СКОНТО ООД

Двойка на “Импулс” на световно във Финландия ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 17 Септември 2009 22:05
 8 състезателни двойки на „Импулс” ще се включат в Откритото първенство на Сърбия

Димитър Стефанин и Стефани Макнева ще представят България на Световното първенство по спортни танци в Яваскила (Финландия). На 19 септември 2009 г. те ще вземат участие при юношите старша възраст в стандартните танци. Двойката на велинградския клуб е държавен шампион за купа „България 2009” и №1 в ранглистата за сезона.

Очакванията са Стефанин-Макнева да влязат в топ 15 на световния елит, което ще бъде нов връх в историята на КСТ „Импулс” – Велинград и на БФСТ в тази категория.

Есенния състезателен сезон за клуба ще продължи седмица по-късно, когато е Откритото първенство на Сърбия „Beodance Open 2009“. В него „Импулс” ще участва с 8 двойки.

„На подобно първенство медалите винаги са били приоритет и нормален резултат за нас”, коментираха за VELSPORT24.com от ръководството на велинградския клуб.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига, гр. 1 - I кръг

6 август 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЧавдар (Етр)3:1Славия II (Сф)
КРПирин (ГД)2:0Сливн. герой
КРБанско1:0ЦСКА 1948 III (Сф)
КРСептември II (Сф)1:1Левски Раковски (Сф)
КРБалкан (Бот)2:0Ботев (Ихтиман)
 Марек (Дупница)-почива

ЮЗ Трета лига, гр. 2 - I кръг

6 август 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРОборище (Пан)2:0Пирин (Разлог)
КРРилски спортист1:1ЦСКА II (Сф)
КРГранит (Владая)2:1Левски II (Сф)
КРФК Кюстендил1:1Вихрен (Санд)
КРНадежда (Добр)0:1ОФК Костинброд
 Септември (Сим)-почива

ЮЗ Трета лига, гр. 1 - II кръг

13 август 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00Марек (Дупница)-:-Чавдар (Етр)
18:00ЦСКА 1948 III (Сф)-:-Пирин (ГД)
18:00Славия II (Сф)-:-Банско
18:00Ботев (Ихтиман)-:-Септември II (Сф)
18:00Сливн. герой-:-Балкан (Бот)
 Левски Раковски (Сф)-почива

ЮЗ Трета лига, гр. 2 - II кръг

13 август 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00Левски II (Сф)-:-Оборище (Пан)
18:00Пирин (Разлог)-:-ФК Кюстендил
18:00Вихрен (Санд)-:-Надежда (Добр)

14 август 2022 г. (неделя) - 20:00 ч.

20:00Септември (Сим)-:-Рилски спортист

15 август 2022 г. (понеделник) - 18:00 ч.

18:00ЦСКА II (Сф)-:-Гранит (Владая)
 ОФК Костинброд-почива

Крайно Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)28+5766
 2 Брацигово28+5161
3Марица (Белово)28+4056
 4 Балкан (Варвара)28+2455
5Левски (Паталеница)28+1654
6Чепинец (Велинград)28+2552
7Сарая28+943
 8 Величково28-432
9Локомотив (Септември)28-1531
10
Родопи (Козарско)28-1630
11Юнак (Ивайло)28-3129
 12 Вихър (Ветрен)28-2427
13Тракиец (Главиница)28-3422
14Тракия (Пазарджик)28-4120
15Спартак (Калугерово)28-5718
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 58 посетителя в сайта

Приятели

. .
.