СКОНТО ООД

Крайно класиране в ЮЗ Трета лига - сезон 2018/19 ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 01 Юни 2019 20:01

Ю Г О З А П А Д Н А Т Р Е Т А Л И Г А

сезон 2018/19 г.

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ

  ОТБОР М П Р З ГОЛ. Р. Т
1 ХЕБЪР /ПАЗАРДЖИК/ 34 29 3 2 73 19 90
2 ОБОРИЩЕ /ПАНАГЮРИЩЕ/ 34 23 6 5 60 27 75
3 ВИХРЕН /САНДАНСКИ/ 34 18 8 8 52 35 62
4 СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ /СЛИВНИЦА/ 34 16 10 8 60 35 58
5 МИНЬОР /ПЕРНИК/ 34 16 10 8 57 37 58
6 БАНСКО 34 16 9 9 56 37 57
7 ПИРИН /РАЗЛОГ/ 34 14 9 11 47 35 51
8 РИЛСКИ СПОРТИСТ /САМОКОВ/ 34 13 10 11 47 42 49
9 БЕЛАСИЦА /ПЕТРИЧ/ 34 12 10 12 43 37 46
10 МАРЕК /ДУПНИЦА/ 34 11 8 15 35 37 41
11 СЕПТЕМВРИ /СИМИТЛИ/ 34 10 10 14 34 36 40
12 ЧАВДАР /ЕТРОПОЛЕ/ 34 11 7 16 54 47 40
13 БАЛКАН /БОТЕВГРАД/ 34 10 8 16 41 57 38
14 НАДЕЖДА /ДОБРОСЛАВЦИ/ 34 9 10 15 40 61 37
15 СПОРТИСТ /СВОГЕ/ 34 10 7 17 45 61 37
16 БОТЕВ /ИХТИМАН/ 34 10 2 22 35 75 32
17 ГЕРМАНЕЯ /САПАРЕВА БАНЯ/ 34 8 6 20 36 70 30
18 ВЕЛБЪЖД /КЮСТЕНДИЛ/ 34 1 5 28 22 89 8

Забележка: При равенство в точките между два и повече отбора под внимание се вземат директните двубои между тях.

 

  • Първенецът в групата Хебър (Пазарджик) от сезон 2019/2020 г. ще участва в първенството на Втора лига.
  • Отборите на Германея (Сапарева баня) и Велбъжд (Кюстендил), заели последните две места в крайното класиране, изпадат в областната група на Кюстендил, където имат право да участват през следващия сезон.
 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVI кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРГранит (Владая)0:1ФК Кюстендил
КРЧавдар (Етрополе)3:0Ботев (Ихтиман)
КРВитоша (Бистрица)0:1Септември II (Сф)
КРБеласица (Пч)3:2Вихрен (Санд)
КРБалкан (Бот)4:1Пирин (ГД)
КРЛевски (Чепинци)1:3Банско

22 май 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

КР      Хебър II (Пз)3:3Рилски спортист

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРПирин II (Блгр)1:4Пирин (Разлог)

24 май 2022 г. (вторник) - 18:00 ч.

КР  Оборище (Пан)1:2Надежда (Добр)

25 май 2022 г. (сряда) - 18:00 ч.

18:00Сливнишки герой-:-ОФК Костинброд

"А" РГ (Пз) - XXVIII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЮнак (Ивайло)1:5Чепинец (Вел)
КРТракия (Пз)1:1Родопи (Коз)

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРБрацигово1:1Чико-Бунара (Бяга)
КРЛокомотив (Септ)0:3Марица (Белово)
КРСпартак (Кал)3:4Вихър (Ветрен)
КРСарая3:2Величково
 Левски (Пат)-почива

"А" РГ (Пз) - Отл. среща

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРЛевски (Пат)2:1Тракиец (Глав)

Обл. п-во за деца - XVII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 10:30 ч.

КРХебър 1918 (Пз)3:1Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)36+6285
 2 Витоша (Бистрица)36+4875
3Чавдар (Етрополе)36+4874
4ФК Кюстендил36+4674
 5 Балкан (Ботевград)36+2671
6Оборище (Панагюрище)35+1668
7Банско36+2065
8
Пирин (Гоце Делчев)36-248
9Гранит (Владая)36-1747
10
Рилски спортист (Самоков)36-747
11Пирин (Разлог)36+247
 12 Септември II (София)35-1342
 13 Сливнишки герой (Сливница)35-242
14Костинброд35-1042
 15 Ботев (Ихтиман)36-1440
16Надежда (Доброславци)35-2040
 17 Вихрен (Сандански)36-740
18Хебър II (Пазарджик)36-1338
19Пирин II (Благоевград)36-6013
20Левски (Чепинци)36-1033
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXXVII кръг

28 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00ОФК Костинброд-:-Оборище (Пан)
18:00Банско-:-Хебър II (Пз)
18:00Ботев (Ихтиман)-:-Гранит (Владая)
18:00Вихрен (Санд)-:-Балкан (Бот)
18:00Сливнишки герой-:-Пирин II (Блгр)
18:00ФК Кюстендил-:-Беласица (Пч)
18:00Пирин (ГД)-:-Витоша (Бистрица)
18:00Надежда (Добр)-:-Левски (Чепинци)
18:00Септември II (Сф)-:-Пирин (Разлог)
18:00Рилски спортист-:-Чавдар (Етрополе)

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)25+4857
 2 Брацигово26+3955
3Балкан (Варвара)26+2254
 4 Левски (Паталеница)26+4053
5Марица (Белово)25+2852
6Чепинец (Велинград)26+2046
7Сарая26+740
 8 Величково26-132
9Юнак (Ивайло)26-1528
10
Вихър (Ветрен)26-1927
11Локомотив (Септември)26-1627
 12 Родопи (Козарско)27-3326
13Тракиец (Главиница)26-3519
14Спартак (Калугерово)27-4618
15Тракия (Пазарджик)26-3917
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 36 посетителя в сайта

Приятели

. .
.