СКОНТО ООД

Трима играчи „чистят“ наказания в Етрополе ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 20 Октомври 2017 21:47

Красимир Георгиев (Сливнишки герой) се завръща на терена след изтърпяно наказание

Девет играчи, едно служебно лице и два клуба от Югозападната Трета лига „попаднаха“ под ударите на Дисциплинарния правилник на БФС.

За срок от три мача бяха спрени правата на Виктор Шишков от Пирин (Гоце Делчев). Неговата санкция е формирана след получен червен картон на двубоя в Банско (1 среща) и по доклад на длъжностните лица (2 срещи).

Останалите 8 футболисти от третия ешелон получиха минималните наказания за провиненията си – по 1 мач.

Трима играчи вече „изконсумираха“ санкциите си в двубоя между Чавдар (Етрополе) и Сливнишки герой (Сливница) от турнира за купата на АФЛ. Мачът, игран в сряда (18 октомври) бе спечелен от домакините с 2:0. След него бяха възстановени състезателните права на Красимир Георгиев (натрупани 5 жълти картона) и Георги Кузовски (червен картон) от Сливнишки герой, които трябваше да отсъстват от терена за срок от 1 мач. В срещата, която се явяваше финал на Софийска област в турнира за купата на лигата, изтече и наказанието на Виктор Пенчев. Играчът на Чавдар достигна кота от 5 официални предупреждения през този сезон.

Останалите петима футболисти пък ще трябва да чакат мачовете от предстоящия кръг, за да бъдат възобновени състезателните им права.

Заради получени червени картони за 1 среща изгоряха Милен Лефтеров от Банско и Петър Михов от Свобода (Пещера).

За срок от 1 мач извън терена ще бъдат още Цветослав Ботев от Балкан (Ботевград), Атанас Велев – Крауч от Хебър (Пазарджик) и Деян Костадинов от ОФК Елин Пелин. Тримата натрупаха по 5 жълти картона в шампионата.

Цветослав Ботев (Балкан) пропуска визитата на ботевградчани в Гоце Делчев

ФК Хебър е глобен с 250 лева заради възпламенени бомбички на пистата по време на дербито с ЦСКА 1948 (0:2). Столичани пък получиха имуществена санкция в размер на 162,50 лв. Причината са хвърлени факли и димки в сектора на гостите и извън него.

Глоба от 125 лева и лишаване от правото да изпълнява функции от името на клуба е санкциониран домакинът на ОФК Елин Пелин Атанас Стоянов.

Борислав ЙОРДАНОВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига, гр. 1 - VIII кръг

24 септември 2022 г. (събота) - 17:00 ч.

ОТЛ         Славия II (Сф)-:-Сливн. герой
КРБанско тийм3:0Септември II (Сф)
КРПирин (ГД)1:4Балкан (Бот)

25 септември 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Марек (Дупница)-:-Ботев (Ихтиман)
17:00Чавдар (Етр)-:-Левски Раковски (Сф)
 ЦСКА 1948 III (Сф)-почива

ЮЗ Трета лига, гр. 2 - VIII кръг

24 септември 2022 г. (събота) - 17:00 ч.

КРГранит (Владая)2:1Надежда (Добр)
ОТЛЦСКА II (Сф)-:-Пирин (Разлог)
КРОборище (Пан)0:0ФК Кюстендил
КРРилски спортист0:0ОФК Костинброд

25 септември 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Септември (Сим)-:-Вихрен (Санд)
 Левски II (Сф)-почива

"А РГ - Пазарджик, гр. 1 - IV кръг

24 септември 2022 г. (събота) - 17:00 ч.

КРСпартак (Пещера)1:0Оборище II (Пан) 
КРБрацигово2:2Хебър II (Пз)
КРЛевски (Пат)3:0Тракиец (Глав) 

25 септември 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Юнак (Ивайло)-:-Локомотив (Септ)
17:00Спартак (Кал)-:-Марица (Белово)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - IV кръг

24 септември 2022 г. (събота) - 17:00 ч.

КРТракия (Пз)1:4Чепинец (Вел)
КРБалкан (Варвара)4:0Величково

25 септември 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Вихър (Ветрен)-:-Сарая
17:00Лозен-:-Ботев (Черн)
17:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Звезда (Семчиново)

Обл. п-во за деца - I кръг

25 септември 2022 г. (неделя) - 10:30 ч.

10:30Чепинец (Вел)-:-Локомотив (Септ)

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)6+1318
 2 Чавдар (Етрополе)6+915
3Славия II (София)6+512
4Сливнишки герой (Сливница)5+412
 5 Балкан (Ботевград)7-57
6Банско тийм6-47
7ЦСКА 1948 III (София)6+17
8
Ботев (Ихтиман)5 06
9Септември II (София)7-45
10
Левски-Раковски (София)6-114
11Пирин (Гоце Делчев)6-83
  

Класиране - ЮЗ Трета лига, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1ОФК Костинброд6+818
 2 ФК Кюстендил7+914
3Оборище (Панагюрище)6+113
4Рилски спортист (Самоков)6+28
 5 ЦСКА II (София)6 08
6Вихрен (Сандански)5+68
7Септември (Симитли)6+37
8
Гранит (Владая)6-35
9Левски II (София)6-45
10
Пирин (Разлог)5-113
11Надежда (Доброславци)7-122
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър II (Пазарджик)3+239
 2 Брацигово3+89
3Левски (Паталеница)3+56
4Спартак (Калугерово)3+16
 5 Спартак (Пещера)3-53
6Марица (Белово)3-63
7Оборище II (Панагюрище)3-63
8
Юнак (Ивайло)3-73
9
Локомотив (Септември)3-93
10Тракиец (Главиница)3-40
  

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)3+159
 2 Чепинец (Велинград)3+139
3Величково3+99
4Чико-Бунара (Бяга)3+26
 5 Звезда (Семчиново)3-43
6Сарая3-43
7Вихър (Ветрен)3-63
8
Лозен3-83
9
Тракия (Пазарджик)3-50
10Ботев (Черногорово)3-120
  

Кой е тук?

В момента има 44 посетителя в сайта

Приятели

. .
.