СКОНТО ООД

52 деца премериха сили за купа „Юндола“ на писта „Старина“ ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 22 Март 2019 00:04
СК Канари не за първи път се довери на отличните условия на писта "Старина" (Фото: Гергана Моллова) 

Отлично подготвената писта „Старина“ край Юндола бе домакин на 17 март на стартове за деца в ски алпийските дисциплини.

В него участваха общо 52 състезатели от зона №5 на БФСки, съобщиха за velsport24.com организаторите.

Най-малките състезатели по пистата бяха едва на 6-годишна възраст (Фото: Гергана Моллова)

Сред тях имаше възпитаници на клубовете Фаворит (Пещера), Ястребец (Пазарджик), Атлас (Велинград) и организаторите от Канари (Пловдив)

Състезанието бе поверено на съдии от пловдивската колегия. Главен организатор бе Михаил Пелтеков от СК Канари (Пловдив). За техническото ръководство отговаряше Наско Манолов от ТД Еделвайс.

Спонсори на проявата бяха Изворна вода „Бачково“ и "Евелин", които подсигуриха купи за първите 3 места и отличия за всички участници. Награди на децата раздадоха също и представителите на световноизвестните марки Salomon и Head.

Първият треньор по ски Гаро Бардизбанян връчи наградите на участниците (Фото: Гергана Моллова)

Наградите връчи официалният гост Гаро Бардизбанян - първият ски-учител в Пловдив и региона.

Velsport24.com

 
Следете ни в:

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)38+6488
 2 Витоша (Бистрица)38+5681
3Чавдар (Етрополе)38+5080
4ФК Кюстендил38+4980
 5 Оборище (Панагюрище)38+1874
6Балкан (Ботевград)38+2471
7Банско38+2068
8
Пирин (Гоце Делчев)38-351
9Гранит (Владая)38-2048
10
Рилски спортист (Самоков)38-848
11Пирин (Разлог)38-147
 12 Костинброд38-946
 13 Надежда (Доброславци)38-1246
14Септември II (София)38-1345
 15 Сливнишки герой (Сливница)38-344
16Ботев (Ихтиман)38-1543
 17 Вихрен (Сандански)38-1243
18Хебър II (Пазарджик)38-1341
19Пирин II (Благоевград)38-5817
20Левски (Чепинци)38-1143
 Есенно класиране Крайно класиране

Крайно Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)28+5766
 2 Брацигово28+5161
3Марица (Белово)28+4056
 4 Балкан (Варвара)28+2455
5Левски (Паталеница)28+1654
6Чепинец (Велинград)28+2552
7Сарая28+943
 8 Величково28-432
9Локомотив (Септември)28-1531
10
Родопи (Козарско)28-1630
11Юнак (Ивайло)28-3129
 12 Вихър (Ветрен)28-2427
13Тракиец (Главиница)28-3422
14Тракия (Пазарджик)28-4120
15Спартак (Калугерово)28-5718
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 40 посетителя в сайта

Приятели

. .
.