СКОНТО ООД

Нови три отбора са полуфиналисти на ученическото първенство ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 02 Ноември 2018 12:06
Селекцията на СУ "М. Драгинов" (в небесносиньо) стартира успешно в първенството при V - VII клас

Вторият състезателен ден (30 октомври) от ученическото първенство по футбол излъчи последните два тима, осигурили си участие в полуфиналната фаза при V – VII клас.

Отборът на СУ "М. Драгинов" си осигури място в полуфиналите при V - VII клас

Отборите на СУ „Методий Драгинов“ – Драгиново и ОУ „Христо Ботев“ – Велинград преминаха успешно през ситото на четвъртфиналите. Те се присъединиха към тимовете на СУ „Васил Левски“ и СУ „Св. св. Кирил и Методий“, които ден по-рано се класираха за полуфиналите.

Тимът на СУ "Христо Смирненски" - Света Петка при V - VII клас

Селекцията на СУ „Методий Драгинов“ – Драгиново преодоля с 4:1 връстниците си от СУ „Христо Смирненски“ – Света Петка.

Голмайсторът на Чепинец Ивайло Горанов (в бялосиньо) се разписа за СУ "Св. св. Кирил и Методий"

Най-оспорвано премина срещата между възпитаниците на велинградските основни училища. ОУ „Христо Ботев“ се наложи с 1:0 над ОУ „Неофит Рилски“ и продължава напред в ученическото първенство при V – VII клас. 

СУ "Св. св. Кирил и Методий" записа престижен успех по пътя към полуфиналите в първенството при VIII - X клас

Стойностен двубой при учениците от VIII – X клас пък сътвориха съставите на СУ „Св. св. Кирил и Методий“ и НПГГС „Христо Ботев“, завършил при резултат 4:1. Победителят от този мач ще се изправи срещу соченият за фаворит в тази възрастова група и актуален първенец от последното издание тим на СУ „Васил Левски“.

Отборът на НПГГС "Христо Ботев" излезе с чисто нова екипировка на ученическото първенство при VIII - X клас

Срещите от ученическите игри на стадион „Чепинец“ ще продължат на 5 ноември (понеделник).  

Борислав ЙОРДАНОВ

Още по темата:

Програма на футболните срещи от УСИ във Велинград - 2018/19 г.

19 тима излизат на футболния терен във Велинград

Дъжд от голове на старта на ученическите игри във Велинград

Познати съперници на финал при учениците от V-VII клас

„Горските“ срещу „икономистите“ в битка за №1 при XI-XII клас

Дузпи излъчиха победителя при учениците от V-VII клас

Ясни са всички общински първенци по футбол във Велинград

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXX кръг

20 април 2024 г. (събота) - 15:00 ч.

КРЛевски II (Сф)0:1ОФК Костинброд

20 април 2024 г. (събота) - 16:00 ч.

СЛФК Кюстендил3:0Чавдар (Етрополе)
КРСептември II (Сф)0:2Оборище (Пан)
КРСептември (Сим)1:0Хебър II (Пз)
КРЦСКА 1948 III (Сф)3:1ЦСКА II (Сф)
КРБалкан (Бот)0:0Витоша (Бистрица)
КРСливнишки герой1:1Славия II (Сф)
КРБанско тийм0:1Рилски спортист
КРВихрен (Санд)3:1Ботев (Ихтиман)

20 април 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

КРМиньор (Пк)2:0Пирин (Рз)

"А" ОГ - Пз, гр. 1 (ПЛЕЙОФИ) - VI кръг

20 април 2024 г. (събота) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)0:2Брацигово
КРЛевски (Пат)1:0Вихър (Ветрен)

21 април 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРОборище II (Пан)2:2Чико-Бунара (Бяга)
КРСарая1:4Марица (Белово)
КРВеличково2:2Балкан (Варвара)

"А" ОГ - Пазарджик, гр. 2 - VI кръг

21 април 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЛозен4:1Звезда (Семч)
КРТракиец (Глав)0:1Левски (Рак)
КРЛокомотив (Септ)6:0Юнак (Ивайло)
 Спартак (Кал)-почива
 Тракия (Мирянци)-почива

Efbet лига - резултати и статистика

"Б" ОГ - Пазарджик - XX кръг

21 април 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

СЛФК Драгиново3:0Карабунар

Обл. п-во за деца U15 - XVI кръг

20 април 2024 г. (събота) - 10:30 ч.

КРТракиец (Глав)1:7Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)30+4378
 2 ЦСКА II (София)29+2966
3Вихрен (Сандански)30+1051
4Сливнишки герой (Сливница)30+1050
 5 Ботев (Ихтиман)30+749
6Балкан (Ботевград)29+545
7ФК Кюстендил30+1043
8
Рилски спортист (Самоков)30-242
9Левски II (София)29+940
10
Витоша (Бистрица)30-337
11Септември II (София)30+237
 12 Септември (Симитли)30-336
 13 ЦСКА 1948 III (София)30-335
14Банско тийм30-935
 15 ОФК Костинброд30-1735
16Оборище (Панагюрище)30-2733
 17 Славия II (София)29-1431
18Хебър II (Пазарджик)30-1726
19Пирин (Разлог)30-2626
20Чавдар (Етрополе)*30-441*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)14+3538
 2 Брацигово14+2830
3Чико-Бунара (Бяга)14+1528
4Марица (Белово)14+820
 5 Чепинец (Велинград)14+516
6Левски (Паталеница)14-516
7Оборище II (Панагюрище)14-1715
8
Сарая14-2012
9
Вихър (Ветрен)14-1710
10Величково14-337
  

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)22+929
 12 Лозен22-2729
13Тракия (Мирянци)21-1822
14Левски (Ракитово)22-5618
 15 Звезда (Семчиново)22-4017
16Спартак (Калугерово)21-3616
17Тракиец (Главиница)22-4014
18
Юнак (Ивайло)22-671

Кой е тук?

В момента има 112 посетителя в сайта

Приятели

. .
.