СКОНТО ООД

Програма на футболните срещи от УСИ във Велинград - 2018/19 г. ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 05 Ноември 2018 00:48

V - VII клас 

Етап

Дата и час

Отбори

Резултат

Четвъртфинал №1

29.10.18 г.

(понеделник)

14:00 ч.

СУ „Васил Левски”

/Велинград/

ОУ „Иван Вазов”

/Пашови/

5:0

Четвъртфинал №2

29.10.18 г.

(понеделник)

15:00 ч.

ОУ „Георги Бенковски”

/Велинград/

СУ „Св. Св. Кирил и Методий” 

/Велинград/

0:4

Четвъртфинал №3

30.10.18 г.

(вторник)

14:00 ч.

СУ „М. Драгинов”

/Драгиново/

СУ „Хр. Смирненски”

/Св. Петка/

4:1

Четвъртфинал №4

30.10.18 г.

(вторник)

15:00 ч.

ОУ „Неофит Рилски”

/Велинград/

ОУ „Христо Ботев”

/Велинград/

0:1

Полуфинал №1

05.11.18 г.

(понеделник)

15:30 ч.

СУ „Васил Левски”

/Велинград/

СУ „Св. Св. Кирил и Методий”

/Велинград/

2:4

Полуфинал №2

05.11.18 г.

(понеделник)

16:30 ч.

СУ „М. Драгинов”

/Драгиново/

ОУ „Христо Ботев”

/Велинград/

1:0 

Мач за 3-4 място

07.11.18 г.

(сряда)

14:00 ч.

СУ „Васил Левски”

/Велинград/

ОУ „Христо Ботев”

/Велинград/

0:2 

Финал

07.11.18 г.

(сряда)

15:00 ч.

СУ „Св. Св. Кирил и Методий”

/Велинград/

СУ „М. Драгинов”

/Драгиново/

3:0*

*след дузпи (0:0 в ред. време)

 VIII - X клас 

Етап

Дата и час

Отбори

Резултат

Четвъртфинал №1

29.10.18 г.

(понеделник)

16:00 ч.

СУ „М. Драгинов”

/Драгиново/

ПГИТ „Алеко Константинов”

/Велинград/

6:2

Четвъртфинал №2

05.11.18 г.

(понеделник)

14:00 ч.

ПГД „Иван Вазов“

/Велинград/

СУ „Хр. Смирненски”

/Св. Петка/

4:2

Четвъртфинал №3

30.10.18 г.

(вторник)

16:00 ч.

НПГГС  „Христо Ботев”

/Велинград/

СУ „Св. Св. Кирил и Методий”

/Велинград/

1:4

Полуфинал №1

08.11.18 г.

(четвъртък)

14:00 ч.

СУ „М. Драгинов”

/Драгиново/

ПГД „Иван Вазов“

/Велинград/

6:0

Полуфинал №2

08.11.18 г.

(четвъртък)

15:30 ч.

СУ „Св. Св. Кирил и Методий”

/Велинград/

СУ „Васил Левски”

/Велинград/

 4:6*

*след дузпи (2:2 в ред. време)

Мач за 3-4 място

13.11.18 г.

(вторник)

14:00 ч.

ПГД „Иван Вазов“

/Велинград/

СУ „Св. Св. Кирил и Методий”

/Велинград/

0:6

Финал

13.11.18 г.

(вторник)

15:30 ч.

СУ „М. Драгинов”

/Драгиново/

СУ „Васил Левски”

/Велинград/

2:1

XI - XII клас  

Етап

Дата и час

Отбори

Резултат

Полуфинал №1

06.11.18 г.

(вторник)

13:30 ч.

СУ „Хр. Смирненски”

/Св. Петка/

НПГГС  „Христо Ботев”

/Велинград/

0:7

Полуфинал №2

06.11.18 г.

(вторник)

15:30 ч.

ПГИТ „Алеко Константинов”

/Велинград/

СУ „Св. Св. Кирил и Методий”

/Велинград/

5:1 

Мач за 3-4 място

12.11.18 г.

(понеделник)

13:30 ч.

СУ „Хр. Смирненски” 

/Св. Петка/

СУ „Св. Св. Кирил и Методий”

/Велинград/

2:3

Финал

12.11.18 г.

(понеделник)

15:30 ч.

НПГГС  „Христо Ботев”

/Велинград/

ПГИТ „Алеко Константинов”

/Велинград/

 1:7

Още по темата:

19 тима излизат на футболния терен във Велинград

Дъжд от голове на старта на ученическите игри във Велинград

Нови три отбора са полуфиналисти на ученическото първенство

Познати съперници на финал при учениците от V-VII клас

„Горските“ срещу „икономистите“ в битка за №1 при XI-XII клас

Дузпи излъчиха победителя при учениците от V-VII клас

Ясни са всички общински първенци по футбол във Велинград

 
Следете ни в:

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)38+6488
 2 Витоша (Бистрица)38+5681
3Чавдар (Етрополе)38+5080
4ФК Кюстендил38+4980
 5 Оборище (Панагюрище)38+1874
6Балкан (Ботевград)38+2471
7Банско38+2068
8
Пирин (Гоце Делчев)38-351
9Гранит (Владая)38-2048
10
Рилски спортист (Самоков)38-848
11Пирин (Разлог)38-147
 12 Костинброд38-946
 13 Надежда (Доброславци)38-1246
14Септември II (София)38-1345
 15 Сливнишки герой (Сливница)38-344
16Ботев (Ихтиман)38-1543
 17 Вихрен (Сандански)38-1243
18Хебър II (Пазарджик)38-1341
19Пирин II (Благоевград)38-5817
20Левски (Чепинци)38-1143
 Есенно класиране Крайно класиране

Крайно Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)28+5766
 2 Брацигово28+5161
3Марица (Белово)28+4056
 4 Балкан (Варвара)28+2455
5Левски (Паталеница)28+1654
6Чепинец (Велинград)28+2552
7Сарая28+943
 8 Величково28-432
9Локомотив (Септември)28-1531
10
Родопи (Козарско)28-1630
11Юнак (Ивайло)28-3129
 12 Вихър (Ветрен)28-2427
13Тракиец (Главиница)28-3422
14Тракия (Пазарджик)28-4120
15Спартак (Калугерово)28-5718
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 38 посетителя в сайта

Приятели

. .
.