СКОНТО ООД

Стартира записването за турнира по футзал в Пазарджик ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 27 Ноември 2017 23:00

Стартира записването на отборите за 18-ия традиционен Коледен турнир по футзал, който тази година ще се проведе от 23-ти до 25-ти декември в спортна зала „Хебър“ в Пазарджик.

Организаторите ще приемат заявки за участие до 14-и декември (включително) на телефон 0889 888 900. Възможно е обаче записването да бъде прекратено и по-рано при предсрочно запълване на квотите.

На следващия ден (15.12.2017 г.) ще се състои техническата конференция и тегленето на жребия за мачовете от груповата фаза.

Пет отбора подадоха заявки за участие още в първия ден. Това са тимовете на Хулиганите (Пловдив), Мишел (Велинград), Хебър-ДЮШ, Форест и Сантос. 

И тази година организаторите очакват отбори от цялата област и тимове от София.

Схемата най-вероятно ще бъде с 32 отбора, разделени в 8 групи. За най-добрите в личното класиране са предвидени парични и предметни награди.

Velsport24.com

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XIX кръг

27 ноември 2021 г. (събота) - 14:00 ч.

КРСл. герой0:1Оборище (Пан)
КРНадежда (Добр)1:0Хебър II (Пз)
КРКостинброд4:1Левски (Чепинци)
КРРилски спортист2:3Гранит (Владая)
КРБанско0:0Чавдар (Етр)
КРБотев (Ихт)0:2Беласица (Пч)
КРВихрен (Санд)0:0Витоша (Бистрица)
КРПирин (ГД)3:1Пирин (Рз)
КРФК Кюстендил1:0Балкан (Бот)
КРСептември II (Сф)2:0Пирин II (Блгр)

"А" РГ (Пз) - Отл. среща

27 ноември 2021 г. (събота) - 14:00 ч.

КРТракия (Пз)0:3Марица (Белово)

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Ботевград)19+1945
 2 Беласица (Петрич)19+2944
3ФК Кюстендил19+2441
4Витоша (Бистрица)19+2541
 5 Чавдар (Етрополе)19+3040
6Оборище (Панагюрище)19+1437
7Гранит (Владая)19+130
8
Банско19+930
9Пирин (Гоце Делчев)19-329
10
Пирин (Разлог)19+127
11Сливнишки герой (Сливница)19+226
 12 Ботев (Ихтиман)19+125
 13 Рилски спортист (Самоков)19-723
14Септември II (София)19-820
 15 Вихрен (Сандански)19-719
16Надежда (Доброславци)19-1818
 17 Хебър II (Пазарджик)19-1516
18Костинброд19-1012
19Пирин II (Благоевград)19-355
20Левски (Чепинци)19-522
 Подробно класиране

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)14+3742
 2 Чико-Бунара (Бяга)14+2430
3Брацигово14+2229
 4 Левски (Паталеница)14+2228
5Марица (Белово)14+1126
6Чепинец (Велинград)14+721
7Юнак (Ивайло)14 020
 8 Сарая14-518
9Родопи (Козарско)14-2016
10
Величково14-516
11Локомотив (Септември)14-1114
 12 Вихър (Ветрен)14-1014
13Спартак (Калугерово)14-218
14Тракиец (Главиница)14-258
15Тракия (Пазарджик)14-264
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 35 посетителя в сайта

Приятели

. .
.