СКОНТО ООД

15 медала за ПК Белмекен от турнир "Младост" ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 26 Април 2018 00:02

Плувен клуб Белмекен с треньори Йорданка Пенина и Велчо Клешков спечели 5 златни, 3 сребърни и 7 бронзови медала на Международния турнир „Младост 2018“, който се проведе на 21 - 22 април в Пловдив.      

Клубът участва с 27 състезатели във всички възрастови групи.

КМС Ангел Йовчев спечели при мъжете 3 златни медала на 100, 200 и 400 м св. стил и бронзов на 50 м св. стил.

КМС Радина Попова при девойките старша е с 2 златни медала на 50 и 200 м св. стил и с 2 бронзови на 100 м св. стил и 50 м бруст.

Ангел Йовчев и Радина Попова със спечелените отличия

Стоян Допчев е със сребърен медал на 50 м св. стил при мъжете. Ясен Кичуков взе сребърното отличие на 50 м св. стил при юноши ст. възраст, а Христо Джонгалов със сребро на 50 м бътерфлай при 9 – 10-годишните.

Бронзови медали спечелиха Радослав Кривулев на 100 м бруст при мъжете, Емо Юруков на 50 м бруст при 11-годишните и Кристина Дончева на 100 м св. стил при 11-годишните. 

Триото (от ляво надясно): Ясен Кичуков, Стоян Допчев и Радослав Кривулев

Щафетата на клуба 4 х 50 м св. стил в състав Ангел Йовчев, Ясен Кичуков, Георги Евтимов и Стоян Допчев се класира на трето място.

Много добре се представиха Мария Ангелова, Лета Бучкова, Катерина Бързакова, Ивана Цвеева, Андреа Шаламанова, Антон Симеонов, Борис Харизанов, Петър Водев, Яким Митев, Костадин Ачев, Петър Мицин, Ангел Божков и най – малките Момчил Стамболов,  Евелина Рабчина, Мариана Димитрова, Мартин Гърбев, Любка Мицина и Никол Алексиева. 

Христо Джонгалов Кристина ДончеваЕмо Юруков

През изминалата седмица Ангел Йовчев участва на международен турнирпо плуване „Фарос Елена Саири“ в Александруполис, Гърция и се класира на  четвърто място на 200 м св . стил при мъжете.

Velsport24.com

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XII кръг

9 октомври 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

КРОборище (Пан)3:2Вихрен (Санд)
КРХебър II (Пз)1:3Септември II (Сф)
КРНадежда (Добр)2:0Рилски спортист
КРЛевски (Чепинци)0:2Пирин (ГД)
КРОФК Костинброд1:1Ботев (Ихтиман)
КРСливнишки герой0:1ФК Кюстендил
КРГранит (Владая)1:3Витоша (Бистрица)
КРБеласица (Пч)1:1Балкан (Бот)
КРЧавдар (Етрополе)0:0Пирин (Разлог)
КРПирин II (Блгр)0:1Банско

"А" РГ Пз - IX кръг

9 октомври 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

КРТракия (Пз)0:1Юнак (Ивайло)
КРРодопи (Коз)1:0Тракиец (Глав)
КРВеличково2:0Брацигово
КРМарица (Белово)5:1Вихър (Ветрен)

10 октомври 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРЧепинец (Вел)3:0Спартак (Кал)
КРБалкан (Варвара)2:0Чико-Бунара (Бяга)
КРЛевски (Пат)6:1Локомотив (Септ)
 Сарая-почива

Обл. п-во за деца - V кръг

10 октомври 2021 г. (неделя) - 13:00 ч.

КРХебър 1918 (Пз)4:1Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Ботевград)12+1431
 2 Витоша (Бистрица)12+1427
3Оборище (Панагюрище)12+1526
4ФК Кюстендил12+15 26
 5 Беласица (Петрич)12+1725
6Пирин (Гоце Делчев)12+823
7Чавдар (Етрополе)12+821
8
Гранит (Владая)12 018
9Септември II (София)12+117
10
Пирин (Разлог)12+117
11Рилски спортист (Самоков)12-216
 12 Сливнишки герой (Сливница)12 016
 13 Ботев (Ихтиман)12+516
14Банско12-315
 15 Вихрен (Сандански)12-711
16Хебър II (Пазарджик)12-129
 17 Костинброд12-67
18Надежда (Доброславци)12-206
19Пирин II (Блгр)12-174
20Левски (Чепинци)12-311
 Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XIII кръг

16 октомври 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00ФК Кюстендил-:-Оборище (Пан)
16:00Пирин (ГД)-:-Хебър II (Пз)
16:00Рилски спортист-:-Костинброд
16:00Пирин (Рз)-:-Гранит (Владая)
16:00Банско-:-Надежда (Добр)
16:00Вихрен (Санд)-:-Левски (Чепинци)
16:00Витоша (Бистрица)-:-Беласица (Пч)
16:00Балкан (Бот)-:-Пирин II (Блгр)
ОТЛСептември II (Сф)-:-Чавдар (Етр)

17 октомври 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Ботев (Ихт)-:-Сл. герой

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)8+1924
 2 Чико-Бунара (Бяга)9+2022
3Брацигово8+1518
 4 Левски (Паталеница)9+615
5Юнак (Ивайло)8+314
6Сарая8+212
7Марица (Белово)7+411
 8 Чепинец (Велинград)8+411
9Локомотив (Септември)8-89
10
Родопи (Козарско)9-159
11Спартак (Калугерово)9-68
 12 Вихър (Ветрен)9-78
13Величково8-77
14Тракиец (Главиница)8-115
15Тракия (Пазарджик)8-192
 

Подробно класиране

"А" РФГ Пз - X кръг

16 октомври 2021 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Сарая-:-Тракия (Пз)
16:00Тракиец (Глав)-:-Величково
16:00Вихър (Ветрен)-:-Балкан (Варвара)

17 октомври 2021 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Брацигово-:-Чепинец (Вел)
16:00Спартак (Кал)-:-Марица (Белово)
16:00Локомотив (Септ)-:-Родопи (Коз)
16:00Юнак (Ивайло)-:-Левски (Пат)
 Чико-Бунара (Бяга)-почива 

Кой е тук?

В момента има 36 посетителя в сайта

Приятели

. .
.