СКОНТО ООД

Петима играчи със санкции в ЮЗ Трета лига ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 17 Март 2018 00:44
Играещият наставник на Ботев (Ихтиман) - Валери Свиленов пропуска гостуването на Миньор (Перник)

Петима състезатели от третия ешелон получиха лични наказания за предстоящия XXI кръг в ЮЗ Трета лига.

За срок от една среща са спрени правата на Антонио Арсов от Марек (Дупница), Антон Славчев от Германея (Сапарева баня), Тодор Динчев от Свобода (Пещера), Валери Свиленов от Ботев (Ихтиман) и Симон Николов от Балкан (Ботевград). Причината за санкцията са натрупани по 5 жълти картона от началото на сезона.

Борислав ЙОРДАНОВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XX кръг

17 февруари 2024 г. (събота) - 14:00 ч.

СЛЦСКА II (Сф)3:0Чавдар (Етр)
КРОборище (Пан)0:1Пирин (Рз)
КРСливн. герой4:2Миньор (Пк)
КРКостинброд0:0Ботев (Ихт)
КРВитоша (Бистрица)1:0Рилски спортист
КРЦСКА 1948 III (Сф)1:1Септември (Сим)
КРБалкан (Бот)4:1ФК Кюстендил
КРЛевски II (Сф)5:1Банско тиим
КРВихрен (Санд)2:0Септември II (Сф)

18 февруари 2024 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРСлавия II (Сф)2:0Хебър II (Пз)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 1 - XV кръг

17 февруари 2024 г. (събота) - 14:00 ч.

СЛЧепинец (Вел)3:0Хебър III (Пз)

18 февруари 2024 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРЛевски (Пат)8:1Левски (Рак)
КРВеличково0:2Марица (Белово)
КРЧико-Бунара (Бяга)3:0Звезда (Семч)
 Локомотив (Септ)-почива

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - XV кръг

17 февруари 2024 г. (събота) - 14:00 ч.

КРБалкан (Варвара)3:0Тракия (Мирянци)
Прекр.Вихър (Ветрен)2:1*Оборище II (Пан)

18 февруари 2024 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРТракиец (Глав)0:3Сарая
КРЮнак (Ивайло)1:11Брацигово
КРСпартак (Кал)5:1Лозен

Efbet лига - резултати и статистика

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)20+2952
 2 ЦСКА II (София)20+2046
3Вихрен (Сандански)20+938
4Балкан (Ботевград)20+536
 5 Рилски спортист (Самоков)20+636
6Сливнишки герой (Сливница)20+135
7ФК Кюстендил20+1129
8
Банско тийм20 028
9Септември II (София)20+126
10
Ботев (Ихтиман)20-326
11Левски II (София)20+526
 12 Витоша (Бистрица)20-525
 13 Хебър II (Пазарджик)20-223
14Септември (Симитли)20-423
 15 ЦСКА 1948 III (София)20-919
16Славия II (София)20-2017
 17 Оборище (Панагюрище)20-2716
18ОФК Костинброд20-2113
19Пирин (Разлог)20-2212
20Чавдар (Етрополе)*20+2641*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

ЮЗ Трета лига - XXI кръг

24 февруари 2024 г. (събота) - 14:00 ч.

СЛЧавдар (Етр)-:-Витоша (Бистрица)
14:00Оборище (Пан)-:-Вихрен (Санд)
14:00Хебър II (Пз)-:-ЦСКА II (Сф)
14:00Рилски спортист-:-Костинброд
14:00Миньор (Пк)-:-Септември II (Сф)
14:00Септември (Сим)-:-Сливн. герой
14:00Банско тиим-:-Балкан (Бот)
14:00Ботев (Ихт)-:-Левски II (Сф)
14:00Пирин (Рз)-:-Славия II (Сф)
14:00ФК Кюстендил-:-ЦСКА 1948 III (Сф)

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)13+2931
 2 Чепинец (Велинград)14+2729
3Левски (Паталеница)13+921
4Марица (Белово)13+921
 5 Локомотив (Септември)13-313
6Величково13-1912
7Звезда (Семчиново)14-387
8
Левски (Ракитово)13-506
9
Хебър III (Пазарджик)14+3230*
10Спартак (Пещера)0 00
 *Хебър III (Пазарджик) преустанови участие

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)15+6545
 2 Брацигово15+4634
3Сарая15+1630
4Оборище II (Панагюрище)14+523
 5 Вихър (Ветрен)14-221
6Лозен15-2517
7Тракия (Мирянци)15-1416
8
Тракиец (Главиница)15-2711
9
Спартак (Калугерово)15-2310
10
Юнак (Ивайло)15-414

Кой е тук?

В момента има 36 посетителя в сайта

Приятели

. .
.