СКОНТО ООД

Първи медал за Велинград от ДП по ски бягане ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 19 Септември 2009 20:29
 Веселин Цинзов бе най-бърз в масовия старт при мъжете

 

 Спасимира Корунова

Спасимира Корунова завоюва сребърен медал в масовия старт на 4 километра при момичетата старша възраст (класически стил). Състезателката на СК „Атлас“ - Велинград спечели отличието в първия ден на ДП по ски бягане на Юндола. Възпитаничката на треньора Тодор Гълев бе изпреварена само от Христина Иванова от Ком (Берковица).

В отделните стартове от проявата участие са заявили близо 100 участници от 9 клуба, сред които и велинградските “Чепинец“ и „Атлас“.

Програмата на Държавното първенство включва 3 състезателни дни (18-20 септември). Общо 17 съдии от Велинград пък обслужват първенството. 

 

РЕЗУЛТАТИ ОТ 18 СЕПТЕМВРИ (класически стил) - МАСОВ СТАРТ  

Мъже (10 км)

1. Веселин Цинзов – Александър Логистикс (Сф)
2. Иван Бургов – Александър Логистикс (Сф)
3. Станимир Беломъжев – Хемус (Троян)

Юноши ст. възраст (10 км)

1. Филип Данов – Александър Логистикс (Сф)
2. Антон Синапов – Александър Логистикс (Сф)
3. Тонислав Костадинов – Ком (Берковица)

Юноши мл. възраст (10 км)

1. Симеон Деянов – Александър Логистикс (Сф)
2. Георги Радков – Бояна (Сф)
3. Виктор Стоичков – Паничище

Жени (6 км)

1. Теодора Малчева – Александър Логистикс (Сф)
2. Антония Григорова – Александър Логистикс (Сф)
3. Любослава Дюлгерова – НСА (Сф)

Девойки ст. възраст (6 км)

1. Даниела Велкова – Ком (Берковица)
2. Куна Добрева – Рилски скиор (Самоков)
3. Светлана Джаджарова – Паничище

Девойки мл. възраст (6 км)

1. Камелия Илиева – Рилски скиор (Самоков)
2. Северина Ивкова – Рилски скиор (Самоков)
3. Мирена Димова – Паничище

Момчета ст. възраст (5 км)

1. Йордан Чучуганов – Паничище
2. Мирослав Каменов – Ком (Берковица)
3. Борислав Велков – Ком (Берковица)

Момичета ст. възраст (4 км)

1. Христина Иванова – Ком (Берковица)
2. Спасимира Корунова – Атлас (Велинград)
3. Симона Чорбаджийска – Паничище

Момчета мл. възраст (4 км)

1. Николай Виячев – Паничище
2. Митко Петров – Узана (Габрово)
3. Божидар Васов – Ком (Берковица)

Момчета мл. възраст (2 км)

1. Вероника Димова – Паничище
2. Елица Изворова – Узана (Габрово)
3. Петя Стойчева – Рилски скиор (Самоков)

РЕЗУЛТАТИ ОТ 19 СЕПТЕМВРИ (свободен стил)  

Мъже (15 км)

1. Веселин Цинзов – Александър Логистикс (Сф)
2. Станимир Беломъжев – Хемус (Троян)
3. Илиян Пенев - Паничище

Юноши ст. възраст (15 км)

1. Филип Данов – Александър Логистикс (Сф)
2. Антон Синапов – Александър Логистикс (Сф)
3. Тонислав Костадинов – Ком (Берковица)

Юноши мл. възраст (7 км)

1. Симеон Деянов – Александър Логистикс (Сф)
2. Георги Радков – Бояна (Сф)
3. Красимир Матиканов – Рилски скиор (Самоков)

Жени (10 км)

1. Антония Григорова – Александър Логистикс (Сф)
2. Теодора Малчева – Александър Логистикс (Сф)
3. Любослава Дюлгерова – НСА (Сф)

Девойки ст. възраст (10 км)

1. Светлана Джаджарова – Паничище
2. Даниела Велкова – Ком (Берковица)
3. Куна Добрева – Рилски скиор (Самоков)

Девойки мл. възраст (5 км)

1. Мирена Димова – Паничище
2. Камелия Илиева – Рилски скиор (Самоков)
3. Северина Ивкова – Рилски скиор (Самоков)

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVI кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРГранит (Владая)0:1ФК Кюстендил
КРЧавдар (Етрополе)3:0Ботев (Ихтиман)
КРВитоша (Бистрица)0:1Септември II (Сф)
КРБеласица (Пч)3:2Вихрен (Санд)
КРБалкан (Бот)4:1Пирин (ГД)
КРЛевски (Чепинци)1:3Банско

22 май 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

КР      Хебър II (Пз)3:3Рилски спортист

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРПирин II (Блгр)1:4Пирин (Разлог)

24 май 2022 г. (вторник) - 18:00 ч.

18:00  Оборище (Пан)-:-Надежда (Добр)

25 май 2022 г. (сряда) - 18:00 ч.

18:00Сливнишки герой-:-ОФК Костинброд

"А" РГ (Пз) - XXVIII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЮнак (Ивайло)1:5Чепинец (Вел)
КРТракия (Пз)1:1Родопи (Коз)

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРБрацигово1:1Чико-Бунара (Бяга)
КРЛокомотив (Септ)0:3Марица (Белово)
КРСпартак (Кал)3:4Вихър (Ветрен)
КРСарая3:2Величково
 Левски (Пат)-почива

"А" РГ (Пз) - Отл. среща

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРЛевски (Пат)2:1Тракиец (Глав)

Обл. п-во за деца - XVII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 10:30 ч.

КРХебър 1918 (Пз)3:1Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)35+6182
 2 Витоша (Бистрица)35+4975
3Чавдар (Етрополе)35+4571
4ФК Кюстендил35+4571
 5 Оборище (Панагюрище)35+1668
6Балкан (Ботевград)35+2368
7Банско35+1862
8
Пирин (Гоце Делчев)35+148
9Гранит (Владая)35-1647
10
Рилски спортист (Самоков)35-746
11Пирин (Разлог)35-144
 12 Сливнишки герой (Сливница)35-242
 13 Костинброд35-1042
14Ботев (Ихтиман)35-1140
 15 Надежда (Доброславци)35-2040
16Вихрен (Сандански)35-640
 17 Септември II (София)35-1439
18Хебър II (Пазарджик)35-1337
19Пирин II (Благоевград)35-5713
20Левски (Чепинци)35-1013
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXXVII кръг

28 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00ОФК Костинброд-:-Оборище (Пан)
18:00Банско-:-Хебър II (Пз)
18:00Ботев (Ихтиман)-:-Гранит (Владая)
18:00Вихрен (Санд)-:-Балкан (Бот)
18:00Сливнишки герой-:-Пирин II (Блгр)
18:00ФК Кюстендил-:-Беласица (Пч)
18:00Пирин (ГД)-:-Витоша (Бистрица)
18:00Надежда (Добр)-:-Левски (Чепинци)
18:00Септември II (Сф)-:-Пирин (Разлог)
18:00Рилски спортист-:-Чавдар (Етрополе)

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)24+4856
 2 Брацигово25+3954
3Балкан (Варвара)25+2554
 4 Левски (Паталеница)25+3950
5Марица (Белово)24+2549
6Чепинец (Велинград)25+1643
7Сарая25+637
 8 Величково25 032
9Юнак (Ивайло)25-1128
10
Локомотив (Септември)25-1327
11Родопи (Козарско)26-3325
 12 Вихър (Ветрен)25-2024
13Спартак (Калугерово)26-4518
14Тракиец (Главиница)24-3716
15Тракия (Пазарджик)25-3916
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 35 посетителя в сайта

Приятели

. .
.