СКОНТО ООД

ПК Чепинец грабна 36 медала на турнира „Шампион“ ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 28 Януари 2018 19:29
Надежда Тупарова спечели 2 златни и 1 сребърен медал
През уикенда в Пазарджик се проведе деветото издание на плувния турнир „Шампион 2018“.

Организатори на проявата бяха едноименния спортен клуб и община Пазарджик. Участие в надпреварата взеха 8 плувни клуба. Състезанието ще се запомни с рекордния брой участници - 186 деца на възраст от 6 до 14 години.

Всички плувци на ПК Чепинец се представиха отлично и финишираха с лични постижения.

Шампионски титли  спечелиха - Доротеа Николова - 2 зл. и 1 ср., Надежда Тупарова - 2 зл. и 1 ср., Мартин Тюфекчиев - 3 зл., Елица Овчарова - 2 зл., Антон Тупаров - 2 зл., Димитър Пелев – 1 златен медал.

Медалисти в своите дисциплини са още Иван Ръджов - 2 ср. и 1 бр., Валентин Стойнов - 3 ср., Валентина Дебелушина - 2ср. и 1 бр., Трайчо Чорбаджиев - 2 бр., Вероника Николова - 1 ср. и 1 бр., Адриана Димитрова - 2 ср., Мила Чорбаджиева - 1 бр., Атанас Шулев - 1 ср., Володя Патаранов - 2 бр., Никола Мишев - 1 ср. и 1 бр., Александра Славчева - 1 бр.

Треньорите на клуба Любов и Христо Доксинови поздравяват всички 24 участници на клуба за достойното представяне.

 

Класирането по медали:
1. Шампион – 28 златни, 24 сребърни, 32 бронзови
2. Чепинец - 12 зл., 13 ср., 11 бр.
3. Белмекен - 8 зл., 7 ср., 6 бр.
4. Каменград -7 зл., 4 ср., 1 бр.
5. Триатлет - 3 зл., 7 ср., 6 бр.
6. Елит-спорт - 3 зл., 3 бр.
7. Мустанг - 1 зл., 5 ср., 1 бр.
8. Буба спорт - 1 зл., 2 ср., 1 бр.

Velsport24.com

 
Следете ни в:

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Ботевград)19+1945
 2 Беласица (Петрич)19+2944
3ФК Кюстендил19+2441
4Витоша (Бистрица)19+2541
 5 Чавдар (Етрополе)19+3040
6Оборище (Панагюрище)19+1437
7Гранит (Владая)19+130
8
Банско19+930
9Пирин (Гоце Делчев)19-329
10
Пирин (Разлог)19+127
11Сливнишки герой (Сливница)19+226
 12 Ботев (Ихтиман)19+125
 13 Рилски спортист (Самоков)19-723
14Септември II (София)19-820
 15 Вихрен (Сандански)19-719
16Надежда (Доброславци)19-1818
 17 Хебър II (Пазарджик)19-1516
18Костинброд19-1012
19Пирин II (Благоевград)19-355
20Левски (Чепинци)19-522
 Подробно класиране

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)14+3742
 2 Чико-Бунара (Бяга)14+2430
3Брацигово14+2229
 4 Левски (Паталеница)14+2228
5Марица (Белово)14+1126
6Чепинец (Велинград)14+721
7Юнак (Ивайло)14 020
 8 Сарая14-518
9Родопи (Козарско)14-2016
10
Величково14-516
11Локомотив (Септември)14-1114
 12 Вихър (Ветрен)14-1014
13Спартак (Калугерово)14-218
14Тракиец (Главиница)14-258
15Тракия (Пазарджик)14-264
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 33 посетителя в сайта

Приятели

. .
.