СКОНТО ООД

„Горските“ срещу „икономистите“ в битка за №1 при XI-XII клас ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 11 Ноември 2018 18:13
Тимът на НПГГС "Христо Ботев" (в зелено-бели екипи) си осигури място на финала при учениците от XI-XII клас

Отборите на две от професионалните гимназии във Велинград ще решават спора за първото място в ученическите финали при учениците от XI – XII клас.

Съперници в решаващия мач за №1 ще бъдат съставите на НПГГС „Христо Ботев“ и ПГИТ „Алеко Константинов“.

В полуфиналите „горските“ записаха изразителен успех със 7:0 срещу селекцията на СУ „Христо Смирненски“ – Света Петка.

Представянето на Росен Сатев (НПГГС) бе сравнено с това на Кирил Десподов от ЦСКА

„Икономистите“ пък постигнаха победа с 5:1 срещу тимът на СУ „Св. св. Кирил и Методий“.

На 12 ноември (понеделник) предстои да се изиграят последните два мача за определяне на крайното класиране при учениците от XI – XII клас.

Отборът на НПГГС "Христо Ботев" - Велинград представи новата си футболна екипировка

В двубой за третото място съперници от 13:30 ч. ще бъдат съставите на СУ „Христо Смирненски“ – Света Петка и СУ „Св. св. Кирил и Методий“ – Велинград.

Финалната среща между НПГГС „Христо Ботев“ и ПГИТ „Алеко Константинов“ ще започне след приключването на мача за третото място.

Ивайло Горанов (в синьо-бяло) и Съли Тахчиев (в червено) играха в полуфиналите при XI-XII клас

Вече са известни и противниците за титлата при учениците от възрастовата група VIII – X клас. До битката за №1 достигнаха съставите на СУ „Методий Драгинов“ – Драгиново и СУ „Васил Левски“ – Велинград.

Тимът на СУ "Св. св. Кирил и Методий" (в синьо-бели екипи) отстъпи драматично в полуфинал при VIII-X клас

Тимът от Драгиново преодоля с 6:0 в полуфиналната фаза селекцията на ПГД „Иван Вазов“ – Велинград. В другия сблъсък се срещнаха тимовете на СУ „Св. св. Кирил и Методий“ и СУ „Васил Левски“. Двубоят не излъчи победител в редовното време, завършвайки 2:2. Отборът на СУ „Васил Левски“ стигна до изравнително попадение от дузпа в последната минута от мача, а при наказателните удари показа по-здрави нерви и спечели с общ резултат 4:6.

Заключителните срещи при учениците от VIII – X клас ще се проведат на 13 ноември (вторник) на стадион „Чепинец“.

Борислав ЙОРДАНОВ

Още по темата:

Програма на футболните срещи от УСИ във Велинград - 2018/19 г.

19 тима излизат на футболния терен във Велинград

Дъжд от голове на старта на ученическите игри във Велинград

Нови три отбора са полуфиналисти на ученическото първенство

Познати съперници на финал при учениците от V-VII клас

Дузпи излъчиха победителя при учениците от V-VII клас

Ясни са всички общински първенци по футбол във Велинград

 
Следете ни в:

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)38+6488
 2 Витоша (Бистрица)38+5681
3Чавдар (Етрополе)38+5080
4ФК Кюстендил38+4980
 5 Оборище (Панагюрище)38+1874
6Балкан (Ботевград)38+2471
7Банско38+2068
8
Пирин (Гоце Делчев)38-351
9Гранит (Владая)38-2048
10
Рилски спортист (Самоков)38-848
11Пирин (Разлог)38-147
 12 Костинброд38-946
 13 Надежда (Доброславци)38-1246
14Септември II (София)38-1345
 15 Сливнишки герой (Сливница)38-344
16Ботев (Ихтиман)38-1543
 17 Вихрен (Сандански)38-1243
18Хебър II (Пазарджик)38-1341
19Пирин II (Благоевград)38-5817
20Левски (Чепинци)38-1143
 Есенно класиране Крайно класиране

Крайно Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)28+5766
 2 Брацигово28+5161
3Марица (Белово)28+4056
 4 Балкан (Варвара)28+2455
5Левски (Паталеница)28+1654
6Чепинец (Велинград)28+2552
7Сарая28+943
 8 Величково28-432
9Локомотив (Септември)28-1531
10
Родопи (Козарско)28-1630
11Юнак (Ивайло)28-3129
 12 Вихър (Ветрен)28-2427
13Тракиец (Главиница)28-3422
14Тракия (Пазарджик)28-4120
15Спартак (Калугерово)28-5718
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 50 посетителя в сайта

Приятели

. .
.