СКОНТО ООД

15 медала за ПК Белмекен от турнир "Младост" ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 26 Април 2018 00:02

Плувен клуб Белмекен с треньори Йорданка Пенина и Велчо Клешков спечели 5 златни, 3 сребърни и 7 бронзови медала на Международния турнир „Младост 2018“, който се проведе на 21 - 22 април в Пловдив.      

Клубът участва с 27 състезатели във всички възрастови групи.

КМС Ангел Йовчев спечели при мъжете 3 златни медала на 100, 200 и 400 м св. стил и бронзов на 50 м св. стил.

КМС Радина Попова при девойките старша е с 2 златни медала на 50 и 200 м св. стил и с 2 бронзови на 100 м св. стил и 50 м бруст.

Ангел Йовчев и Радина Попова със спечелените отличия

Стоян Допчев е със сребърен медал на 50 м св. стил при мъжете. Ясен Кичуков взе сребърното отличие на 50 м св. стил при юноши ст. възраст, а Христо Джонгалов със сребро на 50 м бътерфлай при 9 – 10-годишните.

Бронзови медали спечелиха Радослав Кривулев на 100 м бруст при мъжете, Емо Юруков на 50 м бруст при 11-годишните и Кристина Дончева на 100 м св. стил при 11-годишните. 

Триото (от ляво надясно): Ясен Кичуков, Стоян Допчев и Радослав Кривулев

Щафетата на клуба 4 х 50 м св. стил в състав Ангел Йовчев, Ясен Кичуков, Георги Евтимов и Стоян Допчев се класира на трето място.

Много добре се представиха Мария Ангелова, Лета Бучкова, Катерина Бързакова, Ивана Цвеева, Андреа Шаламанова, Антон Симеонов, Борис Харизанов, Петър Водев, Яким Митев, Костадин Ачев, Петър Мицин, Ангел Божков и най – малките Момчил Стамболов,  Евелина Рабчина, Мариана Димитрова, Мартин Гърбев, Любка Мицина и Никол Алексиева. 

Христо Джонгалов Кристина ДончеваЕмо Юруков

През изминалата седмица Ангел Йовчев участва на международен турнирпо плуване „Фарос Елена Саири“ в Александруполис, Гърция и се класира на  четвърто място на 200 м св . стил при мъжете.

Velsport24.com

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVII кръг

28 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРОФК Костинброд0:2Оборище (Пан)
КРБанско2:1Хебър II (Пз)
КРБотев (Ихтиман)4:1Гранит (Владая)
КРВихрен (Санд)3:2Балкан (Бот)
КРСливнишки герой1:1Пирин II (Блгр)
КРФК Кюстендил2:0Беласица (Пч)
КРПирин (ГД)1:3Витоша (Бистрица)
КРНадежда (Добр)9:1Левски (Чепинци)
КРСептември II (Сф)3:1Пирин (Разлог)
КРРилски спортист1:2Чавдар (Етрополе)

"А" РГ (Пз) - XXIX кръг

28 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЧепинец (Вел)2:0Сарая
КРВихър (Ветрен)1:2Брацигово
КРМарица (Белово)3:0Юнак (Ивайло)

29 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

18:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Тракиец (Глав)
18:00Величково-:-Тракия (Пз)
18:00Родопи (Коз)-:-Левски (Пат)
 Спартак (Кал)-почива

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)36+6285
 2 Витоша (Бистрица)36+4875
3Чавдар (Етрополе)36+4874
4ФК Кюстендил36+4674
 5 Балкан (Ботевград)36+2671
6Оборище (Панагюрище)36+1568
7Банско36+2065
8
Пирин (Гоце Делчев)36-248
9Гранит (Владая)36-1747
10
Рилски спортист (Самоков)36-747
11Пирин (Разлог)36+247
 12 Надежда (Доброславци)36-1943
 13 Сливнишки герой (Сливница)36-243
14Костинброд36-1043
 15 Септември II (София)36-1342
16Ботев (Ихтиман)36-1440
 17 Вихрен (Сандански)36-740
18Хебър II (Пазарджик)36-1338
19Пирин II (Благоевград)36-6013
20Левски (Чепинци)36-1033
 Есенно класиране Подробно класиране

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)25+4857
 2 Брацигово26+3955
3Балкан (Варвара)26+2254
 4 Левски (Паталеница)26+4053
5Марица (Белово)25+2852
6Чепинец (Велинград)26+2046
7Сарая26+740
 8 Величково26-132
9Юнак (Ивайло)26-1528
10
Вихър (Ветрен)26-1927
11Локомотив (Септември)26-1627
 12 Родопи (Козарско)27-3326
13Тракиец (Главиница)26-3519
14Спартак (Калугерово)27-4618
15Тракия (Пазарджик)26-3917
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 55 посетителя в сайта

Приятели

. .
.