СКОНТО ООД

Успешни изяви на Чепинец в турнира „Ние сме бъдещето“ ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 05 Април 2019 19:46
Талантите на Чепинец с наставник Стефан Караманов се представиха на високо ниво в турнира

4 победи и 1 загуба записаха талантите на ФК Чепинец в турнира „Ние сме бъдещето“, проведен от 1 до 5 април във Велинград, предаде репортер на velsport24.com.

Възпитаниците на старши треньора Стефан Караманов премериха сили с връстниците си от набор 2008.

В мач №1 велинградчани се наложиха с 4:3 срещу тима на Левски от гр. Левски. Срещата се игра на 2 април.

Зам.-кметът Атанас Палигоров връчи купата на Ники Дринов

На следващия ден селекцията на Чепинец постигна две победи. Велинградчани спечелиха с 3:2 срещу Ботев (Враца), а след това преодоляха с 2:1 и тима на Олимпия Футбол Клуб.

На 4 април Чепинец отстъпи с 2:3 срещу Левски (Левски), а в последната си среща от турнира надигра с 1:0 Ботев (Враца).

Александър Савов (Чепинец) бе сред най-добрите на Футбол 9

Велинградският талант Александър Савов пък бе избран в идеалния отбор на турнира в своята възрастова група.

Филип УСТАБАШИЕВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVI кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРГранит (Владая)0:1ФК Кюстендил
КРЧавдар (Етрополе)3:0Ботев (Ихтиман)
КРВитоша (Бистрица)0:1Септември II (Сф)
КРБеласица (Пч)3:2Вихрен (Санд)
КРБалкан (Бот)4:1Пирин (ГД)
КРЛевски (Чепинци)1:3Банско

22 май 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00      Хебър II (Пз)-:-Рилски спортист

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

18:00Пирин II (Блгр)-:-Пирин (Разлог)

24 май 2022 г. (вторник) - 18:00 ч.

18:00  Оборище (Пан)-:-Надежда (Добр)

25 май 2022 г. (сряда) - 18:00 ч.

18:00Сливнишки герой-:-ОФК Костинброд

"А" РГ (Пз) - XXVIII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЮнак (Ивайло)1:5Чепинец (Вел)
КРТракия (Пз)1:1Родопи (Коз)

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

18:00Брацигово-:-Чико-Бунара (Бяга)
18:00Локомотив (Септ)-:-Марица (Белово)
18:00Спартак (Кал)-:-Вихър (Ветрен)
18:00Сарая-:-Величково
 Левски (Пат)-почива

"А" РГ (Пз) - Отл. среща

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

18:00Левски (Пат)-:-Тракиец (Глав)

Обл. п-во за деца - XVII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 10:30 ч.

КРХебър 1918 (Пз)3:1Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)35+6182
 2 Витоша (Бистрица)35+4975
3Чавдар (Етрополе)35+4571
4ФК Кюстендил35+4571
 5 Оборище (Панагюрище)35+1668
6Балкан (Ботевград)35+2368
7Банско35+1862
8
Пирин (Гоце Делчев)35+148
9Гранит (Владая)35-1647
10
Рилски спортист (Самоков)35-746
11Пирин (Разлог)35-144
 12 Сливнишки герой (Сливница)35-242
 13 Костинброд35-1042
14Ботев (Ихтиман)35-1140
 15 Надежда (Доброславци)35-2040
16Вихрен (Сандански)35-640
 17 Септември II (София)35-1439
18Хебър II (Пазарджик)35-1337
19Пирин II (Благоевград)35-5713
20Левски (Чепинци)35-1013
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXXVII кръг

28 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00ОФК Костинброд-:-Оборище (Пан)
18:00Банско-:-Хебър II (Пз)
18:00Ботев (Ихтиман)-:-Гранит (Владая)
18:00Вихрен (Санд)-:-Балкан (Бот)
18:00Сливнишки герой-:-Пирин II (Блгр)
18:00ФК Кюстендил-:-Беласица (Пч)
18:00Пирин (ГД)-:-Витоша (Бистрица)
18:00Надежда (Добр)-:-Левски (Чепинци)
18:00Септември II (Сф)-:-Пирин (Разлог)
18:00Рилски спортист-:-Чавдар (Етрополе)

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)24+4856
 2 Брацигово25+3954
3Балкан (Варвара)25+2554
 4 Левски (Паталеница)25+3950
5Марица (Белово)24+2549
6Чепинец (Велинград)25+1643
7Сарая25+637
 8 Величково25 032
9Юнак (Ивайло)25-1128
10
Локомотив (Септември)25-1327
11Родопи (Козарско)26-3325
 12 Вихър (Ветрен)25-2024
13Спартак (Калугерово)26-4518
14Тракиец (Главиница)24-3716
15Тракия (Пазарджик)25-3916
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 53 посетителя в сайта

Приятели

. .
.