СКОНТО ООД

Петима играчи със санкции в ЮЗ Трета лига ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 17 Март 2018 00:44
Играещият наставник на Ботев (Ихтиман) - Валери Свиленов пропуска гостуването на Миньор (Перник)

Петима състезатели от третия ешелон получиха лични наказания за предстоящия XXI кръг в ЮЗ Трета лига.

За срок от една среща са спрени правата на Антонио Арсов от Марек (Дупница), Антон Славчев от Германея (Сапарева баня), Тодор Динчев от Свобода (Пещера), Валери Свиленов от Ботев (Ихтиман) и Симон Николов от Балкан (Ботевград). Причината за санкцията са натрупани по 5 жълти картона от началото на сезона.

Борислав ЙОРДАНОВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXX кръг

20 април 2024 г. (събота) - 15:00 ч.

КРЛевски II (Сф)0:1ОФК Костинброд

20 април 2024 г. (събота) - 16:00 ч.

СЛФК Кюстендил3:0Чавдар (Етрополе)
КРСептември II (Сф)0:2Оборище (Пан)
КРСептември (Сим)1:0Хебър II (Пз)
КРЦСКА 1948 III (Сф)3:1ЦСКА II (Сф)
КРБалкан (Бот)0:0Витоша (Бистрица)
КРСливнишки герой1:1Славия II (Сф)
КРБанско тийм0:1Рилски спортист
КРВихрен (Санд)3:1Ботев (Ихтиман)

20 април 2024 г. (събота) - 18:00 ч.

КРМиньор (Пк)2:0Пирин (Рз)

"А" ОГ - Пз, гр. 1 (ПЛЕЙОФИ) - VI кръг

20 април 2024 г. (събота) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)0:2Брацигово
КРЛевски (Пат)1:0Вихър (Ветрен)

21 април 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРОборище II (Пан)2:2Чико-Бунара (Бяга)
КРСарая1:4Марица (Белово)
КРВеличково2:2Балкан (Варвара)

"А" ОГ - Пазарджик, гр. 2 - VI кръг

21 април 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЛозен4:1Звезда (Семч)
КРТракиец (Глав)0:1Левски (Рак)
КРЛокомотив (Септ)6:0Юнак (Ивайло)
 Спартак (Кал)-почива
 Тракия (Мирянци)-почива

Efbet лига - резултати и статистика

"Б" ОГ - Пазарджик - XX кръг

21 април 2024 г. (неделя) - 17:00 ч.

СЛФК Драгиново3:0Карабунар

Обл. п-во за деца U15 - XVI кръг

20 април 2024 г. (събота) - 10:30 ч.

КРТракиец (Глав)1:7Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)30+4378
 2 ЦСКА II (София)29+2966
3Вихрен (Сандански)30+1051
4Сливнишки герой (Сливница)30+1050
 5 Ботев (Ихтиман)30+749
6Балкан (Ботевград)29+545
7ФК Кюстендил30+1043
8
Рилски спортист (Самоков)30-242
9Левски II (София)29+940
10
Витоша (Бистрица)30-337
11Септември II (София)30+237
 12 Септември (Симитли)30-336
 13 ЦСКА 1948 III (София)30-335
14Банско тийм30-935
 15 ОФК Костинброд30-1735
16Оборище (Панагюрище)30-2733
 17 Славия II (София)29-1431
18Хебър II (Пазарджик)30-1726
19Пирин (Разлог)30-2626
20Чавдар (Етрополе)*30-441*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)14+3538
 2 Брацигово14+2830
3Чико-Бунара (Бяга)14+1528
4Марица (Белово)14+820
 5 Чепинец (Велинград)14+516
6Левски (Паталеница)14-516
7Оборище II (Панагюрище)14-1715
8
Сарая14-2012
9
Вихър (Ветрен)14-1710
10Величково14-337
  

Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)22+929
 12 Лозен22-2729
13Тракия (Мирянци)21-1822
14Левски (Ракитово)22-5618
 15 Звезда (Семчиново)22-4017
16Спартак (Калугерово)21-3616
17Тракиец (Главиница)22-4014
18
Юнак (Ивайло)22-671

Кой е тук?

В момента има 53 посетителя в сайта

Приятели

. .
.