СКОНТО ООД

Заслужено признание за славните ветерани на ФК Чепинец, наградиха юбилярите ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 04 Април 2019 00:14
Няколко поколения футболисти на Чепинец присъстваха на сбирката

Легенди на Футболен клуб Чепинец от няколко поколения се събраха на традиционната си годишна среща.

Николай Сестримски - Панса (в средата) заедно с кмета д-р Костадин Коев (вляво) и Явор Добрев (вдясно)

Домакин на емоционалното събитие бе ресторант „Чинарите“. Сбирката се провежда по инициатива на кмета на общината д-р Костадин Коев, който е и председател на ФК Чепинец.

Атомното нападение на Чепинец от 70-те години - Орлин Кадьов (вляво) и Спас Иванов (вдясно)

Организацията на мащабната проява бе поверена на Явор Добрев. Бившият играч на велинградчани успешно влезе в ролята на мениджър на събитието. Сбирката бе уважена от над 40 бивши играчи на велинградчани.

Никола Димитров (вляво) заедно с юбиляра Райо Петричев (вдясно)

В началото с едноминутно мълчание бе почетена паметта на всички футболисти на ФК Чепинец, които не са вече на този свят.

По време на мероприятието с плакети пък бяха наградени заслужили ветерани на клуба, които празнуват юбилеи през 2019 г.

Незабравимите спомени от миналото бяха част от "менюто" по време на сбирката

За принос в развитието и популяризирането на футбола във Велинград бяха отличени Георги Петричев, Илия Гугалов, Димитър Делиев, Райо Петричев, Красимир Узунов, Николай Сестримски, Илия Попов, Емил Авдев, Иван Рашков (посмъртно) и Ботьо Наков. Последният наскоро спаси човешки живот.

Ветераните на Чепинец се отчетоха подобаващо и на дансинга

В хода на вечерта ветераните отново се върнаха към най-славните години на ФК Чепинец. Сред тях имаше не един и двама от главните герои - истински футболни великани, написали със златни букви страницата с най-значимите успехи в историята на велинградския футбол.

Филип УСТАБАШИЕВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига, гр. 1 - VIII кръг

24 септември 2022 г. (събота) - 17:00 ч.

ОТЛ         Славия II (Сф)-:-Сливн. герой
КРБанско тийм3:0Септември II (Сф)
КРПирин (ГД)1:4Балкан (Бот)

25 септември 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Марек (Дупница)-:-Ботев (Ихтиман)
17:00Чавдар (Етр)-:-Левски Раковски (Сф)
 ЦСКА 1948 III (Сф)-почива

ЮЗ Трета лига, гр. 2 - VIII кръг

24 септември 2022 г. (събота) - 17:00 ч.

КРГранит (Владая)2:1Надежда (Добр)
ОТЛЦСКА II (Сф)-:-Пирин (Разлог)
КРОборище (Пан)0:0ФК Кюстендил
КРРилски спортист0:0ОФК Костинброд

25 септември 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Септември (Сим)-:-Вихрен (Санд)
 Левски II (Сф)-почива

"А РГ - Пазарджик, гр. 1 - IV кръг

24 септември 2022 г. (събота) - 17:00 ч.

КРСпартак (Пещера)1:0Оборище II (Пан) 
КРБрацигово2:2Хебър II (Пз)
КРЛевски (Пат)3:0Тракиец (Глав) 

25 септември 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Юнак (Ивайло)-:-Локомотив (Септ)
17:00Спартак (Кал)-:-Марица (Белово)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - IV кръг

24 септември 2022 г. (събота) - 17:00 ч.

КРТракия (Пз)1:4Чепинец (Вел)
КРБалкан (Варвара)4:0Величково

25 септември 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Вихър (Ветрен)-:-Сарая
17:00Лозен-:-Ботев (Черн)
17:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Звезда (Семчиново)

Обл. п-во за деца - I кръг

25 септември 2022 г. (неделя) - 10:30 ч.

10:30Чепинец (Вел)-:-Локомотив (Септ)

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)6+1318
 2 Чавдар (Етрополе)6+915
3Славия II (София)6+512
4Сливнишки герой (Сливница)5+412
 5 Балкан (Ботевград)7-57
6Банско тийм6-47
7ЦСКА 1948 III (София)6+17
8
Ботев (Ихтиман)5 06
9Септември II (София)7-45
10
Левски-Раковски (София)6-114
11Пирин (Гоце Делчев)6-83
  

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1ОФК Костинброд6+818
 2 ФК Кюстендил7+914
3Оборище (Панагюрище)6+113
4Рилски спортист (Самоков)6+28
 5 ЦСКА II (София)6 08
6Вихрен (Сандански)5+68
7Септември (Симитли)6+37
8
Гранит (Владая)6-35
9Левски II (София)6-45
10
Пирин (Разлог)5-113
11Надежда (Доброславци)7-122
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър II (Пазарджик)3+239
 2 Брацигово3+89
3Левски (Паталеница)3+56
4Спартак (Калугерово)3+16
 5 Спартак (Пещера)3-53
6Марица (Белово)3-63
7Оборище II (Панагюрище)3-63
8
Юнак (Ивайло)3-73
9
Локомотив (Септември)3-93
10Тракиец (Главиница)3-40
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)3+159
 2 Чепинец (Велинград)3+139
3Величково3+99
4Чико-Бунара (Бяга)3+26
 5 Звезда (Семчиново)3-43
6Сарая3-43
7Вихър (Ветрен)3-63
8
Лозен3-83
9
Тракия (Пазарджик)3-50
10Ботев (Черногорово)3-120
  

Кой е тук?

В момента има 40 посетителя в сайта

Приятели

. .
.