СКОНТО ООД

Наградиха най-добрите спортисти на Велинград за 2018-а ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 13 Януари 2019 17:47
Велинградските спортисти получиха заслужено признание за успехите си през 2018-а

25 спортисти от 8 велинградски клуба бяха отличени с индивидуални призове за постиженията си през изминалата 2018 година. Форматът на церемонията не се различаваше от предходните издания. Всеки спортен клуб бе номинирал тримата си най-успешни състезатели/двойки.

Церемонията в община Велинград започна под звуците на националния химн

Събитието, обаче ще се запомни и с две промени в сравнение с предишните му издания. За първи път в последните 20 години церемонията се проведе на ново място.

Кметът д-р Костадин Коев се обърна към присъстващите

Домакин на тържеството бе модернизираната сесийна зала на община Велинград.

Състезателката на ПК Белмекен Радина Попова бе наградена от зам.-кмета Исмаил Моллов

Втората разлика бе свързана с времето на провеждане. В последните години церемонията се провеждаше традиционно преди началото на новата година.

Танцовата двойка на КСТ Импулс Христо Манов - Никол Джуркова

Тържеството бе открито от кмета на община Велинград д-р Костадин Коев.

Шефът на ситипарламента инж. Али Мареков награди Александра Влахова от СК Атлас

Градоначалникът поздрави спортистите за постиженията им, отчитайки и богатия спортен календар през 2018-а.

Талантливата двойка Борис Ушев - Ивана Енчева също бе сред отличените

Д-р Костадин Коев отправи благодарности и към треньорите в клубовете, като подчерта техния ентусиазъм и енергия, с която упражняват своята професия.

Димитър Лачев от СК Бойни спортове също бе сред наградените

Сред официалните лица на събитието бяха още заместник-кметовете Исмаил Моллов и Атанас Палигоров, както и председателят на Общински съвет – Велинград инж. Али Мареков.

Най-успешната състезателка на ПК Чепинец през 2018-а бе Елица Овчарова

Общинското ръководство на Велинград връчи призовете на най-заслужилите възпитаници на велинградските клубове, представители на 6 вида спорт – футбол, волейбол, плуване, спортни танци, ски бягане и бойни изкуства.

Волейболистката Илияна Гаджева от ВК Велинград волей бе наградена от д-р Костадин Коев

Освен тях бе наградена и Незабравка Ямакова от СК Здраве и дълголетие.

Танцовата двойка Мирослав Бозев - Габриела Навякова от КСТ Импулс събра редица ценни отличия през 2018-а

Индивидуален приз за цялостен принос пък бе присъден на дългогодишния треньор по ски бягане и настоящ шеф на СК Атлас Тодор Гълев.

Александър Терзиев от СК Бойни спортове изпрати успешна година в личен план

За празничната атмосфера по време на събитието също допринесе и богатата музикална програма. Присъстващите се насладиха на виртуозното изпълнение на шестте млади саксофонисти от ЦПЛР – ОДК с ръководител Катерина Мирчева.

Майсторът на спорта Георги Сейменов (ПК Белмекен) със заслуженото отличие от община Велинград

Бурни аплодисменти предизвикаха и музикалните изпълнения на талантите от ВГ "Караоке" с ръководител Юлиана Ковачева и ДЮВИШ „Звънче“ с ръководители Иван и Йорданка Казалиеви.

Футболните таланти на ФК Чепинец (отляво на дясно): Ивайло Горанов, Георги Коев, Краси Кючуков

По време на церемонията публиката имаше и вълнуваща среща с танцовите двойки на КСТ Импулс.

Талантливите саксофонисти от ЦПЛР - ОДК също се включиха в програмата

Събитието бе закрито с празничен коктейл за състезатели, треньори и гости на церемонията във фоайето на община Велинград, подготвен от възпитаниците на ПГИТ "Алеко Константинов".

Танцовата двойка Мирослав Бозев - Габриела Навякова впечатли публиката със своите виртуозни изпълнения

СК Атлас – Лидия Нанова, Александра Влахова, Даниел Бошнаков

ПК Чепинец - Елица Овчарова, Мартин Тюфекчиев, Петреа Шулева

ПК Белмекен - Георги Сейменов, Ангел Йовчев, Радина Попова

СК Бойни изкуства - Александър Терзиев, Димитър Лачев, Николай Василев

ВК Велинград волей – Илияна Гаджева, Неди Хаджиев, Васил Каленов

ФК Чепинец – Ивайло Горанов, Краси Кючуков, Георги Коев

КСТ Импулс - Мирослав Бозев - Габриела Навякова, Борис Ушев Ивана Енчева, Христо Манов - Никол Джуркова

СК Здраве и дълголетие – Незабравка Ямакова

Филип УСТАБАШИЕВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXII кръг

2 март 2024 г. (събота) - 13:00 ч.

КРЦСКА II (Сф)1:0Пирин (Рз)

2 март 2024 г. (събота) - 15:00 ч.

СЛКостинброд3:0Чавдар (Етр)
КРВитоша (Бистрица)2:0Хебър II (Пз)
КРЛевски II (Сф)5:3Рилски спортист
КРСептември II (Сф)0:0Септември (Сим)
КРБалкан (Бот)2:2Ботев (Ихт)
КРСливн. герой3:0ФК Кюстендил
КРЦСКА 1948 III (Сф)3:1Банско тиим
КРВихрен (Санд)0:1Миньор (Пк)

3 март 2024 г. (неделя) - 15:00 ч.

15:00Славия II (Сф)-:-Оборище (Пан)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 1 - XVII кръг

2 март 2024 г. (събота) - 15:00 ч.

СЛЛевски (Пат)3:0Хебър III (Пз)
КРМарица (Белово)5:1Звезда (Семч)

3 март 2024 г. (неделя) - 15:00 ч.

15:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Левски (Рак)
15:00Величково-:-Локомотив (Септ)
 Чепинец (Вел)-почива

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - XVII кръг

2 март 2024 г. (събота) - 15:00 ч.

КРБалкан (Варвара)1:1Брацигово
КРТракия (Мирянци)1:4Оборище II (Пан)
КРВихър (Ветрен)3:1Лозен

3 март 2024 г. (неделя) - 11:00 ч.

11:00Спартак (Кал)-:-Сарая

3 март 2024 г. (неделя) - 15:00 ч.

15:00Юнак (Ивайло)-:-Тракиец (Глав)

Efbet лига - резултати и статистика

"Б" РГ - Пазарджик - XIII кръг

3 март 2024 г. (неделя) - 15:00 ч.

15:00Братаница-:-ФК Драгиново

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)22+3158
 2 ЦСКА II (София)22+2352
3Сливнишки герой (Сливница)22+439
4Вихрен (Сандански)22+839
 5 Балкан (Ботевград)22+437
6Рилски спортист (Самоков)22+336
7Витоша (Бистрица)22 031
8
Банско тийм22-131
9ФК Кюстендил22+830
10
Ботев (Ихтиман)22-130
11Левски II (София)22+529
 12 Септември II (София)22 027
 13 Септември (Симитли)22-425
14Хебър II (Пазарджик)22-623
 15 ЦСКА 1948 III (София)22-723
16ОФК Костинброд22-1719
 17 Славия II (София)21-2117
18Оборище (Панагюрище)21-2717
19Пирин (Разлог)22-2215
20Чавдар (Етрополе)*22+2041*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

ЮЗ Трета лига - XXIII кръг

6 март 2024 г. (сряда) - 15:00 ч.

СЛЧавдар (Етр)0:3Левски II (Сф)
15:00Оборище (Пан)-:-ЦСКА II (Сф)
15:00Хебър II (Пз)-:-Костинброд
15:00Славия II (Сф)-:-Вихрен (Санд)
15:00Септември (Сим)-:-Миньор (Пк)
15:00Банско тиим-:-Сливн. герой
15:00Рилски спортист-:-Балкан (Бот)
15:00Ботев (Ихт)-:-ЦСКА 1948 III (Сф)
15:00Пирин (Рз)-:-Витоша (Бистрица)
15:00ФК Кюстендил-:-Септември II (Сф)

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)14+3034
 2 Чепинец (Велинград)15+2730
3Левски (Паталеница)14+1224
4Марица (Белово)14+1021
 5 Величково14-1615
6Локомотив (Септември)14-413
7Звезда (Семчиново)15-388
8
Левски (Ракитово)14-536
9
Хебър III (Пазарджик)14+3230*
10Спартак (Пещера)0 00
 *Хебър III (Пазарджик) преустанови участие

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)16+7248
 2 Брацигово16+5437
3Сарая16+2333
4Оборище II (Панагюрище)15+925
 5 Вихър (Ветрен)15-123
6Лозен16-3217
7Тракия (Мирянци)16-1516
8
Тракиец (Главиница)16-3111
9
Спартак (Калугерово)16-3110
10
Юнак (Ивайло)16-484

Кой е тук?

В момента има 9 посетителя в сайта

Приятели

. .
.