СКОНТО ООД

Чепинец стартира на 21 януари ПДФ Печат Е-мейл
Сряда, 17 Януари 2018 23:57
Шефът на ФК Чепинец д-р Костадин Коев се срещна с наставника Атанас Стоилов 

Отборът на Чепинец (Велинград) ще започне на 21 януари 2018 г. своята подготовка за втората част от сезона в пазарджишката „А“ ОФГ.

На 16 януари (вторник) се проведе и дългоочакваната среща на клубния шеф д-р Костадин Коев с наставника на тима Атанас Стоилов. На нея присъстваха и членовете на УС на ФК Чепинец. Срещата бе планирана още за предходната седмица, но заради служебната натовареност на градоначалника бе отложена.

Д-р Костадин Коев прие аргументите на Атанас Стоилов, който ще съвместява треньорски функции в Чепинец и третодивизионния Германея (Сапарева баня).

„Няма никакви драми и клуба продължава по начертания си път от лятото, а именно - налагане на млади момчета, с приоритет да са от школата на клуба, успоредно с това да атакува Трета лига. Целта е, когато се достигне до нея, отбора да бъде изграден от 4-5 външни играчи, а другите да са местни“, заяви пред velsport24.com Атанас Стоилов.

В зависимост от метеорологичните условия ще бъде уточнен и началният час на първото занимание, което ще се проведе на градския стадион във Велинград.

„Започваме подготовката по план, всичко е наред, така че феновете на клуба да бъдат спокойни - както казах драми няма!“, категоричен бе Атанас Стоилов.

Отборът на Чепинец на този етап планира да изиграе поне 7 контролни срещи по време на зимната си подговка.

Георги БЕЛЕВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVIII кръг

6 юни 2024 г. (четвъртък) - 18:00 ч.

СЛЧавдар (Етрополе)0:3Славия II (Сф)
КРОборище (Пан)7:1Хебър II (Пз)
КРВихрен (Санд)1:2Пирин (Рз)
КРБанско тийм3:2ОФК Костинброд
КРМиньор (Пк)3:2ЦСКА 1948 III (Сф)
КРСептември (Сим)2:2Балкан (Бот)
КРСептември II (Сф)2:0Сливнишки герой
КРФК Кюстендил0:0Левски II (Сф)
КРРилски спортист1:2ЦСКА II (Сф)
КРБотев (Ихтиман)3:0Витоша (Бистрица)

Efbet лига - резултати и статистика

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)38+4997
 2 ЦСКА II (София)38+2980
3Ботев (Ихтиман)38+1867
4Вихрен (Сандански)38+2066
 5 Сливнишки герой (Сливница)38+558
6Левски II (София)38+1056
7Рилски спортист (Самоков)38-352
8
Балкан (Ботевград)38+150
9ЦСКА 1948 III (София)38+249
10
Банско тийм38-448
11Септември II (София)38+448
 12 Витоша (Бистрица)38-547
 13 ФК Кюстендил38-146
14Славия II (София)38-1046
 15 Оборище (Панагюрище)38-1746
16Септември (Симитли)38-245
 17 Пирин (Разлог)38-1745
18ОФК Костинброд38-2343
19Хебър II (Пазарджик)38-2833
20Чавдар (Етрополе)*38-2841*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)18+4648
 2 Брацигово18+3338
3Чико-Бунара (Бяга)18+1333
4Марица (Белово)18+824
 5 Чепинец (Велинград)18+923
6Оборище II (Панагюрище)18-1722
7Левски (Паталеница)18-1419
8
Сарая18-1715
9
Вихър (Ветрен)18-2015
10Величково18-429
  

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)26+2541
 12 Лозен24-3329
13Звезда (Семчиново)26-2729
14Тракия (Мирянци)24-1825
 15 Левски (Ракитово)26-5624
16Спартак (Калугерово)24-3719
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)24-731

Кой е тук?

В момента има 65 посетителя в сайта

Приятели

. .
.