СКОНТО ООД

4 училища изпращат баскетболни отбори в Пазарджик ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 27 Февруари 2018 23:46
Велинградските школници премериха сили в баскетболните срещи

На 24-25 февруари 2018 г. се изиграха срещите от общинския етап на ученическите игри по баскетбол. Общо 4 училища станаха първенци в отделните възрасти при двата пола.

Шампионски дубъл записаха възпитаниците на НПГГС „Христо Ботев“. „Горските“ спечелиха турнирите при юношите младша (VIII – X клас) старша възраст (XI – XII клас). При по-малките второто място зае тимът на СУ „Васил Левски“, а трети са възпитаниците на СУ „Св. св. Кирил и Методий“. При учениците от XI – XII клас след НПГГС „Христо Ботев“ се наредиха СУ „Св. св. Кирил и Методий“ и СУ „Васил Левски“. 

Баскетболистите на НПГГС "Христо Ботев" (в тъмносини екипи) завоюваха две титли в общинските игри

При девойките младша (VIII – X клас) и старша възраст (XI – XII клас) първите места окупираха отборите на СУ „Св. св. Кирил и Методий“. В надпреварата при  XI – XII клас на второ място завърши СУ „Васил Левски“.

Общински първенец при момичетата (V – VII клас) стана ОУ „Неофит Рилски“, а втори е тимът на СУ „Св. св. Кирил и Методий“.

Три състава премериха сили при момчетата. Номер едно стана селекцията на СУ „Васил Левски“. Втори са възпитаниците на ОУ „Христо Ботев“, а трети – ОУ „Неофит Рилски“.

Победителите в общинския етап на ученическите игри се класират за областната фаза на състезанията.

Борислав ЙОРДАНОВ

Фото: Кирил ЛОЗАНОВ

 
Следете ни в:

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Ботевград)19+1945
 2 Беласица (Петрич)19+2944
3ФК Кюстендил19+2441
4Витоша (Бистрица)19+2541
 5 Чавдар (Етрополе)19+3040
6Оборище (Панагюрище)19+1437
7Гранит (Владая)19+130
8
Банско19+930
9Пирин (Гоце Делчев)19-329
10
Пирин (Разлог)19+127
11Сливнишки герой (Сливница)19+226
 12 Ботев (Ихтиман)19+125
 13 Рилски спортист (Самоков)19-723
14Септември II (София)19-820
 15 Вихрен (Сандански)19-719
16Надежда (Доброславци)19-1818
 17 Хебър II (Пазарджик)19-1516
18Костинброд19-1012
19Пирин II (Благоевград)19-355
20Левски (Чепинци)19-522
 Подробно класиране

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)14+3742
 2 Чико-Бунара (Бяга)14+2430
3Брацигово14+2229
 4 Левски (Паталеница)14+2228
5Марица (Белово)14+1126
6Чепинец (Велинград)14+721
7Юнак (Ивайло)14 020
 8 Сарая14-518
9Родопи (Козарско)14-2016
10
Величково14-516
11Локомотив (Септември)14-1114
 12 Вихър (Ветрен)14-1014
13Спартак (Калугерово)14-218
14Тракиец (Главиница)14-258
15Тракия (Пазарджик)14-264
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 65 посетителя в сайта

Приятели

. .
.