Ихтиман)-:-Гранит (Владая)
18:00Вихрен (Санд)-:-Балкан (Бот)
18:00Сливнишки герой-:-Пирин II (Блгр)
18:00ФК Кюстендил-:-Беласица (Пч)
18:00Пирин (ГД)-:-Витоша (Бистрица)
18:00Надежда (Добр)-:-Левски (Чепинци)
18:00Септември II (Сф)-:-Пирин (Разлог)
18:00Рилски спортист-:-Чавдар (Етрополе)

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)24+4856
 2 Брацигово25+3954
3Балкан (Варвара)25+2554
 4 Левски (Паталеница)25+3950
5Марица (Белово)24+2549
6Чепинец (Велинград)25+1643
7Сарая25+637
 8 Величково25 032
9Юнак (Ивайло)25-1128
10
Локомотив (Септември)25-1327
11Родопи (Козарско)26-3325
 12 Вихър (Ветрен)25-2024
13Спартак (Калугерово)26-4518
14Тракиец (Главиница)24-3716
15Тракия (Пазарджик)25-3916
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 36 посетителя в сайта

Приятели

. .
.