СКОНТО ООД

Вижте първите медалисти от ЕП и СП по ски-ориентиране ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 07 Февруари 2018 00:37
Непобедимата шведка Тове Александерсон (в средата) с поредното си златно отличие 
Шведката Тове Александерсон е безспорната №1 на провеждащото се Европейско първенство по ски-ориентиране във Велинград. Скандинавката, която е лидер в генералното класиране на световната ранглиста, събра комплект от 3 златни медала. Александерсон триумфира в спринта и на средна дистанция, както и в смесената щафета със съотборниката си Ерик Рост.  

Награждаването на медалистите от първите три състезателни дни на шампионатите (ЕП и СП) в отделните възрастови групи се проведе на 6 февруари на площад „Николай Гяуров“ във Велинград.

Световният шампион Станимир Беломъжев прибави ново ценно отличие към колекцията си 
Сред наградените бе и българинът Станимир Беломъжев, който завоюва бронзов медал на средната дистанция при мъжете.  

Velsport24.com

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XIX кръг

27 ноември 2021 г. (събота) - 14:00 ч.

КРСл. герой0:1Оборище (Пан)
КРНадежда (Добр)1:0Хебър II (Пз)
КРКостинброд4:1Левски (Чепинци)
КРРилски спортист2:3Гранит (Владая)
КРБанско0:0Чавдар (Етр)
КРБотев (Ихт)0:2Беласица (Пч)
КРВихрен (Санд)0:0Витоша (Бистрица)
КРПирин (ГД)3:1Пирин (Рз)
КРФК Кюстендил1:0Балкан (Бот)
КРСептември II (Сф)2:0Пирин II (Блгр)

"А" РГ (Пз) - Отл. среща

27 ноември 2021 г. (събота) - 14:00 ч.

КРТракия (Пз)0:3Марица (Белово)

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Ботевград)19+1945
 2 Беласица (Петрич)19+2944
3ФК Кюстендил19+2441
4Витоша (Бистрица)19+2541
 5 Чавдар (Етрополе)19+3040
6Оборище (Панагюрище)19+1437
7Гранит (Владая)19+130
8
Банско19+930
9Пирин (Гоце Делчев)19-329
10
Пирин (Разлог)19+127
11Сливнишки герой (Сливница)19+226
 12 Ботев (Ихтиман)19+125
 13 Рилски спортист (Самоков)19-723
14Септември II (София)19-820
 15 Вихрен (Сандански)19-719
16Надежда (Доброславци)19-1818
 17 Хебър II (Пазарджик)19-1516
18Костинброд19-1012
19Пирин II (Благоевград)19-355
20Левски (Чепинци)19-522
 Подробно класиране

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)14+3742
 2 Чико-Бунара (Бяга)14+2430
3Брацигово14+2229
 4 Левски (Паталеница)14+2228
5Марица (Белово)14+1126
6Чепинец (Велинград)14+721
7Юнак (Ивайло)14 020
 8 Сарая14-518
9Родопи (Козарско)14-2016
10
Величково14-516
11Локомотив (Септември)14-1114
 12 Вихър (Ветрен)14-1014
13Спартак (Калугерово)14-218
14Тракиец (Главиница)14-258
15Тракия (Пазарджик)14-264
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 30 посетителя в сайта

Приятели

. .
.