СКОНТО ООД

Чепинец удари Левски (Паталеница) с 4:1 ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 30 Юли 2018 15:47
Христо Сталев (с топката) вкара третия гол за велинградчани в спаринга срещу Левски (Паталеница)

Съставът на Чепинец се наложи с 4:1 срещу гостите от Левски (Паталеница) в поредния си контролен мач. Неделната проверка се изигра на градския стадион в курортния град.

Велинградчани поведоха с попадение на Марин Дамянов. Новото попълнение на Чепинец се разписа в 37-та минута.

След почивката гостите от Паталеница стигнаха до изравнително попадение в 54-та. Пет минути по-късно капитанът Николай Байраков бе точен за 2:1. В 65-та съотборникът му Христо Сталев пък покачи на 3:1.

Крайният успех с четвърти гол в полза на домакините в 85-та минута оформи юношата Ивайло Горанов.

Наставникът на Чепинец Атанас Стоилов включи в игра общо 16 играчи.

Следващата проверка на велинградчани ще бъде на 5 август (неделя) от 18:00 ч. Тогава Чепинец ще излезе у дома срещу Чико-Бунара (Бяга). Седмица по-късно във Велинград ще гостува Вихър (Ветрен).

Георги БЕЛЕВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - отл. срещи

29 май 2024 г. (сряда) - 18:00 ч.

КРЛевски II (Сф)3:0ЦСКА II (Сф)
КРСептември II (Сф)3:0ОФК Костинброд

ЮЗ Трета лига - XXXVI кръг

25 май 2024 г. (събота) - 16:00 ч.

КРМиньор (Пк)1:2Левски II (Сф)

25 май 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

СЛЧавдар (Етрополе)0:3Пирин (Рз)
КРРилски спортист3:1Оборище (Пан)
КРВихрен (Санд)3:0Хебър II (Пз)
КРСептември (Сим)0:0ОФК Костинброд
КРСептември II (Сф)2:1Балкан (Бот)
КРСливнишки герой2:3ЦСКА 1948 III (Сф)
КРФК Кюстендил2:3Витоша (Бистрица)
КРБанско тийм4:2ЦСКА II (Сф)
КРБотев (Ихтиман)2:1Славия II (Сф)

"А" ОГ - Пз, гр. 1 (ПЛЕЙОФИ) - X кръг

25 май 2024 г. (събота) - 15:00 ч.

КРМарица (Белово)1:1Брацигово

11 май 2024 г. (събота) - 17:00 ч.

КРЛевски (Пат)4:3Сарая

25 май 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЧепинец (Вел)1:2Оборище II (Пан)

26 май 2024 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРЧико-Бунара (Бяга)0:3Балкан (Варвара)
КРВеличково1:1Вихър (Ветрен)

"А" ОГ - Пазарджик, гр. 2 - X кръг

26 май 2024 г. (неделя) - 18:00 ч.

18:00Юнак (Ивайло)-:-Левски (Рак)
18:00Локомотив (Септ)-:-Тракия (Мирянци)
КРСпартак (Кал)4:5Звезда (Семч)
 Тракиец (Глав)-почива
 Лозен-почива

Efbet лига - резултати и статистика

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)36+4791
 2 ЦСКА II (София)36+2674
3Вихрен (Сандански)36+2266
4Ботев (Ихтиман)36+1764
 5 Сливнишки герой (Сливница)36+655
6Левски II (София)36+1054
7Рилски спортист (Самоков)36-251
8
Балкан (Ботевград)36+249
9Витоша (Бистрица)36-146
10
ЦСКА 1948 III (София)36+146
11ФК Кюстендил36 045
 12 Септември II (София)36+445
 13 Банско тийм36-544
14Септември (Симитли)36-243
 15 Славия II (София)36-1342
16Оборище (Панагюрище)36-2640
 17 ОФК Костинброд36-2340
18Пирин (Разлог)36-2139
19Хебър II (Пазарджик)36-1933
20Чавдар (Етрополе)*36-2241*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)18+4648
 2 Брацигово18+3338
3Чико-Бунара (Бяга)18+1333
4Марица (Белово)18+824
 5 Чепинец (Велинград)18+923
6Оборище II (Панагюрище)18-1722
7Левски (Паталеница)18-1419
8
Сарая18-1715
9
Вихър (Ветрен)18-2015
10Величково18-429
  

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)25+2138
 12 Лозен24-3329
13Звезда (Семчиново)26-2729
14Тракия (Мирянци)23-1425
 15 Левски (Ракитово)25-5921
16Спартак (Калугерово)24-3719
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)23-701

Кой е тук?

В момента има 147 посетителя в сайта

Приятели

. .
.