СКОНТО ООД

Тотална доминация на СУ „Васил Левски“ в баскетбола ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 24 Февруари 2019 21:21
Юношите на СУ "Васил Левски" се класираха на областните финали

СУ „Васил Левски“ ще представя община Велинград с цели четири отбора на областните ученически финали по баскетбол в Пазарджик, предаде репортер на velsport24.com. Това е равносметката след изиграването на всички срещи от общинското първенство.

Домакините от СУ „Васил Левски“ си извоюваха квоти за участие в областните игри при момчетата и момичетата (V – VII клас), както и в двете възрасти при юношите – VIII-X и XI – XII клас.

При момчетата и момичетата на второ място завърши тимът на СУ „Св. св. Кирил и Методий“, а трети са възпитаниците на ОУ „Неофит Рилски“.

Четвъртата позиция при момичетата зае единственото училище извън Велинград, което изпрати отбор по баскетбол – ОУ „Васил Левски“ – с. Грашево.

Във втория ден от общинското първенство (24 февруари) се изиграха мачовете при юношите – VIII-X клас и XI – XII клас.

Георги Аврамов (с топката) бе с основен принос за успехите на СУ "Васил Левски" при юношите

При юношите и в двете възрастови групи след победителите от СУ „Васил Левски“ се наредиха съответно тимовете на НПГГС „Христо Ботев“ и СУ „Св. св. Кирил и Методий“.

Дебютантите от ПГД „Иван Вазов“ заеха четвърто място при юношите от VIII – X клас.

При девойките мачове от общинското първенство нямаше, тъй като само един отбор бе заявил участие. На областното първенство велинградски представител ще бъде селекцията на СУ „Св. св. Кирил и Методий“.

Със срещите по баскетбол на практика приключи и тазгодишното издание на ученическите игри на територията на община Велинград.

Филип УСТАБАШИЕВ

 
Следете ни в:

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Ботевград)19+1945
 2 Беласица (Петрич)19+2944
3ФК Кюстендил19+2441
4Витоша (Бистрица)19+2541
 5 Чавдар (Етрополе)19+3040
6Оборище (Панагюрище)19+1437
7Гранит (Владая)19+130
8
Банско19+930
9Пирин (Гоце Делчев)19-329
10
Пирин (Разлог)19+127
11Сливнишки герой (Сливница)19+226
 12 Ботев (Ихтиман)19+125
 13 Рилски спортист (Самоков)19-723
14Септември II (София)19-820
 15 Вихрен (Сандански)19-719
16Надежда (Доброславци)19-1818
 17 Хебър II (Пазарджик)19-1516
18Костинброд19-1012
19Пирин II (Благоевград)19-355
20Левски (Чепинци)19-522
 Подробно класиране

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)14+3742
 2 Чико-Бунара (Бяга)14+2430
3Брацигово14+2229
 4 Левски (Паталеница)14+2228
5Марица (Белово)14+1126
6Чепинец (Велинград)14+721
7Юнак (Ивайло)14 020
 8 Сарая14-518
9Родопи (Козарско)14-2016
10
Величково14-516
11Локомотив (Септември)14-1114
 12 Вихър (Ветрен)14-1014
13Спартак (Калугерово)14-218
14Тракиец (Главиница)14-258
15Тракия (Пазарджик)14-264
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 15 посетителя в сайта

Приятели

. .
.