СКОНТО ООД

Велинградските скиори закриха сезона на писта „Старина“ ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 25 Март 2019 21:28
Неостаряващият Динко Чечев отново стана №1 в слалома при ветераните над 60 години

С 41-то издание на общинското ски първенство за всички възрасти (от деца до ветерани) бе закрит зимния сезон. Домакин на последните стартове за велинградските скиори бе емблематичната писта „Старина“ край Юндола. По традиция надпреварите бяха в двете най-популярни дисциплини – бегови и алпийски.

Близо 50 участници се включиха в последния за сезона старт на писта „Старина“. Общинското състезание се проведе при перфектна организация и слънчево време.

Скиорите стартирапха в четири категории - деца, ветерани до 40, до 60 и над 60 години.

Медалите връчиха заместник–кметовете на община Велинград Атанас Палигоров и Исмаил Моллов, както и началникът на отдел „Икономическа политика“ Цвета Спасова, старши треньорът на СК Атлас Тодор Гълев и главния съдия на мероприятието Мильо Манушов.

Специални награди получиха най-малкия и най-възрастния участник в състезанието. През тази година в двете категории бяха отличени Цветелина Нанова  (8 г.) и Ангел Нанов (73 г.).

Класиране ски-бягане

Деца
1. Лидия Нанова
2. Екатерина Андреева
3. Надя Костова

Ветерани до 40 г.
1. Любомир Папарков
2. Калин Анастасов
3. Димитър Петров

Ветерани до 60 г.
1. Илия Папарков
2. Любомир Миронов
3. Димитър Петканин

Ветерани над 60 г.
1. Николай Гълев
2. Никола Семерджиев

Ски – алпийски дисциплини (слалом)

Деца
1. Лидия Нанова
2. Христо Джонгалов
3. Радина Борисова

Ветерани до 40 г.
1. Благой Джонгалов – 35,8
2. Петър Коев – 38,7
3. Стоил Тетимов – 41,0

Ветерани до 60 г.
1. Атанас Палигоров – 35,1
2. Йордан Нанов – 38,3
3. Георги Якимов – 42,3

Ветерани над 60 г.
1. Динко Чечев – 38,3
2. Симеон Даскалов – 43,3
3. Борис Саздов – 44,3

Комплексно класиране алпийски дисциплини
1. Атанас Палигоров
2. Благой Джонгалов
3. Йордан Нанов

Velsport24.com

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXVII кръг

17 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

КРБалкан (Бот)8:1Оборище (Пан)
КРРилски спортист0:2Пирин (ГД)
КРВихрен (Санд)0:1ФК Кюстендил
КРНадежда (Добр)1:1Левски (Чепинци)
КРСливнишки герой1:2Беласица (Пч)
КРЧавдар (Етрополе)2:2Марек (Дупница)
КРПирин (Разлог)4:2Ботев (Ихтиман)
КРВелбъжд (Кн)0:2Гранит (Владая)
КРПерун (Кресна)1:1Банско

"А" ОФГ Пз - XXVII кръг

17 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

КРТракия (Пз)1:0Вихър (Ветрен)      
КР       Марица (Белово)0:2Брацигово
КРТракиец (Глав)3:0Балкан (Варвара)
КРВеличково6:3Левски (Ракитово)

17 април 2021 г. (събота)

СЛ           Сарая3:0Лозен         

18 април 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Оборище II (Пан)-:-Чепинец (Вел)
16:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Левски (Пат)
16:00Родопи (Коз)-:-Локомотив (Септ)
 Спартак (Кал)-почива 

Обл. п-во за деца - XI кръг

18 април 2021 г. (неделя) - 10:30 ч.

10:30Локомотив (Септ)-:-Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)26+3361
2Марек (Дупница)26+4260
3Беласица (Петрич)26+2458
4ФК Кюстендил26+33 55
5Чавдар (Етрополе)26+1845
6Балкан (Ботевград)25+2242
7Оборище (Панагюрище)26+541
8
Пирин (Гоце Делчев)26+1139
9
Ботев (Ихтиман)26+834
10
Пирин (Разлог)26-1330
11Надежда (Доброславци)25-1128
12Рилски спортист (Самоков)26-1128
13Сливнишки герой (Сливница)26-827
14Гранит (Владая)26-2526
 15  Левски (Чепинци)26-3024
16Перун (Кресна)26-3219
17Банско26-2319
18Велбъжд (Кюстендил)26-4315
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXIII кръг

21 април 2021 г. (сряда) - 17:00 ч.

17:00Беласица (Пч)-:-Оборище (Пан)
17:00Велбъжд (Кн)-:-Рилски спортист
17:00Балкан (Бот)-:-Банско
17:00Перун (Кресна)-:-Марек (Дупница)
17:00Сливнишки герой-:-Гранит (Владая)
17:00Пирин (Разлог)-:-Левски (Чепинци)
17:00Вихрен (Санд)-:-Пирин (ГД)
17:00Надежда (Добр)-:-Чавдар (Етрополе)
17:00Ботев (Ихтиман)-:-ФК Кюстендил

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)25+6969
 2 Балкан (Варвара)25+5065
3Брацигово24+6759
 4 Левски (Паталеница)25+2145
5Марица (Белово)24+2144
6Чепинец (Велинград)25+1637
7Локомотив (Септември)25-1032
 8 Величково24-331
9Вихър (Ветрен)24-1429
10
Родопи (Козарско)24-1129
11Тракиец (Главиница)25-1729
 12 Спартак (Калугерово)25-2929
13Оборище II (Панагюрище)25-2726
14Тракия (Пазарджик)24-2325
15Левски (Ракитово)24-1523
16Сарая24-3323
17Лозен24-622
 

Есенно класиране Подробно класиране

"А" РГ Пз - XXVIII кръг

24 април 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Левски (Ракитово)-:-Марица (Белово)      
16:00Балкан (Варвара)-:-Родопи (Коз)
16:00Вихър (Ветрен)-:-Величково  
СЛЛозен-:-Тракия (Пз) 

25 април 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Чепинец (Вел)-:-Чико-Бунара (Бяга)
16:00Брацигово-:-Оборище II (Пан)
16:00Спартак (Кал)-:-Сарая
16:00Левски (Пат)-:-Тракиец (Глав)
   Локомотив (Септ)-почива

Кой е тук?

В момента има 57 посетителя в сайта

Приятели

. .
.