СКОНТО ООД

Велинградските скиори закриха сезона на писта „Старина“ ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 25 Март 2019 20:28
Неостаряващият Динко Чечев отново стана №1 в слалома при ветераните над 60 години

С 41-то издание на общинското ски първенство за всички възрасти (от деца до ветерани) бе закрит зимния сезон. Домакин на последните стартове за велинградските скиори бе емблематичната писта „Старина“ край Юндола. По традиция надпреварите бяха в двете най-популярни дисциплини – бегови и алпийски.

Близо 50 участници се включиха в последния за сезона старт на писта „Старина“. Общинското състезание се проведе при перфектна организация и слънчево време.

Скиорите стартирапха в четири категории - деца, ветерани до 40, до 60 и над 60 години.

Медалите връчиха заместник–кметовете на община Велинград Атанас Палигоров и Исмаил Моллов, както и началникът на отдел „Икономическа политика“ Цвета Спасова, старши треньорът на СК Атлас Тодор Гълев и главния съдия на мероприятието Мильо Манушов.

Специални награди получиха най-малкия и най-възрастния участник в състезанието. През тази година в двете категории бяха отличени Цветелина Нанова  (8 г.) и Ангел Нанов (73 г.).

Класиране ски-бягане

Деца
1. Лидия Нанова
2. Екатерина Андреева
3. Надя Костова

Ветерани до 40 г.
1. Любомир Папарков
2. Калин Анастасов
3. Димитър Петров

Ветерани до 60 г.
1. Илия Папарков
2. Любомир Миронов
3. Димитър Петканин

Ветерани над 60 г.
1. Николай Гълев
2. Никола Семерджиев

Ски – алпийски дисциплини (слалом)

Деца
1. Лидия Нанова
2. Христо Джонгалов
3. Радина Борисова

Ветерани до 40 г.
1. Благой Джонгалов – 35,8
2. Петър Коев – 38,7
3. Стоил Тетимов – 41,0

Ветерани до 60 г.
1. Атанас Палигоров – 35,1
2. Йордан Нанов – 38,3
3. Георги Якимов – 42,3

Ветерани над 60 г.
1. Динко Чечев – 38,3
2. Симеон Даскалов – 43,3
3. Борис Саздов – 44,3

Комплексно класиране алпийски дисциплини
1. Атанас Палигоров
2. Благой Джонгалов
3. Йордан Нанов

Velsport24.com

 
Следете ни в:

Efbet лига - резултати и статистика

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)38+4997
 2 ЦСКА II (София)38+2980
3Ботев (Ихтиман)38+1867
4Вихрен (Сандански)38+2066
 5 Сливнишки герой (Сливница)38+558
6Левски II (София)38+1056
7Рилски спортист (Самоков)38-352
8
Балкан (Ботевград)38+150
9ЦСКА 1948 III (София)38+249
10
Банско тийм38-448
11Септември II (София)38+448
 12 Витоша (Бистрица)38-547
 13 ФК Кюстендил38-146
14Славия II (София)38-1046
 15 Оборище (Панагюрище)38-1746
16Септември (Симитли)38-245
 17 Пирин (Разлог)38-1745
18ОФК Костинброд38-2343
19Хебър II (Пазарджик)38-2833
20Чавдар (Етрополе)*38-2841*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)18+4648
 2 Брацигово18+3338
3Чико-Бунара (Бяга)18+1333
4Марица (Белово)18+824
 5 Чепинец (Велинград)18+923
6Оборище II (Панагюрище)18-1722
7Левски (Паталеница)18-1419
8
Сарая18-1715
9
Вихър (Ветрен)18-2015
10Величково18-429
  

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)26+2541
 12 Лозен24-3329
13Звезда (Семчиново)26-2729
14Тракия (Мирянци)24-1825
 15 Левски (Ракитово)26-5624
16Спартак (Калугерово)24-3719
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)24-731

Кой е тук?

В момента има 27 посетителя в сайта

Приятели

. .
.