СКОНТО ООД

Пращат скандален съдия и жена на “Чепинец” ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 12 Септември 2009 11:03

Във Велинград са бесни от издънките на рефера

 Михаил Цонев

Съдийската комисия „хвърли” взривоопасно Михаил Цонев за главен рефер на срещата между Чепинец (Велинград) и Бенковски (Костинброд). Неделният двубой в Ракитово е от шестия кръг на Югозападната „В” група.

Реферът от София е недолюбван във Велинград заради двата мача, които ръководи през миналия сезон на „Чепинец”. Михаил Цонев минава за един от най-нежеланите съдии от клуба от курортния град. Парадоксално или не, Цонев бе главен съдия и на двете срещи на велинградчани с Германея (Сб), като клубните шефове на „Чепинец” бяха бесни от неговите отсъждания.

През пролетта Михаил Цонев здраво отряза играчите на Димитър Муртин при гостуването в Сапарева баня.

При резултат 1-0 за домакините „чернодрешкото” подмина непозволено спиране на откъсващия се Васил Содев от „Чепинец”. При последвалата атака „Германея” вкара втори гол в мрежата на велинградчани и в крайна сметка взе трите точки след успех с 3-2.

В същото време съдийската бригада в третото домакинство на велинградчани ще изглежда крайно интересно. Асистентка на бившия играч на Видима – Раковски (Севлиево) ще бъде Боряна Георгиева.

Делегат на срещата е Иван Алексиев от София, който е член на съдийската комисия към ЗС на БФС – София.

 
Следете ни в:

Efbet лига - резултати и статистика

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)38+4997
 2 ЦСКА II (София)38+2980
3Ботев (Ихтиман)38+1867
4Вихрен (Сандански)38+2066
 5 Сливнишки герой (Сливница)38+558
6Левски II (София)38+1056
7Рилски спортист (Самоков)38-352
8
Балкан (Ботевград)38+150
9ЦСКА 1948 III (София)38+249
10
Банско тийм38-448
11Септември II (София)38+448
 12 Витоша (Бистрица)38-547
 13 ФК Кюстендил38-146
14Славия II (София)38-1046
 15 Оборище (Панагюрище)38-1746
16Септември (Симитли)38-245
 17 Пирин (Разлог)38-1745
18ОФК Костинброд38-2343
19Хебър II (Пазарджик)38-2833
20Чавдар (Етрополе)*38-2841*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)18+4648
 2 Брацигово18+3338
3Чико-Бунара (Бяга)18+1333
4Марица (Белово)18+824
 5 Чепинец (Велинград)18+923
6Оборище II (Панагюрище)18-1722
7Левски (Паталеница)18-1419
8
Сарая18-1715
9
Вихър (Ветрен)18-2015
10Величково18-429
  

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)26+2541
 12 Лозен24-3329
13Звезда (Семчиново)26-2729
14Тракия (Мирянци)24-1825
 15 Левски (Ракитово)26-5624
16Спартак (Калугерово)24-3719
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)24-731

Кой е тук?

В момента има 98 посетителя в сайта

Приятели

. .
.