СКОНТО ООД

Успешни изяви на Чепинец в турнира „Ние сме бъдещето“ ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 05 Април 2019 18:46
Талантите на Чепинец с наставник Стефан Караманов се представиха на високо ниво в турнира

4 победи и 1 загуба записаха талантите на ФК Чепинец в турнира „Ние сме бъдещето“, проведен от 1 до 5 април във Велинград, предаде репортер на velsport24.com.

Възпитаниците на старши треньора Стефан Караманов премериха сили с връстниците си от набор 2008.

В мач №1 велинградчани се наложиха с 4:3 срещу тима на Левски от гр. Левски. Срещата се игра на 2 април.

Зам.-кметът Атанас Палигоров връчи купата на Ники Дринов

На следващия ден селекцията на Чепинец постигна две победи. Велинградчани спечелиха с 3:2 срещу Ботев (Враца), а след това преодоляха с 2:1 и тима на Олимпия Футбол Клуб.

На 4 април Чепинец отстъпи с 2:3 срещу Левски (Левски), а в последната си среща от турнира надигра с 1:0 Ботев (Враца).

Александър Савов (Чепинец) бе сред най-добрите на Футбол 9

Велинградският талант Александър Савов пък бе избран в идеалния отбор на турнира в своята възрастова група.

Филип УСТАБАШИЕВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVIII кръг

6 юни 2024 г. (четвъртък) - 18:00 ч.

СЛЧавдар (Етрополе)0:3Славия II (Сф)
КРОборище (Пан)7:1Хебър II (Пз)
КРВихрен (Санд)1:2Пирин (Рз)
КРБанско тийм3:2ОФК Костинброд
КРМиньор (Пк)3:2ЦСКА 1948 III (Сф)
КРСептември (Сим)2:2Балкан (Бот)
КРСептември II (Сф)2:0Сливнишки герой
КРФК Кюстендил0:0Левски II (Сф)
КРРилски спортист1:2ЦСКА II (Сф)
КРБотев (Ихтиман)3:0Витоша (Бистрица)

Efbet лига - резултати и статистика

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)38+4997
 2 ЦСКА II (София)38+2980
3Ботев (Ихтиман)38+1867
4Вихрен (Сандански)38+2066
 5 Сливнишки герой (Сливница)38+558
6Левски II (София)38+1056
7Рилски спортист (Самоков)38-352
8
Балкан (Ботевград)38+150
9ЦСКА 1948 III (София)38+249
10
Банско тийм38-448
11Септември II (София)38+448
 12 Витоша (Бистрица)38-547
 13 ФК Кюстендил38-146
14Славия II (София)38-1046
 15 Оборище (Панагюрище)38-1746
16Септември (Симитли)38-245
 17 Пирин (Разлог)38-1745
18ОФК Костинброд38-2343
19Хебър II (Пазарджик)38-2833
20Чавдар (Етрополе)*38-2841*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)18+4648
 2 Брацигово18+3338
3Чико-Бунара (Бяга)18+1333
4Марица (Белово)18+824
 5 Чепинец (Велинград)18+923
6Оборище II (Панагюрище)18-1722
7Левски (Паталеница)18-1419
8
Сарая18-1715
9
Вихър (Ветрен)18-2015
10Величково18-429
  

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)26+2541
 12 Лозен24-3329
13Звезда (Семчиново)26-2729
14Тракия (Мирянци)24-1825
 15 Левски (Ракитово)26-5624
16Спартак (Калугерово)24-3719
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)24-731

Кой е тук?

В момента има 129 посетителя в сайта

Приятели

. .
.