СКОНТО ООД

Крайно класиране в ЮЗ Трета лига - сезон 2018/19 ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 01 Юни 2019 19:01

Ю Г О З А П А Д Н А Т Р Е Т А Л И Г А

сезон 2018/19 г.

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ

  ОТБОР М П Р З ГОЛ. Р. Т
1 ХЕБЪР /ПАЗАРДЖИК/ 34 29 3 2 73 19 90
2 ОБОРИЩЕ /ПАНАГЮРИЩЕ/ 34 23 6 5 60 27 75
3 ВИХРЕН /САНДАНСКИ/ 34 18 8 8 52 35 62
4 СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ /СЛИВНИЦА/ 34 16 10 8 60 35 58
5 МИНЬОР /ПЕРНИК/ 34 16 10 8 57 37 58
6 БАНСКО 34 16 9 9 56 37 57
7 ПИРИН /РАЗЛОГ/ 34 14 9 11 47 35 51
8 РИЛСКИ СПОРТИСТ /САМОКОВ/ 34 13 10 11 47 42 49
9 БЕЛАСИЦА /ПЕТРИЧ/ 34 12 10 12 43 37 46
10 МАРЕК /ДУПНИЦА/ 34 11 8 15 35 37 41
11 СЕПТЕМВРИ /СИМИТЛИ/ 34 10 10 14 34 36 40
12 ЧАВДАР /ЕТРОПОЛЕ/ 34 11 7 16 54 47 40
13 БАЛКАН /БОТЕВГРАД/ 34 10 8 16 41 57 38
14 НАДЕЖДА /ДОБРОСЛАВЦИ/ 34 9 10 15 40 61 37
15 СПОРТИСТ /СВОГЕ/ 34 10 7 17 45 61 37
16 БОТЕВ /ИХТИМАН/ 34 10 2 22 35 75 32
17 ГЕРМАНЕЯ /САПАРЕВА БАНЯ/ 34 8 6 20 36 70 30
18 ВЕЛБЪЖД /КЮСТЕНДИЛ/ 34 1 5 28 22 89 8

Забележка: При равенство в точките между два и повече отбора под внимание се вземат директните двубои между тях.

 

  • Първенецът в групата Хебър (Пазарджик) от сезон 2019/2020 г. ще участва в първенството на Втора лига.
  • Отборите на Германея (Сапарева баня) и Велбъжд (Кюстендил), заели последните две места в крайното класиране, изпадат в областната група на Кюстендил, където имат право да участват през следващия сезон.
 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - отл. среща

10 април 2024 г. (сряда) - 17:00 ч.

КРОФК Костинброд1:0Славия II (Сф)

ЮЗ Трета лига - XXIX кръг

13 април 2024 г. (събота) - 16:00 ч.

СЛЧавдар (Етр)0:3Септември (Сим)
КРОборище (Пан)2:1Сливн. герой
КРХебър II (Пз)0:4Миньор (Пк)
КРЦСКА II (Сф)3:1Балкан (Бот)
КРПирин (Рз)2:1Септември II (Сф)
КРБотев (Ихт)1:0Банско тиим
КРВитоша (Бистрица)0:1Левски II (Сф)
КРОФК Костинброд1:1Вихрен (Санд)
КРРилски спортист1:1ФК Кюстендил

14 април 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Славия II (Сф)-:-ЦСКА 1948 III (Сф)

"А" РГ - Пз, гр. 1 (ПЛЕЙОФИ) - V кръг

13 април 2024 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБалкан (Варвара)2:1Чико-Бунара (Бяга)
КРБрацигово1:0Марица (Белово)

14 април 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Оборище II (Пан)-:-Чепинец (Вел)
17:00Вихър (Ветрен)-:-Величково
17:00Сарая-:-Левски (Пат)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - V кръг

13 април 2024 г. (събота) - 17:00 ч.

КРТракия (Мирянци)2:0Локомотив (Септ)
КРЗвезда (Семч)2:3Спартак (Кал)

14 април 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Левски (Рак)-:-Юнак (Ивайло)
 Тракиец (Глав)-почива
 Лозен-почива

Efbet лига - резултати и статистика

"Б" ОГ - Пазарджик - XIX кръг

13 април 2024 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБарикади (Стрелча)0:2ФК Драгиново

Обл. п-во за деца U15 - XV кръг

13 април 2024 г. (събота) - 10:30 ч.

КРЧепинец (Вел)2:1Брацигово

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)29+4175
 2 ЦСКА II (София)28+3166
3Ботев (Ихтиман)29+949
4Сливнишки герой (Сливница)29+1049
 5 Вихрен (Сандански)29+848
6Балкан (Ботевград)28+544
7Левски II (София)28+1040
8
ФК Кюстендил29+740
9Рилски спортист (Самоков)29-339
10
Септември II (София)29+437
11Витоша (Бистрица)29-336
 12 Банско тийм29-835
 13 Септември (Симитли)29-433
14ЦСКА 1948 III (София)28-432
 15 ОФК Костинброд29-1832
16Оборище (Панагюрище)29-2930
 17 Славия II (София)27-1527
18Хебър II (Пазарджик)29-1626
19Пирин (Разлог)29-2426
20Чавдар (Етрополе)*29-141*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)13+3537
 2 Брацигово13+2627
3Чико-Бунара (Бяга)13+1527
4Марица (Белово)13+517
 5 Чепинец (Велинград)12+715
6Оборище II (Панагюрище)12-1713
7Сарая12-1612
8
Левски (Паталеница)12-710
9
Вихър (Ветрен)12-187
10Величково12-316
  

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)21+326
 12 Лозен21-3026
13Тракия (Мирянци)21-1822
14Звезда (Семчиново)21-3717
 15 Спартак (Калугерово)21-3616
16Тракиец (Главиница)21-3914
17Левски (Ракитово)20-6012
18
Юнак (Ивайло)20-587

Кой е тук?

В момента има 53 посетителя в сайта

Приятели

. .
.