СКОНТО ООД

Ясни са 4 от 6 общински първенци по волейбол ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 10 Февруари 2018 23:59
Със срещите по волейбол стартираха общинските ученически игри във Велинград 
Три отбора на СУ „Св. св. Кирил и Методий“ – Велинград си осигуриха квоти за областната фаза на ученическите игри по волейбол. Това се случи в първия ден от програмата на общинските игри, проведени в залата към градския стадион във Велинград.  

СУ „Св. св. Кирил и Методий“ се класира на първото място на общинско ниво при момчетата (V-VII клас), юношите младша (VIII – X клас) и девойките старша (XI – XII клас). 


При момчетата (V – VII клас) втори се нареди тимът на ОУ „Неофит Рилски“ – Велинград, а на трето място е селекцията на ОУ „Христо Ботев“ – Велинград.  

При юношите младша възраст (VIII – X клас) на втора позиция финишира СУ „Васил Левски“ – Велинград, а трети са волейболистите от НПГГС „Христо Ботев“.

При девойките старша възраст тимът на СУ „Св. св. Кирил и Методий“ нямаше съперници и автоматично се класира за срещите от областния кръг в Пазарджик. 

Общински победител при момичетата (V – VII клас) пък стана съставът на СУ „Васил Левски“ – Велинград. След него финишираха тимовете на ОУ „Иван Вазов“ – с. Пашови и СУ „Св. св. Кирил и Методий“ – Велинград.  

Във втория състезателен ден (11 февруари) от общинския турнир по волейбол остава да бъдат излъчени най-добрите тимове при девойките младша (VIII – X клас) и юношите старша възраст (XI – XII клас).

Филип УСТАБАШИЕВ

 
Следете ни в:

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Ботевград)19+1945
 2 Беласица (Петрич)19+2944
3ФК Кюстендил19+2441
4Витоша (Бистрица)19+2541
 5 Чавдар (Етрополе)19+3040
6Оборище (Панагюрище)19+1437
7Гранит (Владая)19+130
8
Банско19+930
9Пирин (Гоце Делчев)19-329
10
Пирин (Разлог)19+127
11Сливнишки герой (Сливница)19+226
 12 Ботев (Ихтиман)19+125
 13 Рилски спортист (Самоков)19-723
14Септември II (София)19-820
 15 Вихрен (Сандански)19-719
16Надежда (Доброславци)19-1818
 17 Хебър II (Пазарджик)19-1516
18Костинброд19-1012
19Пирин II (Благоевград)19-355
20Левски (Чепинци)19-522
 Подробно класиране

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)14+3742
 2 Чико-Бунара (Бяга)14+2430
3Брацигово14+2229
 4 Левски (Паталеница)14+2228
5Марица (Белово)14+1126
6Чепинец (Велинград)14+721
7Юнак (Ивайло)14 020
 8 Сарая14-518
9Родопи (Козарско)14-2016
10
Величково14-516
11Локомотив (Септември)14-1114
 12 Вихър (Ветрен)14-1014
13Спартак (Калугерово)14-218
14Тракиец (Главиница)14-258
15Тракия (Пазарджик)14-264
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 40 посетителя в сайта

Приятели

. .
.