СКОНТО ООД

ПК Белмекен се завърна с 12 медала от „Цветница Speedo cup” ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 03 Април 2019 15:50
13 възпитаници на ПК Белмекен участвата в турнара "Цветница Speedo Cup"

Успешно се представи Плувен клуб Белмекен - Велинград и на  VI  плувен турнир „Цветница Speedo cup“.

Мария Ангелова

Стартовете се проведоха на 30-31 март 2019 на басейна на Спортната палата в София. В тях участваха над 240 състезатели от 21 плувни клуба. 

Водените от треньорката на ПК Белмекен Йорданка Пенина 13 състезатели спечелиха общо 12 медала.

При юношите Петър Мицин завоюва 4 отличия – 3 златни на 50, 100 м бътерфлай и 100 м св. стил и сребърно на 50 м св. стил.

При девойките Мария Ангелова грабна сребърен медал на 50 м св. стил.

При децата Христо Джонгалов стана шампион на 50 м бътерфлай, взе две сребърни отличия - на 50 м св. стил и 100 м бътерфлай, и прибави бронзово на 100 м св. стил.

Любка Мицина спечели сребърен медал на 100 м бътерфлай и два бронзови на 50 м бруст и 50 м бътерфлай.

Петър МицинХристо ДжонгаловЛюбка Мицина

Много добре се представиха в своите възрасти Момчил Стамболов, Емил Юруков, Антон Симеонов, Мариана Димитрова, Кристина Дончева, Мартин Гърбев, Александрина Радкова, Елена Рабчина и Никол Алексиева.

Velsport24.com

 
Следете ни в:

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Ботевград)19+1945
 2 Беласица (Петрич)19+2944
3ФК Кюстендил19+2441
4Витоша (Бистрица)19+2541
 5 Чавдар (Етрополе)19+3040
6Оборище (Панагюрище)19+1437
7Гранит (Владая)19+130
8
Банско19+930
9Пирин (Гоце Делчев)19-329
10
Пирин (Разлог)19+127
11Сливнишки герой (Сливница)19+226
 12 Ботев (Ихтиман)19+125
 13 Рилски спортист (Самоков)19-723
14Септември II (София)19-820
 15 Вихрен (Сандански)19-719
16Надежда (Доброславци)19-1818
 17 Хебър II (Пазарджик)19-1516
18Костинброд19-1012
19Пирин II (Благоевград)19-355
20Левски (Чепинци)19-522
 Подробно класиране

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)14+3742
 2 Чико-Бунара (Бяга)14+2430
3Брацигово14+2229
 4 Левски (Паталеница)14+2228
5Марица (Белово)14+1126
6Чепинец (Велинград)14+721
7Юнак (Ивайло)14 020
 8 Сарая14-518
9Родопи (Козарско)14-2016
10
Величково14-516
11Локомотив (Септември)14-1114
 12 Вихър (Ветрен)14-1014
13Спартак (Калугерово)14-218
14Тракиец (Главиница)14-258
15Тракия (Пазарджик)14-264
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 45 посетителя в сайта

Приятели

. .
.