СКОНТО ООД

Нови три отбора са полуфиналисти на ученическото първенство ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 02 Ноември 2018 13:06
Селекцията на СУ "М. Драгинов" (в небесносиньо) стартира успешно в първенството при V - VII клас

Вторият състезателен ден (30 октомври) от ученическото първенство по футбол излъчи последните два тима, осигурили си участие в полуфиналната фаза при V – VII клас.

Отборът на СУ "М. Драгинов" си осигури място в полуфиналите при V - VII клас

Отборите на СУ „Методий Драгинов“ – Драгиново и ОУ „Христо Ботев“ – Велинград преминаха успешно през ситото на четвъртфиналите. Те се присъединиха към тимовете на СУ „Васил Левски“ и СУ „Св. св. Кирил и Методий“, които ден по-рано се класираха за полуфиналите.

Тимът на СУ "Христо Смирненски" - Света Петка при V - VII клас

Селекцията на СУ „Методий Драгинов“ – Драгиново преодоля с 4:1 връстниците си от СУ „Христо Смирненски“ – Света Петка.

Голмайсторът на Чепинец Ивайло Горанов (в бялосиньо) се разписа за СУ "Св. св. Кирил и Методий"

Най-оспорвано премина срещата между възпитаниците на велинградските основни училища. ОУ „Христо Ботев“ се наложи с 1:0 над ОУ „Неофит Рилски“ и продължава напред в ученическото първенство при V – VII клас. 

СУ "Св. св. Кирил и Методий" записа престижен успех по пътя към полуфиналите в първенството при VIII - X клас

Стойностен двубой при учениците от VIII – X клас пък сътвориха съставите на СУ „Св. св. Кирил и Методий“ и НПГГС „Христо Ботев“, завършил при резултат 4:1. Победителят от този мач ще се изправи срещу соченият за фаворит в тази възрастова група и актуален първенец от последното издание тим на СУ „Васил Левски“.

Отборът на НПГГС "Христо Ботев" излезе с чисто нова екипировка на ученическото първенство при VIII - X клас

Срещите от ученическите игри на стадион „Чепинец“ ще продължат на 5 ноември (понеделник).  

Борислав ЙОРДАНОВ

Още по темата:

Програма на футболните срещи от УСИ във Велинград - 2018/19 г.

19 тима излизат на футболния терен във Велинград

Дъжд от голове на старта на ученическите игри във Велинград

Познати съперници на финал при учениците от V-VII клас

„Горските“ срещу „икономистите“ в битка за №1 при XI-XII клас

Дузпи излъчиха победителя при учениците от V-VII клас

Ясни са всички общински първенци по футбол във Велинград

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVI кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРГранит (Владая)0:1ФК Кюстендил
КРЧавдар (Етрополе)3:0Ботев (Ихтиман)
КРВитоша (Бистрица)0:1Септември II (Сф)
КРБеласица (Пч)3:2Вихрен (Санд)
КРБалкан (Бот)4:1Пирин (ГД)
КРЛевски (Чепинци)1:3Банско

22 май 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

КР      Хебър II (Пз)3:3Рилски спортист

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРПирин II (Блгр)1:4Пирин (Разлог)

24 май 2022 г. (вторник) - 18:00 ч.

18:00  Оборище (Пан)-:-Надежда (Добр)

25 май 2022 г. (сряда) - 18:00 ч.

18:00Сливнишки герой-:-ОФК Костинброд

"А" РГ (Пз) - XXVIII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЮнак (Ивайло)1:5Чепинец (Вел)
КРТракия (Пз)1:1Родопи (Коз)

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРБрацигово1:1Чико-Бунара (Бяга)
КРЛокомотив (Септ)0:3Марица (Белово)
КРСпартак (Кал)3:4Вихър (Ветрен)
КРСарая3:2Величково
 Левски (Пат)-почива

"А" РГ (Пз) - Отл. среща

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРЛевски (Пат)2:1Тракиец (Глав)

Обл. п-во за деца - XVII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 10:30 ч.

КРХебър 1918 (Пз)3:1Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)35+6182
 2 Витоша (Бистрица)35+4975
3Чавдар (Етрополе)35+4571
4ФК Кюстендил35+4571
 5 Оборище (Панагюрище)35+1668
6Балкан (Ботевград)35+2368
7Банско35+1862
8
Пирин (Гоце Делчев)35+148
9Гранит (Владая)35-1647
10
Рилски спортист (Самоков)35-746
11Пирин (Разлог)35-144
 12 Сливнишки герой (Сливница)35-242
 13 Костинброд35-1042
14Ботев (Ихтиман)35-1140
 15 Надежда (Доброславци)35-2040
16Вихрен (Сандански)35-640
 17 Септември II (София)35-1439
18Хебър II (Пазарджик)35-1337
19Пирин II (Благоевград)35-5713
20Левски (Чепинци)35-1013
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXXVII кръг

28 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00ОФК Костинброд-:-Оборище (Пан)
18:00Банско-:-Хебър II (Пз)
18:00Ботев (Ихтиман)-:-Гранит (Владая)
18:00Вихрен (Санд)-:-Балкан (Бот)
18:00Сливнишки герой-:-Пирин II (Блгр)
18:00ФК Кюстендил-:-Беласица (Пч)
18:00Пирин (ГД)-:-Витоша (Бистрица)
18:00Надежда (Добр)-:-Левски (Чепинци)
18:00Септември II (Сф)-:-Пирин (Разлог)
18:00Рилски спортист-:-Чавдар (Етрополе)

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)24+4856
 2 Брацигово25+3954
3Балкан (Варвара)25+2554
 4 Левски (Паталеница)25+3950
5Марица (Белово)24+2549
6Чепинец (Велинград)25+1643
7Сарая25+637
 8 Величково25 032
9Юнак (Ивайло)25-1128
10
Локомотив (Септември)25-1327
11Родопи (Козарско)26-3325
 12 Вихър (Ветрен)25-2024
13Спартак (Калугерово)26-4518
14Тракиец (Главиница)24-3716
15Тракия (Пазарджик)25-3916
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 36 посетителя в сайта

Приятели

. .
.