СКОНТО ООД

Заслужено признание за славните ветерани на ФК Чепинец, наградиха юбилярите ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 04 Април 2019 00:14
Няколко поколения футболисти на Чепинец присъстваха на сбирката

Легенди на Футболен клуб Чепинец от няколко поколения се събраха на традиционната си годишна среща.

Николай Сестримски - Панса (в средата) заедно с кмета д-р Костадин Коев (вляво) и Явор Добрев (вдясно)

Домакин на емоционалното събитие бе ресторант „Чинарите“. Сбирката се провежда по инициатива на кмета на общината д-р Костадин Коев, който е и председател на ФК Чепинец.

Атомното нападение на Чепинец от 70-те години - Орлин Кадьов (вляво) и Спас Иванов (вдясно)

Организацията на мащабната проява бе поверена на Явор Добрев. Бившият играч на велинградчани успешно влезе в ролята на мениджър на събитието. Сбирката бе уважена от над 40 бивши играчи на велинградчани.

Никола Димитров (вляво) заедно с юбиляра Райо Петричев (вдясно)

В началото с едноминутно мълчание бе почетена паметта на всички футболисти на ФК Чепинец, които не са вече на този свят.

По време на мероприятието с плакети пък бяха наградени заслужили ветерани на клуба, които празнуват юбилеи през 2019 г.

Незабравимите спомени от миналото бяха част от "менюто" по време на сбирката

За принос в развитието и популяризирането на футбола във Велинград бяха отличени Георги Петричев, Илия Гугалов, Димитър Делиев, Райо Петричев, Красимир Узунов, Николай Сестримски, Илия Попов, Емил Авдев, Иван Рашков (посмъртно) и Ботьо Наков. Последният наскоро спаси човешки живот.

Ветераните на Чепинец се отчетоха подобаващо и на дансинга

В хода на вечерта ветераните отново се върнаха към най-славните години на ФК Чепинец. Сред тях имаше не един и двама от главните герои - истински футболни великани, написали със златни букви страницата с най-значимите успехи в историята на велинградския футбол.

Филип УСТАБАШИЕВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXIII кръг

21 април 2021 г. (сряда) - 17:00 ч.

КРБеласица (Пч)3:2Оборище (Пан)
КРВелбъжд (Кн)1:1Рилски спортист
КРБалкан (Бот)1:0Банско
КРПерун (Кресна)1:6Марек (Дупница)
КРСливнишки герой1:0Гранит (Владая)
КРПирин (Разлог)3:1Левски (Чепинци)
КРВихрен (Санд)1:0Пирин (ГД)
КРНадежда (Добр)0:3Чавдар (Етрополе)
КРБотев (Ихтиман)0:1ФК Кюстендил

"А" ОФГ Пз - XXVII кръг

17 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

КРТракия (Пз)1:0Вихър (Ветрен)      
КР       Марица (Белово)0:2Брацигово
КРТракиец (Глав)3:0Балкан (Варвара)
КРВеличково6:3Левски (Ракитово)

17 април 2021 г. (събота)

СЛ           Сарая3:0Лозен         

18 април 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРОборище II (Пан)0:4Чепинец (Вел)
КРЧико-Бунара (Бяга)3:0Левски (Пат)
КРРодопи (Коз)2:1Локомотив (Септ)
 Спартак (Кал)-почива 

Обл. п-во за деца - XI кръг

18 април 2021 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРЛокомотив (Септ)4:2Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)27+3464
2Марек (Дупница)27+4763
3Беласица (Петрич)27+2561
4ФК Кюстендил27+34 58
5Чавдар (Етрополе)27+2148
6Балкан (Ботевград)26+2345
7Оборище (Панагюрище)27+441
8
Пирин (Гоце Делчев)27+1039
9
Ботев (Ихтиман)27+734
10
Пирин (Разлог)27-1133
11Сливнишки герой (Сливница)27-730
12Рилски спортист (Самоков)27-1129
13Надежда (Доброславци)26-1428
14Гранит (Владая)27-2626
 15  Левски (Чепинци)27-3224
16Перун (Кресна)27-3719
17Банско27-2419
18Велбъжд (Кюстендил)27-4316
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXVIII кръг

24 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Оборище (Пан)-:-Вихрен (Санд)
16:00Гранит (Владая)-:-Перун (Кресна)
16:00Беласица (Пч)-:-Балкан (Бот) 
16:00Марек (Дупница)-:-Пирин (Разлог)
16:00  Банско-:-Рилски спортист
16:00ФК Кюстендил-:-Надежда (Добр)
16:00Пирин (ГД)-:-Чавдар (Етрополе)
16:00Ботев (Ихтиман)-:-Сливнишки герой
16:00Левски (Чепинци)-:-Велбъжд (Кн)

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)26+7272
 2 Балкан (Варвара)26+4765
3Брацигово25+6962
 4 Левски (Паталеница)26+1845
5Марица (Белово)25+1944
6Чепинец (Велинград)26+2040
7Величково25 034
 8 Локомотив (Септември)26-1132
9Родопи (Козарско)25-1032
10
Тракиец (Главиница)26-1432
11Вихър (Ветрен)26-1529
 12 Тракия (Пазарджик)25-2228
13Оборище II (Панагюрище)26-3126
14Сарая25-3026
15Спартак (Калугерово)25-2926
16Левски (Ракитово)25-1823
17Лозен25-652
 

Есенно класиране Подробно класиране

"А" РГ Пз - XXVIII кръг

24 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Левски (Ракитово)-:-Марица (Белово)      
16:00Балкан (Варвара)-:-Родопи (Коз)
16:00Вихър (Ветрен)-:-Величково  
СЛЛозен-:-Тракия (Пз) 

25 април 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Чепинец (Вел)-:-Чико-Бунара (Бяга)
16:00Брацигово-:-Оборище II (Пан)
16:00Спартак (Кал)-:-Сарая
16:00Левски (Пат)-:-Тракиец (Глав)
   Локомотив (Септ)-почива

Кой е тук?

В момента има 67 посетителя в сайта

Приятели

. .
.