СКОНТО ООД

Есенно класиране в ЮЗ Трета лига - сезон 2018/19 ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 24 Ноември 2018 17:29

Ю Г О З А П А Д Н А   Т Р Е Т А   Л И Г А

сезон 2018/19 г.

ЕСЕННО КЛАСИРАНЕ

  ОТБОР М П Р З ГОЛ. Р. Т
1 ХЕБЪР /ПАЗАРДЖИК/ 17 14 2 1 33 10 44
2 ОБОРИЩЕ /ПАНАГЮРИЩЕ/ 17 11 4 2 29 16 37
3 СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ /СЛИВНИЦА/ 17 10 5 2 27 10 35
4 ПИРИН /РАЗЛОГ/ 17 10 4 3 29 13 34
5 БАНСКО 17 10 3 4 29 14 33
6 ВИХРЕН /САНДАНСКИ/ 17 9 4 4 24 19 31
7 БЕЛАСИЦА /ПЕТРИЧ/ 17 7 4 6 23 14 25
8 МИНЬОР /ПЕРНИК/ 17 6 6 5 23 21 24
9 РИЛСКИ СПОРТИСТ /САМОКОВ/ 17 6 6 5 19 19 24
10 ЧАВДАР /ЕТРОПОЛЕ/ 17 6 2 9 36 31 20
11 МАРЕК /ДУПНИЦА/ 17 6 2 9 18 18 20
12 ГЕРМАНЕЯ /САПАРЕВА БАНЯ/ 17 6 2 9 20 32 20
13 БАЛКАН /БОТЕВГРАД/ 17 4 5 8 15 25 17
14 СЕПТЕМВРИ /СИМИТЛИ/ 17 4 5 8 10 15 17
15 БОТЕВ /ИХТИМАН/ 17 5 1 11 19 29 16
16 НАДЕЖДА /ДОБРОСЛАВЦИ/ 17 3 5 9 19 39 14
17 СПОРТИСТ /СВОГЕ/ 17 2 5 10 13 27 11
18 ВЕЛБЪЖД /КЮСТЕНДИЛ/ 17 0 3 14 11 45 3

Забележка: При равенство в точките между два и повече отбора под внимание се вземат директните двубои между тяx

 
Следете ни в:

Квалификации - ЮЗ Трета лига

05 юни 2021 г. (събота) - 18:00 ч.

Стадион "Осогово", Кюстендил

КРЛевски-Раковски (Сф)
2:4Пирин II (Блгр)

Стадион "Витоша", Бистрица

КРОФК Костинброд4:1Металург (Пк)

Купа на АФЛ - ФИНАЛ

05 юни 2021 г. (събота) - 18:00 ч.

Стадион "Георги Бенковски", гр. Пазарджик
КРМарек (Дупница)2:3Розова долина (Каз)

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)34+6082
2ФК Кюстендил34+4979
3Беласица (Петрич)34+4178
4Вихрен (Сандански)34+38 75
5Оборище (Панагюрище)34+1460
6Балкан (Ботевград)34+2858
7Чавдар (Етрополе)34+1651
8
Ботев (Ихтиман)34+1246
9
Пирин (Гоце Делчев)34+545
10
Пирин (Разлог)34-1941
11Надежда (Доброславци)34-1636
12Сливнишки герой (Сливница)34-636
13Рилски спортист (Самоков)34-1534
14Банско34-1934
 15  Левски (Чепинци)34-3834
16Гранит (Владая)34-3132
17Перун (Кресна)34-5222
18Велбъжд (Кюстендил)34-6716
 Есенно класиране Подробно класиране

Крайно Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)32+7982
 2 Балкан (Варвара)32+5472
3Брацигово32+7272
 4 Марица (Белово)32+1653
5Левски (Паталеница)32+2050
6Чепинец (Велинград)32+1546
7Величково32+143
 8 Локомотив (Септември)32-541
9Сарая32-2441
10
Тракия (Пазарджик)32-2840
11Тракиец (Главиница)32-1840
 12 Спартак (Калугерово)32-1940
13Родопи (Козарско)32-1340
14Вихър (Ветрен)32-2039
15Левски (Ракитово)32-1738
16Оборище II (Панагюрище)32-2736
17Лозен32-862
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 45 посетителя в сайта

Приятели

. .
.