Бивш защитник на Марек взе мача ЦСКА 1948 – Миньор (Пк) ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 20 Октомври 2017 23:55

Реферът Георги Николов влезе през този сезон в ранглистата на ръководещите съдии във Втора лига

Столичанинът Георги Николов ще раздава правосъдие в неделния сблъсък между ЦСКА 1948 и Миньор (Перник). 34-годишният бивш защитник на Марек стана арбитър в началото на 2014 г. и през този сезон вече е ръководещ съдия във Втора професионална лига.

Лайнсмени на стадиона в столичния квартал „Драгалевци“ ще бъдат Станислав Станев и Владимир Велев. Четвърти арбитър ще бъде Иво Ценов. Делегатски пратеник на мача на лидера ще бъде юристът Кирил Панайотов, който е заместник-председател на Зоналната СТК.

Всички останали срещи от кръга в Югозападната Трета лига ще се изиграят в събота. Най-рано ще започне сблъсъкът между Септември (Симитли) и Банско – от 13:30 ч. Главен рефер на мача ще бъде бившият юноша на Локо (Пд) Цанко Миндалов от Стамболийски. Негови асистенти ще бъдат спецът във фризьорския бранш Стоян Павлов от Пазарджик и бившият състезател по карате Любомир Босаков от Мокрище. Резервен арбитър на двубоя ще бъде Йордан Воденичаров от Сандански. Делегатското назначение получи Иван Алексиев от София.

Банковият служител Светослав Михайлов пък бе изпратен на мача между Свобода (Пещера) и Чавдар (Етрополе). Функциите на негови помощници ще изпълняват Мартин Миладинов от Сливница и Радослав Вутов от Своге. Четвърти съдийски представител ще бъде Костадин Янков. Оценките на арбитрите ще напише Емил Вулов от столицата.

Кюстендилският рефер Младен Пенев ще следи за спазването на правилата на мача между тимовете на Рилски спортист (Самоков) и Хебър (Пазарджик). Лайнсмени на стадион „Искър“ ще бъдат Калоян Кацаров от Дупница и Красимир Кирилов от Бобов дол. За резервен съдия на мача бе избран Владислав Борисов от Кюстендил. Делегатски пратеник на двубоя е шефът на БФС – Перник и член на ръководството на Зоналния съвет Валентин Лазаров.

Регионалната битка между борещите се за оцеляване състави на Ботев (Ихтиман) и ОФК Елин Пелин бе възложена на служителя на НСО Димитър Буров. Засади ще маркират колегите му Павлин Михайлов и Георги Великов. Четвърти съдия е Костадин Кръстев, а делегат е бившия елитен рефер Младен Благоев. Всички длъжностни лица са от София.

Финансистът Благой Манов от Благоевград получи наряд за двубоя между Беласица (Петрич) и Пирин (Разлог). Странични съдии на мача ще бъдат опитните Георги Стоянов от Симитли и Атанас Тимев от Благоевград. Четвърти арбитър ще бъде Борислав Ганчев. Делегатското назначение бе връчено на генсека на БФС – Благоевград Атанас Петкашев.

Столичанинът Методи Павлов ще пътува до Сандански за мача Вихрен – Германея (Сапарева баня). Тъчарбитри ще бъдат македонеца Александар Димитровски и Антонио Костадинов. Резервен съдия ще бъде Любомир Павлов. Изявите на реферите ще следи Евгений Минчев.

Перничанинът Димитър Димитров, по-известен в съдийските среди като Каубоя, ще свири срещата между Марек (Дупница) и Сливнишки герой (Сливница). Асистентските функции на стадион „Бончук“ взеха съгражданинът му Петър Рангелов и Тони Кирилов от Радомир. Ред около резервните скамейки ще създава Мартин Спасов. Делегат на мача е шефът на БФС – Благоевград и член на ръководството на Зоналния съвет Александър Кабзималски.

Двубоят в Гоце Делчев между местния Пирин и гостите от Балкан (Ботевград) бе поверен на Мирослав Кузманов. Лайнсмени ще бъдат Адриан Ангелов и Борислав Понорски. Четвърти съдийски пратеник е Красимир Атанасов. Представянето на столичните арбитри ще оценява бившият играч на ЦСКА и настоящ шеф на футбола в област Кюстендил Евгени Йорданов.