СКОНТО ООД

ЮЗ Трета лига (на живо): Срещите от VII кръг ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 23 Септември 2017 15:25

ЮЗ Трета лига

Крайно интригуващи срещи предлага VII кръг от Югозападната Трета лига. Екипът на Velsport24.com ще следи на живо развитието на срещите в днешния съботен ден. Мачовете започват в 17:00 ч.

Марек (Дупница) - ЦСКА 1948 (София) 2:2 (1:1) - КРАЕН

0:1 Николай Хаджиниколов (23 м.)

1:1 Димитър Владимиров (27 м.) 

2:1 Димитър Владимиров (61 м.) 

2:2 Емил Гъргоров (72 м.) 

Хебър (Пазарджик) - ОФК Елин Пелин 5:0 (3:0) - КРАЕН

1:0 Ангел Лачов (4 м.)

2:0 Георги Георгиев (19 м.)

3:0 Георги Чакъров (35 м.)

4:0 Ангер Лачов (73 м.)

5:0 Цветелин Тонев (83 м.)

Сливнишки герой (Сливница) - Свобода (Пещера) 1:0 (1:0) - КРАЕН

 

Чавдар (Етрополе) - Пирин (Разлог) 0:4 (0:1) - КРАЕН

 

Балкан (Ботевград) - Вихрен (Сандански) 2:2 (1:2) - КРАЕН

0:1 Антонио Ласков (12 м. - нак. удар)

1:1 ... (29 м.) 

1:2  Антонио Ласков (45 м.)

2:2 ... (55 м.) 

67 м. - червен картон за Радослав Бачев от състава на Вихрен

Септември (Симитли) - Рилски спортист (Самоков) 2:0 (1:0) - КРАЕН

1:0 Анатоли Лулейски (ПП - нак. удар)

2:0 Смаил Креболиев (ВП) 

Миньор (Перник) - Германея (Сапарева баня) 2:0 - КРАЕН

 

Банско - Беласица (Петрич) 3:2 (1:1) - КРАЕН

 

Пирин (Гоце Делчев) - Ботев (Ихтиман) 3:1 (0:0) - КРАЕН

1:0 Виктор Шишков (47 м.)

2:0 Родриго (55 м.) 

3:0 Родриго (61 м.) 

3:1 Анатоли Тодоров (89 м.)

Velsport24.com

 
Следете ни в:

Efbet лига - резултати и статистика

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)38+4997
 2 ЦСКА II (София)38+2980
3Ботев (Ихтиман)38+1867
4Вихрен (Сандански)38+2066
 5 Сливнишки герой (Сливница)38+558
6Левски II (София)38+1056
7Рилски спортист (Самоков)38-352
8
Балкан (Ботевград)38+150
9ЦСКА 1948 III (София)38+249
10
Банско тийм38-448
11Септември II (София)38+448
 12 Витоша (Бистрица)38-547
 13 ФК Кюстендил38-146
14Славия II (София)38-1046
 15 Оборище (Панагюрище)38-1746
16Септември (Симитли)38-245
 17 Пирин (Разлог)38-1745
18ОФК Костинброд38-2343
19Хебър II (Пазарджик)38-2833
20Чавдар (Етрополе)*38-2841*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)18+4648
 2 Брацигово18+3338
3Чико-Бунара (Бяга)18+1333
4Марица (Белово)18+824
 5 Чепинец (Велинград)18+923
6Оборище II (Панагюрище)18-1722
7Левски (Паталеница)18-1419
8
Сарая18-1715
9
Вихър (Ветрен)18-2015
10Величково18-429
  

Крайно Класиране - "А" ОГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
11Локомотив (Септември)26+2541
 12 Лозен24-3329
13Звезда (Семчиново)26-2729
14Тракия (Мирянци)24-1825
 15 Левски (Ракитово)26-5624
16Спартак (Калугерово)24-3719
17Тракиец (Главиница)24-5614
18
Юнак (Ивайло)24-731

Кой е тук?

В момента има 40 посетителя в сайта

Приятели

. .
.