СКОНТО ООД

Драма в Долна Диканя, Витоша обърна Чепинец от 0-2 до 3-2 ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 10 Септември 2009 18:40
 Съставът на Витоша (Долна Диканя) може да отнесе санкция заради инцидентите в мача срещу „Чепинец“

„Чепинец“ претърпя пълен обрат при гостуването си на Витоша (Долна Диканя) и загуби драматично с 3-2. Мачът на стадиона в радомирското село дълго време се движеше в полза на „Чепинец“, но в крайна сметка велинградчани си тръгнаха победени.

Двата тима се оттеглиха на почивката при нулево равенство, което не предвещаваше инфарктната развръзка в края на срещата.

 Адриан Петров

В 63-та минута Христо Спасов изведе Стоян Боновски, който не сбърка за 0-1. Веднага след гола домакините награбиха главния съдия Адриан Петров от София с претенции за редовността на попадението в своята мрежа. Арбитъра едва успя да изгони Максимов, но не събра кураж да прекрати срещата.   

Въпреки създадената ненормална обстановка отново велинградчани продължаваха да играят по-рационално и в 76-та минута Димитър Чонков направи резултата 0-2.

Последваха фрапантни пропуски на гостите, които окончателно можеха да откажат противника в срещата.

Вместо това велинградчани изпуснаха инициативата в края и отборът на Витоша (ДД) успя да се възползва от това.  

Само за няколко минути новакът в трета дивизия стигна до трите точки, въпреки че бе с 10 души на терена.

Бойко Миланов се разписа малко преди края на редовните 90, намалявайки за 1-2. Драмата, обаче настъпи в 5-минутното продължение на втората част. В 91-та минута Борислав Давидков направи 2-2, а победния гол за Витоша (ДД) и крайното 3-2 отбеляза Светослав Боянов.

Така отборът от Долна Диканя регистрира своя първи успех в Югозападната „В“ група и продължава да бъде непобеден в трети пореден мач.     

Интересно ще бъде дали длъжностните лица на мача са описали инцидентите през втората част. Дежурен делегат на срещата бе Драгомир Стоянов от София.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVI кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРГранит (Владая)0:1ФК Кюстендил
КРЧавдар (Етрополе)3:0Ботев (Ихтиман)
КРВитоша (Бистрица)0:1Септември II (Сф)
КРБеласица (Пч)3:2Вихрен (Санд)
КРБалкан (Бот)4:1Пирин (ГД)
КРЛевски (Чепинци)1:3Банско

22 май 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

КР      Хебър II (Пз)3:3Рилски спортист

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРПирин II (Блгр)1:4Пирин (Разлог)

24 май 2022 г. (вторник) - 18:00 ч.

КР  Оборище (Пан)1:2Надежда (Добр)

25 май 2022 г. (сряда) - 18:00 ч.

КРСливнишки герой1:1ОФК Костинброд

"А" РГ (Пз) - XXVIII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЮнак (Ивайло)1:5Чепинец (Вел)
КРТракия (Пз)1:1Родопи (Коз)

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРБрацигово1:1Чико-Бунара (Бяга)
КРЛокомотив (Септ)0:3Марица (Белово)
КРСпартак (Кал)3:4Вихър (Ветрен)
КРСарая3:2Величково
 Левски (Пат)-почива

"А" РГ (Пз) - Отл. среща

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРЛевски (Пат)2:1Тракиец (Глав)

Обл. п-во за деца - XVII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 10:30 ч.

КРХебър 1918 (Пз)3:1Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)36+6285
 2 Витоша (Бистрица)36+4875
3Чавдар (Етрополе)36+4874
4ФК Кюстендил36+4674
 5 Балкан (Ботевград)36+2671
6Оборище (Панагюрище)36+1568
7Банско36+2065
8
Пирин (Гоце Делчев)36-248
9Гранит (Владая)36-1747
10
Рилски спортист (Самоков)36-747
11Пирин (Разлог)36+247
 12 Надежда (Доброславци)36-1943
 13 Сливнишки герой (Сливница)36-243
14Костинброд36-1043
 15 Септември II (София)36-1342
16Ботев (Ихтиман)36-1440
 17 Вихрен (Сандански)36-740
18Хебър II (Пазарджик)36-1338
19Пирин II (Благоевград)36-6013
20Левски (Чепинци)36-1033
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXXVII кръг

28 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00ОФК Костинброд-:-Оборище (Пан)
18:00Банско-:-Хебър II (Пз)
18:00Ботев (Ихтиман)-:-Гранит (Владая)
18:00Вихрен (Санд)-:-Балкан (Бот)
18:00Сливнишки герой-:-Пирин II (Блгр)
18:00ФК Кюстендил-:-Беласица (Пч)
18:00Пирин (ГД)-:-Витоша (Бистрица)
18:00Надежда (Добр)-:-Левски (Чепинци)
18:00Септември II (Сф)-:-Пирин (Разлог)
18:00Рилски спортист-:-Чавдар (Етрополе)

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)25+4857
 2 Брацигово26+3955
3Балкан (Варвара)26+2254
 4 Левски (Паталеница)26+4053
5Марица (Белово)25+2852
6Чепинец (Велинград)26+2046
7Сарая26+740
 8 Величково26-132
9Юнак (Ивайло)26-1528
10
Вихър (Ветрен)26-1927
11Локомотив (Септември)26-1627
 12 Родопи (Козарско)27-3326
13Тракиец (Главиница)26-3519
14Спартак (Калугерово)27-4618
15Тракия (Пазарджик)26-3917
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 39 посетителя в сайта

Приятели

. .
.