СКОНТО ООД

Рамбо е стрелец №1 на ЮЗ Трета лига ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 12 Декември 2017 21:17
Петко Петков - Рамбо ще облече екипа на лидера ЦСКА 1948 през втория дял от първенството

Нападателят на Рилски спортист Петко Петков е голмайстор №1 през есента в Югозападната Трета лига. Фитнес-инструкторът, по-известен като Рамбо, наниза 13 точни попадения.

Негов първи подгласник пък е Борислав Хазуров от Септември (Симитли). Неговият актив възлиза на 11 гола.

Третото място в класацията на реализаторите си поделят Явор Въндев от Свобода (Пещера) и Емил Гъргоров от ЦСКА 1948. Двамата са огорчили противниковите вратари по 10 пъти от началото на сезона.

Явор Въндев не спира да бележи с екипа на Свобода (Пещера)

По 9 гола на сметката си до момента имат Андон Гущеров от ЦСКА 1949 и Ивайло Цветанов от Балкан (Ботевград).

Шестима играчи от третия ешелон са вкарали по 8 попадения. Списъкът попълват Жил Лоусън от Пирин (Разлог), Ангел Лачов от Хебър (Пазарджик), Венцислав Стоянов и Даниел Пехливанов от Вихрен (Сандански), Ивелин Данчев от Балкан (Ботевград) и Красимир Георгиев от Сливнишки герой (Сливница).

Средната резултатност през есента в ЮЗ Трета лига е 2,86 гола на мач. В изиграните 153 мача от първия дял на първенството пък са отбелязани 438 попадения, сочи още статистиката.

Борислав ЙОРДАНОВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVI кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРГранит (Владая)0:1ФК Кюстендил
КРЧавдар (Етрополе)3:0Ботев (Ихтиман)
КРВитоша (Бистрица)0:1Септември II (Сф)
КРБеласица (Пч)3:2Вихрен (Санд)
КРБалкан (Бот)4:1Пирин (ГД)
КРЛевски (Чепинци)1:3Банско

22 май 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00      Хебър II (Пз)-:-Рилски спортист

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

18:00Пирин II (Блгр)-:-Пирин (Разлог)

24 май 2022 г. (вторник) - 18:00 ч.

18:00  Оборище (Пан)-:-Надежда (Добр)

25 май 2022 г. (сряда) - 18:00 ч.

18:00Сливнишки герой-:-ОФК Костинброд

"А" РГ (Пз) - XXVIII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЮнак (Ивайло)1:5Чепинец (Вел)
КРТракия (Пз)1:1Родопи (Коз)

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

18:00Брацигово-:-Чико-Бунара (Бяга)
18:00Локомотив (Септ)-:-Марица (Белово)
18:00Спартак (Кал)-:-Вихър (Ветрен)
18:00Сарая-:-Величково
 Левски (Пат)-почива

"А" РГ (Пз) - Отл. среща

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

18:00Левски (Пат)-:-Тракиец (Глав)

Обл. п-во за деца - XVII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 10:30 ч.

КРХебър 1918 (Пз)3:1Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)35+6182
 2 Витоша (Бистрица)35+4975
3Чавдар (Етрополе)35+4571
4ФК Кюстендил35+4571
 5 Оборище (Панагюрище)35+1668
6Балкан (Ботевград)35+2368
7Банско35+1862
8
Пирин (Гоце Делчев)35+148
9Гранит (Владая)35-1647
10
Рилски спортист (Самоков)35-746
11Пирин (Разлог)35-144
 12 Сливнишки герой (Сливница)35-242
 13 Костинброд35-1042
14Ботев (Ихтиман)35-1140
 15 Надежда (Доброславци)35-2040
16Вихрен (Сандански)35-640
 17 Септември II (София)35-1439
18Хебър II (Пазарджик)35-1337
19Пирин II (Благоевград)35-5713
20Левски (Чепинци)35-1013
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXXVII кръг

28 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00ОФК Костинброд-:-Оборище (Пан)
18:00Банско-:-Хебър II (Пз)
18:00Ботев (Ихтиман)-:-Гранит (Владая)
18:00Вихрен (Санд)-:-Балкан (Бот)
18:00Сливнишки герой-:-Пирин II (Блгр)
18:00ФК Кюстендил-:-Беласица (Пч)
18:00Пирин (ГД)-:-Витоша (Бистрица)
18:00Надежда (Добр)-:-Левски (Чепинци)
18:00Септември II (Сф)-:-Пирин (Разлог)
18:00Рилски спортист-:-Чавдар (Етрополе)

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)24+4856
 2 Брацигово25+3954
3Балкан (Варвара)25+2554
 4 Левски (Паталеница)25+3950
5Марица (Белово)24+2549
6Чепинец (Велинград)25+1643
7Сарая25+637
 8 Величково25 032
9Юнак (Ивайло)25-1128
10
Локомотив (Септември)25-1327
11Родопи (Козарско)26-3325
 12 Вихър (Ветрен)25-2024
13Спартак (Калугерово)26-4518
14Тракиец (Главиница)24-3716
15Тракия (Пазарджик)25-3916
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 33 посетителя в сайта

Приятели

. .
.