СКОНТО ООД

Успешни изяви за трио на ПК Белмекен ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 11 Декември 2017 20:08
Триото на ПК Белмекен (от ляво надясно): Ясен Кичуков, Радина Попова и Ангел Йовчев
© снимка: spt-photo.org

ПК Белмекен участва с трима свои състезатели на Държавното лично-отборно първенство по плуване за юноши и девойки старша възраст (15-17 годишни). Шампионатът на 25-метров басейн се проведе от 8 до 10 декември в Пловдив. В него взеха участие 213 състезатели от 42 клуба. 

Ангел Йовчев

 

Държавното първенство премина крайно оспорвано и ще се запомни с много силни постижения и рекорди.

Възпитаниците на ПК Белмекен бяха водени от треньорката си Йорданка Пенина.

КМС Ангел Йовчев в силна конкуренция спечели бронзов медал на 400 м св. стил.

В най-бързите дисциплини 50 и 100 м св. стил Радина Попова се класира пета при девойките.

Ясен Кичуков пък записа лични постижения и намери място в шестицата на неговата възраст.

Velsport24.com

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXII кръг

15 май 2021 г. (събота) - 18:00 ч.

КРОборище (Пан)3:1Рилски спортист
КРБеласица (Пч)6:0Перун (Кресна)
КРМарек (Дупница)2:1Балкан (Бот) 
КРСливнишки герой1:2Вихрен (Санд)
КРГранит (Владая)1:2Банско
КРЛевски (Чепинци)1:0Пирин (ГД)
КРПирин (Разлог)0:1Надежда (Добр)
КРБотев (Ихтиман)5:0Велбъжд (Кн)
КРФК Кюстендил2:0Чавдар (Етрополе)

"А" РГ Пз - XXXII кръг

15 май 2021 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБалкан (Варвара)3:3Величково     
КРБрацигово4:1Тракиец (Глав)  

15 май 2021 г. (събота) - 17:00 ч.

СЛ                Лозен0:3Вихър (Ветрен) 

16 май 2021 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Чепинец (Вел)-:-Сарая
17:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Родопи (Коз)
17:00Локомотив (Септ)-:-Марица (Белово)
17:00Спартак (Кал)-:-Левски (Ракитово)
17:00Левски (Пат)-:-Тракия (Пз) 
  Оборище II (Пан)-почива

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)32+3974
2Вихрен (Сандански)32+4074
3Марек (Дупница)31+5573
4ФК Кюстендил32+43 73
5Балкан (Ботевград)32+2554
6Оборище (Панагюрище)32+1254
7Чавдар (Етрополе)32+1951
8
Пирин (Гоце Делчев)32+1045
9
Ботев (Ихтиман)32+640
10
Надежда (Доброславци)32-1335
11Пирин (Разлог)32-2135
12Рилски спортист (Самоков)32-1433
13Гранит (Владая)32-2832
14Сливнишки герой (Сливница)32-1132
 15  Левски (Чепинци)32-3731
16Банско31-1831
17Перун (Кресна)32-4622
18Велбъжд (Кюстендил)32-6116
 Есенно класиране Подробно класиране

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)30+7879
 2 Брацигово29+6866
3Балкан (Варвара)29+4565
 4 Марица (Белово)29+2250
5Левски (Паталеница)29+1546
6Чепинец (Велинград)29+1843
7Величково29+341
 8 Тракиец (Главиница)30-1539
9Локомотив (Септември)29-838
10
Тракия (Пазарджик)29-1737
11Родопи (Козарско)29-1336
 12 Левски (Ракитово)29-835
13Оборище II (Панагюрище)30-3233
14Спартак (Калугерово)29-2533
15Сарая29-3032
16Вихър (Ветрен)29-2432
17Лозен29-772
 

Есенно класиране Подробно класиране

"А" РГ Пз - XXXIII кръг

23 май 2021 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Тракия (Пз)-:-Чепинец (Вел)
17:00Родопи (Коз)-:-Тракиец (Глав)
17:00Величково-:-Левски (Пат)
17:00Марица (Белово)-:-Балкан (Варвара)
17:00Сарая-:-Оборище II (Пан)
17:00Вихър (Ветрен)-:-Спартак (Кал)
17:00Левски (Ракитово)-:-Локомотив (Септ)
СЛЛозен0:3Брацигово
 Чико-Бунара (Бяга)-почива

Кой е тук?

В момента има 40 посетителя в сайта

Приятели

. .
.