СКОНТО ООД

„Горските“ срещу „икономистите“ в битка за №1 при XI-XII клас ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 11 Ноември 2018 17:13
Тимът на НПГГС "Христо Ботев" (в зелено-бели екипи) си осигури място на финала при учениците от XI-XII клас

Отборите на две от професионалните гимназии във Велинград ще решават спора за първото място в ученическите финали при учениците от XI – XII клас.

Съперници в решаващия мач за №1 ще бъдат съставите на НПГГС „Христо Ботев“ и ПГИТ „Алеко Константинов“.

В полуфиналите „горските“ записаха изразителен успех със 7:0 срещу селекцията на СУ „Христо Смирненски“ – Света Петка.

Представянето на Росен Сатев (НПГГС) бе сравнено с това на Кирил Десподов от ЦСКА

„Икономистите“ пък постигнаха победа с 5:1 срещу тимът на СУ „Св. св. Кирил и Методий“.

На 12 ноември (понеделник) предстои да се изиграят последните два мача за определяне на крайното класиране при учениците от XI – XII клас.

Отборът на НПГГС "Христо Ботев" - Велинград представи новата си футболна екипировка

В двубой за третото място съперници от 13:30 ч. ще бъдат съставите на СУ „Христо Смирненски“ – Света Петка и СУ „Св. св. Кирил и Методий“ – Велинград.

Финалната среща между НПГГС „Христо Ботев“ и ПГИТ „Алеко Константинов“ ще започне след приключването на мача за третото място.

Ивайло Горанов (в синьо-бяло) и Съли Тахчиев (в червено) играха в полуфиналите при XI-XII клас

Вече са известни и противниците за титлата при учениците от възрастовата група VIII – X клас. До битката за №1 достигнаха съставите на СУ „Методий Драгинов“ – Драгиново и СУ „Васил Левски“ – Велинград.

Тимът на СУ "Св. св. Кирил и Методий" (в синьо-бели екипи) отстъпи драматично в полуфинал при VIII-X клас

Тимът от Драгиново преодоля с 6:0 в полуфиналната фаза селекцията на ПГД „Иван Вазов“ – Велинград. В другия сблъсък се срещнаха тимовете на СУ „Св. св. Кирил и Методий“ и СУ „Васил Левски“. Двубоят не излъчи победител в редовното време, завършвайки 2:2. Отборът на СУ „Васил Левски“ стигна до изравнително попадение от дузпа в последната минута от мача, а при наказателните удари показа по-здрави нерви и спечели с общ резултат 4:6.

Заключителните срещи при учениците от VIII – X клас ще се проведат на 13 ноември (вторник) на стадион „Чепинец“.

Борислав ЙОРДАНОВ

Още по темата:

Програма на футболните срещи от УСИ във Велинград - 2018/19 г.

19 тима излизат на футболния терен във Велинград

Дъжд от голове на старта на ученическите игри във Велинград

Нови три отбора са полуфиналисти на ученическото първенство

Познати съперници на финал при учениците от V-VII клас

Дузпи излъчиха победителя при учениците от V-VII клас

Ясни са всички общински първенци по футбол във Велинград

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXX кръг

20 април 2024 г. (събота) - 15:00 ч.

КРЛевски II (Сф)0:1ОФК Костинброд

20 април 2024 г. (събота) - 16:00 ч.

СЛФК Кюстендил3:0Чавдар (Етрополе)
КРСептември II (Сф)0:2Оборище (Пан)
КРСептември (Сим)1:0Хебър II (Пз)
КРЦСКА 1948 III (Сф)3:1ЦСКА II (Сф)
КРБалкан (Бот)0:0Витоша (Бистрица)
КРСливнишки герой1:1Славия II (Сф)
КРБанско тийм0:1Рилски спортист
КРВихрен (Санд)3:1Ботев (Ихтиман)

20 април 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

КРМиньор (Пк)2:0Пирин (Рз)

"А" ОГ - Пз, гр. 1 (ПЛЕЙОФИ) - VI кръг

20 април 2024 г. (събота) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)0:2Брацигово
КРЛевски (Пат)1:0Вихър (Ветрен)

21 април 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРОборище II (Пан)2:2Чико-Бунара (Бяга)
КРСарая1:4Марица (Белово)
КРВеличково2:2Балкан (Варвара)

"А" ОГ - Пазарджик, гр. 2 - VI кръг

21 април 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЛозен4:1Звезда (Семч)
КРТракиец (Глав)0:1Левски (Рак)
КРЛокомотив (Септ)6:0Юнак (Ивайло)
 Спартак (Кал)-почива
 Тракия (Мирянци)-почива

Efbet лига - резултати и статистика

"Б" ОГ - Пазарджик - XX кръг

21 април 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

СЛФК Драгиново3:0Карабунар

Обл. п-во за деца U15 - XVI кръг

20 април 2024 г. (събота) - 10:30 ч.

КРТракиец (Глав)1:7Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)30+4378
 2 ЦСКА II (София)29+2966
3Вихрен (Сандански)30+1051
4Сливнишки герой (Сливница)30+1050
 5 Ботев (Ихтиман)30+749
6Балкан (Ботевград)29+545
7ФК Кюстендил30+1043
8
Рилски спортист (Самоков)30-242
9Левски II (София)29+940
10
Витоша (Бистрица)30-337
11Септември II (София)30+237
 12 Септември (Симитли)30-336
 13 ЦСКА 1948 III (София)30-335
14Банско тийм30-935
 15 ОФК Костинброд30-1735
16Оборище (Панагюрище)30-2733
 17 Славия II (София)29-1431
18Хебър II (Пазарджик)30-1726
19Пирин (Разлог)30-2626
20Чавдар (Етрополе)*30-441*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)14+3538
 2 Брацигово14+2830
3Чико-Бунара (Бяга)14+1528
4Марица (Белово)14+820
 5 Чепинец (Велинград)14+516
6Левски (Паталеница)14-516
7Оборище II (Панагюрище)14-1715
8
Сарая14-2012
9
Вихър (Ветрен)14-1710
10Величково14-337
  

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)22+929
 12 Лозен22-2729
13Тракия (Мирянци)21-1822
14Левски (Ракитово)22-5618
 15 Звезда (Семчиново)22-4017
16Спартак (Калугерово)21-3616
17Тракиец (Главиница)22-4014
18
Юнак (Ивайло)22-671

Кой е тук?

В момента има 87 посетителя в сайта

Приятели

. .
.