СКОНТО ООД

Играч на Балкан (Ботевград) изгоря за 2 мача ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 21 Ноември 2017 22:58
Ивайло Златев (Балкан) бе наказан заради червен картон при визитата на ботевградчани в Банско

Десет футболисти от Югозападната Трета лига получиха лични наказания след мачовете от XVI кръг.

За срок от 2 мача бяха спрени състезателните права на Ивайло Златев от Балкан (Ботевград). Той получи червен картон при гостуването на неговия тим в Банско. Другите двама отстранени играчи в съботните мачове - Николай Николов от Чавдар (Етрополе) и Александър Близнаков от Марек (Дупница) ще пропуснат само последния есенен кръг.

Седем футболисти пък отнесоха санкции за натрупани жълти картони. За срок от 1 среща бяха наказани Димитър Дечев от Свобода (Пещера), Кръстю Пишев от Пирин (Гоце Делчев), Даниел Гогов от Септември (Симитли), Росен Йорданов от Марек (Дупница), Мирослав Иванов от Миньор (Перник), Руслан Иванов от Банско и Георги Влайчовски от Балкан (Ботевград).

Имуществена санкция в размер на 125 лева бе наложена на ФК Миньор (Перник). Глобата е заради хвърлени предмети от феновете на „жълто-черните“ при визитата на Марек (Дупница).

Борислав ЙОРДАНОВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXX кръг

8 май 2021 г. (събота) - 18:00 ч.

КРОборище (Пан)4:0Велбъжд (Кн)
КРФК Кюстендил2:0Перун (Кресна)
КРПирин (Разлог)1:1Балкан (Бот) 
КРМарек (Дупница)0:0Сливнишки герой
КР  Банско1:0 Пирин (ГД)
КРЛевски (Чепинци)1:1Рилски спортист
КРБеласица (Пч)4:3Надежда (Добр)
КРБотев (Ихтиман)0:3Вихрен (Санд)
КРГранит (Владая)3:2Чавдар (Етрополе)

"А" ОФГ Пз - XXXI кръг

8 май 2021 г. (събота) - 17:00 ч.

СЛТракия (Пз)3:0Балкан (Варвара)
КРВихър (Ветрен)1:4Брацигово

8 май 2021 г. (събота)

СЛ            Левски (Ракитово)3:0Лозен                   

9 май 2021 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Тракиец (Глав)-:-Чико-Бунара (Бяга)
17:00Марица (Белово)-:-Спартак (Кал)
17:00Сарая-:-Левски (Пат)
17:00Родопи (Коз)-:-Оборище II (Пан)
17:00Величково-:-Локомотив (Септ)
     Чепинец (Вел)-почива 

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)30+5470
2Беласица (Петрич)30+2868
3Вихрен (Сандански)30+3568
4ФК Кюстендил30+40 67
5Балкан (Ботевград)30+2451
6Чавдар (Етрополе)30+1648
7Оборище (Панагюрище)30+948
8
Пирин (Гоце Делчев)30+742
9
Ботев (Ихтиман)30+637
10
Пирин (Разлог)30-1635
11Рилски спортист (Самоков)30-1133
12Сливнишки герой (Сливница)30-832
13Гранит (Владая)30-2532
14Надежда (Доброславци)30-1729
 15  Левски (Чепинци)30-3328
16Банско30-1928
17Перун (Кресна)30-3922
18Велбъжд (Кюстендил)30-5116
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXXI кръг

12 май 2021 г. (сряда) - 18:00 ч.

18:00Перун (Кресна)-:-Оборище (Пан)
18:00Рилски спортист-:-ФК Кюстендил
18:00Надежда (Добр)-:-Ботев (Ихтиман)
18:00Пирин (ГД)-:-Гранит (Владая)
18:00Балкан (Бот)-:-Сливнишки герой
18:00Вихрен (Санд)-:-Пирин (Разлог)
18:00Чавдар (Етрополе)-:-Левски (Чепинци)
18:00Велбъжд (Кн)-:-Беласица (Пч)

19 май 2021 г. (сряда) - 18:00 ч.

18:00                Банско-:-Марек (Дупница)

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)29+7979
 2 Балкан (Варвара)28+4868
3Брацигово28+6563
 4 Марица (Белово)28+2550
5Левски (Паталеница)28+1646
6Чепинец (Велинград)29+1843
7Величково28+238
 8 Локомотив (Септември)28-738
9Тракиец (Главиница)29-1636
10
Вихър (Ветрен)28-1735
11Родопи (Козарско)28-1335
 12 Тракия (Пазарджик)28-2034
13Оборище II (Панагюрище)29-3232
14Спартак (Калугерово)28-2830
15Левски (Ракитово)28-1529
16Сарая28-3129
17Лозен28-742
 

Есенно класиране Подробно класиране

"А" РГ Пз - XXXII кръг

15 май 2021 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Балкан (Варвара)-:-Величково     
17:00Брацигово-:-Тракиец (Глав)  

15 май 2021 г. (събота) - 17:00 ч.

СЛ                Лозен0:3Вихър (Ветрен) 

16 май 2021 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Чепинец (Вел)-:-Сарая
17:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Родопи (Коз)
17:00Локомотив (Септ)-:-Марица (Белово)
17:00Спартак (Кал)-:-Левски (Ракитово)
17:00Левски (Пат)-:-Тракия (Пз) 
  Оборище II (Пан)-почива

Кой е тук?

В момента има 54 посетителя в сайта

Приятели

. .
.