СКОНТО ООД

Ясни са всички общински първенци по футбол във Велинград ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 17 Ноември 2018 23:37
Общинският етап от ученическите игри по футбол във Велинград включваше 19 мача в отделните възрасти

Отборите на СУ „Методий Драгинов“ – Драгиново при VIII – X клас и ПГИТ „Алеко Константинов“ – Велинград при XI – XII клас заеха първите места в общинското първенство за ученици, което се проведе във Велинград. Двата тима заедно със селекцията на СУ „Св. св. Кирил и Методий“ – Велинград при V – VII клас се класираха за областната фаза на ученическите игри.

Отборът на СУ „Методий Драгинов“ се наложи с 2:1 над СУ „Васил Левски“ – Велинград във финалния мач при VIII – X клас. В спора за третото място съставът на „Св. св. Кирил и Методий“ – Велинград постигна изразителен успех с 6:0 в двубоя срещу ПГД „Иван Вазов“ – Велинград.

При учениците от XI – XII клас във финалната среща съперници бяха тимовете на ПГИТ „Алеко Константинов“ и НПГГС „Христо Ботев“. „Икономистите“ спечелиха със 7:1 срещу „горските“. В „малкия“ финал отборът на „Св. св. Кирил и Методий“ – Велинград победи с 3:2 СУ „Христо Смирненски“ – Света Петка.

Борислав ЙОРДАНОВ

Още по темата:

Програма на футболните срещи от УСИ във Велинград - 2018/19 г.

19 тима излизат на футболния терен във Велинград

Дъжд от голове на старта на ученическите игри във Велинград

Нови три отбора са полуфиналисти на ученическото първенство

Познати съперници на финал при учениците от V-VII клас

„Горските“ срещу „икономистите“ в битка за №1 при XI-XII клас

Дузпи излъчиха победителя при учениците от V-VII клас

 
Следете ни в:

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)38+6488
 2 Витоша (Бистрица)38+5681
3Чавдар (Етрополе)38+5080
4ФК Кюстендил38+4980
 5 Оборище (Панагюрище)38+1874
6Балкан (Ботевград)38+2471
7Банско38+2068
8
Пирин (Гоце Делчев)38-351
9Гранит (Владая)38-2048
10
Рилски спортист (Самоков)38-848
11Пирин (Разлог)38-147
 12 Костинброд38-946
 13 Надежда (Доброславци)38-1246
14Септември II (София)38-1345
 15 Сливнишки герой (Сливница)38-344
16Ботев (Ихтиман)38-1543
 17 Вихрен (Сандански)38-1243
18Хебър II (Пазарджик)38-1341
19Пирин II (Благоевград)38-5817
20Левски (Чепинци)38-1143
 Есенно класиране Крайно класиране

Крайно Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)28+5766
 2 Брацигово28+5161
3Марица (Белово)28+4056
 4 Балкан (Варвара)28+2455
5Левски (Паталеница)28+1654
6Чепинец (Велинград)28+2552
7Сарая28+943
 8 Величково28-432
9Локомотив (Септември)28-1531
10
Родопи (Козарско)28-1630
11Юнак (Ивайло)28-3129
 12 Вихър (Ветрен)28-2427
13Тракиец (Главиница)28-3422
14Тракия (Пазарджик)28-4120
15Спартак (Калугерово)28-5718
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 44 посетителя в сайта

Приятели

. .
.