СКОНТО ООД

Програма на футболните срещи от УСИ във Велинград - 2018/19 г. ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 05 Ноември 2018 00:48

V - VII клас 

Етап

Дата и час

Отбори

Резултат

Четвъртфинал №1

29.10.18 г.

(понеделник)

14:00 ч.

СУ „Васил Левски”

/Велинград/

ОУ „Иван Вазов”

/Пашови/

5:0

Четвъртфинал №2

29.10.18 г.

(понеделник)

15:00 ч.

ОУ „Георги Бенковски”

/Велинград/

СУ „Св. Св. Кирил и Методий” 

/Велинград/

0:4

Четвъртфинал №3

30.10.18 г.

(вторник)

14:00 ч.

СУ „М. Драгинов”

/Драгиново/

СУ „Хр. Смирненски”

/Св. Петка/

4:1

Четвъртфинал №4

30.10.18 г.

(вторник)

15:00 ч.

ОУ „Неофит Рилски”

/Велинград/

ОУ „Христо Ботев”

/Велинград/

0:1

Полуфинал №1

05.11.18 г.

(понеделник)

15:30 ч.

СУ „Васил Левски”

/Велинград/

СУ „Св. Св. Кирил и Методий”

/Велинград/

2:4

Полуфинал №2

05.11.18 г.

(понеделник)

16:30 ч.

СУ „М. Драгинов”

/Драгиново/

ОУ „Христо Ботев”

/Велинград/

1:0 

Мач за 3-4 място

07.11.18 г.

(сряда)

14:00 ч.

СУ „Васил Левски”

/Велинград/

ОУ „Христо Ботев”

/Велинград/

0:2 

Финал

07.11.18 г.

(сряда)

15:00 ч.

СУ „Св. Св. Кирил и Методий”

/Велинград/

СУ „М. Драгинов”

/Драгиново/

3:0*

*след дузпи (0:0 в ред. време)

 VIII - X клас 

Етап

Дата и час

Отбори

Резултат

Четвъртфинал №1

29.10.18 г.

(понеделник)

16:00 ч.

СУ „М. Драгинов”

/Драгиново/

ПГИТ „Алеко Константинов”

/Велинград/

6:2

Четвъртфинал №2

05.11.18 г.

(понеделник)

14:00 ч.

ПГД „Иван Вазов“

/Велинград/

СУ „Хр. Смирненски”

/Св. Петка/

4:2

Четвъртфинал №3

30.10.18 г.

(вторник)

16:00 ч.

НПГГС  „Христо Ботев”

/Велинград/

СУ „Св. Св. Кирил и Методий”

/Велинград/

1:4

Полуфинал №1

08.11.18 г.

(четвъртък)

14:00 ч.

СУ „М. Драгинов”

/Драгиново/

ПГД „Иван Вазов“

/Велинград/

6:0

Полуфинал №2

08.11.18 г.

(четвъртък)

15:30 ч.

СУ „Св. Св. Кирил и Методий”

/Велинград/

СУ „Васил Левски”

/Велинград/

 4:6*

*след дузпи (2:2 в ред. време)

Мач за 3-4 място

13.11.18 г.

(вторник)

14:00 ч.

ПГД „Иван Вазов“

/Велинград/

СУ „Св. Св. Кирил и Методий”

/Велинград/

0:6

Финал

13.11.18 г.

(вторник)

15:30 ч.

СУ „М. Драгинов”

/Драгиново/

СУ „Васил Левски”

/Велинград/

2:1

XI - XII клас  

Етап

Дата и час

Отбори

Резултат

Полуфинал №1

06.11.18 г.

(вторник)

13:30 ч.

СУ „Хр. Смирненски”

/Св. Петка/

НПГГС  „Христо Ботев”

/Велинград/

0:7

Полуфинал №2

06.11.18 г.

(вторник)

15:30 ч.

ПГИТ „Алеко Константинов”

/Велинград/

СУ „Св. Св. Кирил и Методий”

/Велинград/

5:1 

Мач за 3-4 място

12.11.18 г.

(понеделник)

13:30 ч.

СУ „Хр. Смирненски” 

/Св. Петка/

СУ „Св. Св. Кирил и Методий”

/Велинград/

2:3

Финал

12.11.18 г.

(понеделник)

15:30 ч.

НПГГС  „Христо Ботев”

/Велинград/

ПГИТ „Алеко Константинов”

/Велинград/

 1:7

Още по темата:

19 тима излизат на футболния терен във Велинград

Дъжд от голове на старта на ученическите игри във Велинград

Нови три отбора са полуфиналисти на ученическото първенство

Познати съперници на финал при учениците от V-VII клас

„Горските“ срещу „икономистите“ в битка за №1 при XI-XII клас

Дузпи излъчиха победителя при учениците от V-VII клас

Ясни са всички общински първенци по футбол във Велинград

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVI кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРГранит (Владая)0:1ФК Кюстендил
КРЧавдар (Етрополе)3:0Ботев (Ихтиман)
КРВитоша (Бистрица)0:1Септември II (Сф)
КРБеласица (Пч)3:2Вихрен (Санд)
КРБалкан (Бот)4:1Пирин (ГД)
КРЛевски (Чепинци)1:3Банско

22 май 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

КР      Хебър II (Пз)3:3Рилски спортист

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРПирин II (Блгр)1:4Пирин (Разлог)

24 май 2022 г. (вторник) - 18:00 ч.

18:00  Оборище (Пан)-:-Надежда (Добр)

25 май 2022 г. (сряда) - 18:00 ч.

18:00Сливнишки герой-:-ОФК Костинброд

"А" РГ (Пз) - XXVIII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЮнак (Ивайло)1:5Чепинец (Вел)
КРТракия (Пз)1:1Родопи (Коз)

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРБрацигово1:1Чико-Бунара (Бяга)
КРЛокомотив (Септ)0:3Марица (Белово)
КРСпартак (Кал)3:4Вихър (Ветрен)
КРСарая3:2Величково
 Левски (Пат)-почива

"А" РГ (Пз) - Отл. среща

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРЛевски (Пат)2:1Тракиец (Глав)

Обл. п-во за деца - XVII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 10:30 ч.

КРХебър 1918 (Пз)3:1Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)35+6182
 2 Витоша (Бистрица)35+4975
3Чавдар (Етрополе)35+4571
4ФК Кюстендил35+4571
 5 Оборище (Панагюрище)35+1668
6Балкан (Ботевград)35+2368
7Банско35+1862
8
Пирин (Гоце Делчев)35+148
9Гранит (Владая)35-1647
10
Рилски спортист (Самоков)35-746
11Пирин (Разлог)35-144
 12 Сливнишки герой (Сливница)35-242
 13 Костинброд35-1042
14Ботев (Ихтиман)35-1140
 15 Надежда (Доброславци)35-2040
16Вихрен (Сандански)35-640
 17 Септември II (София)35-1439
18Хебър II (Пазарджик)35-1337
19Пирин II (Благоевград)35-5713
20Левски (Чепинци)35-1013
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXXVII кръг

28 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00ОФК Костинброд-:-Оборище (Пан)
18:00Банско-:-Хебър II (Пз)
18:00Ботев (Ихтиман)-:-Гранит (Владая)
18:00Вихрен (Санд)-:-Балкан (Бот)
18:00Сливнишки герой-:-Пирин II (Блгр)
18:00ФК Кюстендил-:-Беласица (Пч)
18:00Пирин (ГД)-:-Витоша (Бистрица)
18:00Надежда (Добр)-:-Левски (Чепинци)
18:00Септември II (Сф)-:-Пирин (Разлог)
18:00Рилски спортист-:-Чавдар (Етрополе)

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)24+4856
 2 Брацигово25+3954
3Балкан (Варвара)25+2554
 4 Левски (Паталеница)25+3950
5Марица (Белово)24+2549
6Чепинец (Велинград)25+1643
7Сарая25+637
 8 Величково25 032
9Юнак (Ивайло)25-1128
10
Локомотив (Септември)25-1327
11Родопи (Козарско)26-3325
 12 Вихър (Ветрен)25-2024
13Спартак (Калугерово)26-4518
14Тракиец (Главиница)24-3716
15Тракия (Пазарджик)25-3916
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 63 посетителя в сайта

Приятели

. .
.