СКОНТО ООД

Локомотив (Сф) – ЦСКА 1948 (0:1) през обектива на Velsport24.com ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 29 Ноември 2018 20:20
Андон Гущеров (в бяло) не успя да се разпише, но ЦСКА 1948 стигна до трите точки в квартал "Надежда"

Тимът на Локомотив (София) отстъпи с 0:1 срещу ЦСКА 1948 в столично дерби от Втора лига.

Победното попадение за символичните гости при едно разбъркване пред вратата на „железничарите“ отбеляза Калоян Стефанов в 92-та минута. Преди това „червено-черните“ останаха с 10 души на терена. В 73-та минута главният рефер Ивайло Стоянов вдигна директен червен картон на Зоран Швоня.

Двубоят на стадион „Локомотив“ бе заснет от фоторепортера на Velsport24.com Марио Спасов.

Velsport24.com

 
Следете ни в:

Квалификация за ЮЗ Трета лига - I кръг

07 юни 2023 г. (сряда) - 18:00 ч.

Стадион "НСА", гр. София
КРРакитин (Трудовец)0:3Хебър II (Паз)

ЮЗ Трета лига, гр. 1 - X кръг

27 май 2023 г. (събота) - 16:00 ч.

КРСептември (Сим)1:1Чавдар (Етр)

27 май 2023 г. (събота) - 18:00 ч.

КРВихрен (Санд)1:1Марек (Дупница)
КРОФК Костинброд3:2Сливн. герой
КРФК Кюстендил1:0Банско тиим

28 май 2023 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЦСКА II (Сф)2:4Балкан (Бот)

ЮЗ Трета лига, гр. 2 - XII кръг

3 юни 2023 г. (събота) - 18:00 ч.

КРБотев (Ихт)1:3Пирин (Разлог)
КРЛевски Раковски (Сф) 0:0Левски II (Сф)   
КРСептември II (Сф)3:0Надежда (Добр)
КРЦСКА 1948 III (Сф)3:0Гранит (Владая)
КРПирин (ГД)1:4Оборище (Пан)
КРСлавия II (Сф)5:2Рилски спортист  

"А" РГ - Пазарджик, гр. 1 - X кръг

1 юни 2023 г. (четвъртък) - 18:00 ч.

КРХебър II (Пз)1:0Чико-Бунара (Бяга)

10 юни 2023 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00Левски (Пат)-:-Балкан (Варв)
18:00Брацигово-:-Величково

11 юни 2023 г. (неделя) - 18:00 ч.

18:00Марица (Белово)-:-Чепинец (Вел)
18:00Оборище II (Пан)-:-Сарая

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - X кръг

10 юни 2023 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00Тракия (Пз)-:-Спартак (Пещ)
18:00Вихър (Ветрен)-:-Юнак (Ивайло)
18:00Звезда (Семчиново)-:-Тракиец (Глав)

28 май 2023 г. (неделя) - 18:00 ч.

18:00Лозен-:-Спартак (Кал)
 Локомотив (Септ)-почива

Крайно класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)18+2843
 2 Вихрен (Сандански)18+1133
3ФК Кюстендил18+429
4Чавдар (Етрополе)18+328
 5 ЦСКА II (София)18+322
6Банско тиим18-721
7Балкан (Ботевград)18-819
8
Сливнишки герой (Сливница)18-1519
9Септември (Симитли)18-818
10
ОФК Костинброд18-1117
  

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Оборище (Панагюрище)22+1241
 12 Левски II (София)22+1840
13ЦСКА 1948 III (София)22+938
14Септември II (София)22+1837
 15 Рилски спортист (Самоков)22+636
16Ботев (Ихтиман)22+634
17Славия II (София)22+133
18
Пирин (Разлог)22-131
19Левски Раковски (София)22-927
20
Надежда (Доброславци)22-2023
21Пирин (Гоце Делчев)22-1621
22Гранит (Владая)22-2413
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър II (Пазарджик)18+5845
 2 Балкан (Варвара)17+3841
3Брацигово17+1236
4Чепинец (Велинград)17+1234
 5 Марица (Белово)17-426
6Чико-Бунара (Бяга)18-820
7Левски (Паталеница)17-2514
8
Сарая17-2913
9
Величково17-2410
10Оборище II (Панагюрище)17-288
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)26-1735
12 Спартак (Калугерово)25-2229
13Спартак (Пещера)25-4727
14Звезда (Семчиново)25-3026
 15 Тракиец (Главиница)25-3924
16Юнак (Ивайло)25-4121
17Вихър (Ветрен)25-6417
18
Тракия (Пазарджик)25-3816
19
Лозен25-4616
  

Кой е тук?

В момента има 52 посетителя в сайта

Приятели

. .
.