СКОНТО ООД

Футболисти от 10 клуба в ЮЗ Трета лига със санкции ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 07 Ноември 2017 20:50
Иван Камов ще отсъства при визитата на Свобода (Пещера) в Сапарева баня

Състезатели от 10 различни клуба в Югозападната Трета лига бяха наказани от зоналната Дисциплинарна комисия.

Единственият червен картон в мачовете през уикенда получи Александър Събев от Чавдар (Етрополе). Той бе санкциониран за срок от 1 среща.

Други девет играчи от третия футболен ешелон пък натрупаха по 5 жълти картона. За 1 мач загубиха състезателни права Любомир Граминов от Беласица (Петрич), Иван Камов от Свобода (Пещера), Златко Богоев от Германея (Сапарева баня), Герман Петров от ЦСКА 1948, Костадин Кацимерски от Пирин (Разлог), Тихомир Крумов от Рилски спортист (Самоков), Еньо Кръстовчев от Марек (Дупница), Виктор Георгиев от Сливнишки герой (Сливница) и Венцислав Стоянов от Вихрен (Сандански).

Сливнишки герой остава без Виктор Георгиев за гостуването си на Балкан (Ботевград)

Наставникът на Свобода (Пещера) Георги Мечечиев бе лишен от правото да изпълнява треньорски функции за 1 среща и глобен с 250 лева. Причината е обида на длъжностно лице по време на домакинството на Свобода срещу Германея (2:1).

Борислав ЙОРДАНОВ

 
Следете ни в:

Efbet лига - резултати и статистика

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)38+4997
 2 ЦСКА II (София)38+2980
3Ботев (Ихтиман)38+1867
4Вихрен (Сандански)38+2066
 5 Сливнишки герой (Сливница)38+558
6Левски II (София)38+1056
7Рилски спортист (Самоков)38-352
8
Балкан (Ботевград)38+150
9ЦСКА 1948 III (София)38+249
10
Банско тийм38-448
11Септември II (София)38+448
 12 Витоша (Бистрица)38-547
 13 ФК Кюстендил38-146
14Славия II (София)38-1046
 15 Оборище (Панагюрище)38-1746
16Септември (Симитли)38-245
 17 Пирин (Разлог)38-1745
18ОФК Костинброд38-2343
19Хебър II (Пазарджик)38-2833
20Чавдар (Етрополе)*38-2841*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)18+4648
 2 Брацигово18+3338
3Чико-Бунара (Бяга)18+1333
4Марица (Белово)18+824
 5 Чепинец (Велинград)18+923
6Оборище II (Панагюрище)18-1722
7Левски (Паталеница)18-1419
8
Сарая18-1715
9
Вихър (Ветрен)18-2015
10Величково18-429
  

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)26+2541
 12 Лозен24-3329
13Звезда (Семчиново)26-2729
14Тракия (Мирянци)24-1825
 15 Левски (Ракитово)26-5624
16Спартак (Калугерово)24-3719
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)24-731

Кой е тук?

В момента има 47 посетителя в сайта

Приятели

. .
.