СКОНТО ООД

Велинградчанка взе злато в ски-бягането за купа „Самоков“ ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 09 Февруари 2018 21:10
Състезателката на велинградския СК Атлас - Лидия Нанова не остави шанс на своите съпернички

Златно отличие от състезанието по ски-бягане за купа „Самоков“ завоюва велинградчанката Лидия Нанова. Възпитаничката на СК Атлас – Велинград бе най-бърза в масовия старт на 5 км при девойките старша възраст (U18). Родената през 2001 г. състезателка преодоля дистанцията на писта „Бистрица“ в класическия стил за 20:20.23 минути.

Старши-треньорът на Атлас - Тодор Гълев заведе общо шестима състезатели на клуба в зимния център Боровец.

Възпитаниците на старши-треньора Тодор Гълев (най-вдясно) се представиха на ниво за купа "Самоков" 

ФОТО: Димитър ПЕТКАНИН

Велинградското участие бе най-масово при момичетата старша възраст (U14) на 4 км в класическия стил. Симона Велкова финишира на 4-то място, Надя Костова е 12-та, Кристина Кадинова е 14-та, а Екатерина Андреева завърши 15-та.

При юношите младша възраст (U16) на дистанция 5 км класически стил Даниел Бошнаков пък се нареди на пето място.

Надпреварата за купа „Самоков“ се проведе на 8 февруари и събра 74 участници на възраст до 18 г. от 7 клуба в страната.

Филип УСТАБАШИЕВ

 
Следете ни в:

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Ботевград)19+1945
 2 Беласица (Петрич)19+2944
3ФК Кюстендил19+2441
4Витоша (Бистрица)19+2541
 5 Чавдар (Етрополе)19+3040
6Оборище (Панагюрище)19+1437
7Гранит (Владая)19+130
8
Банско19+930
9Пирин (Гоце Делчев)19-329
10
Пирин (Разлог)19+127
11Сливнишки герой (Сливница)19+226
 12 Ботев (Ихтиман)19+125
 13 Рилски спортист (Самоков)19-723
14Септември II (София)19-820
 15 Вихрен (Сандански)19-719
16Надежда (Доброславци)19-1818
 17 Хебър II (Пазарджик)19-1516
18Костинброд19-1012
19Пирин II (Благоевград)19-355
20Левски (Чепинци)19-522
 Подробно класиране

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)14+3742
 2 Чико-Бунара (Бяга)14+2430
3Брацигово14+2229
 4 Левски (Паталеница)14+2228
5Марица (Белово)14+1126
6Чепинец (Велинград)14+721
7Юнак (Ивайло)14 020
 8 Сарая14-518
9Родопи (Козарско)14-2016
10
Величково14-516
11Локомотив (Септември)14-1114
 12 Вихър (Ветрен)14-1014
13Спартак (Калугерово)14-218
14Тракиец (Главиница)14-258
15Тракия (Пазарджик)14-264
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 28 посетителя в сайта

Приятели

. .
.