СКОНТО ООД

Велинградчанин участва на Европейско първенство ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 10 Септември 2017 12:03
Димитър Ролев бе знаменосец на България по време на откриването на първенството

Велинградският плувец Димитър Ролев бе сред участниците на Европейското полицейско първенство по плуване. Шампионатът се проведе от 28 август до 1 септември 2017 г. в Хановер (Германия) и събра общо 129 участници от 16 страни. 

Състезателят на ПК Белмекен се класира на 16-о място на 50 м св. стил. Димитър Ролев беше определен за знаменосец на България по време на церемонията по откриването на шампионата.

На първо място в класирането по медали завършиха домакините от Германия, които взеха общо 39 отличия. 

Velsport24.com

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXI кръг

24 февруари 2024 г. (събота) - 14:00 ч.

СЛЧавдар (Етр)0:3Витоша (Бистрица)
КРОборище (Пан)0:0Вихрен (Санд)
КРХебър II (Пз)0:2ЦСКА II (Сф)
КРРилски спортист1:2Костинброд
КРМиньор (Пк)1:0Септември II (Сф)
КРСептември (Сим)1:1Сливн. герой
КРБанско тиим1:0Балкан (Бот)
КРБотев (Ихт)2:0Левски II (Сф)
КРПирин (Рз)2:1Славия II (Сф)
КРФК Кюстендил0:0ЦСКА 1948 III (Сф)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 1 - XVI кръг

24 февруари 2024 г. (събота) - 14:00 ч.

КРЗвезда (Семч)3:3Чепинец (Вел)
КРМарица (Белово)0:1Чико-Бунара (Бяга)

25 февруари 2024 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Левски (Рак)-:-Величково
14:00Локомотив (Септ)-:-Левски (Пат)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - XVI кръг

24 февруаври 2024 г. (събота) - 14:00 ч.

КРБрацигово8:0Спартак (Кал)
КРТракия (Мирянци)1:2Вихър (Ветрен)

25 февруари 2024 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Оборище II (Пан)-:-Тракиец (Глав)
14:00Сарая-:-Юнак (Ивайло)
14:00Лозен-:-Балкан (Варвара)

Efbet лига - резултати и статистика

"Б" РГ - Пазарджик - XII кръг

25 февруари 2024 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Лесичово-:-ФК Драгиново

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)21+3055
 2 ЦСКА II (София)21+2249
3Вихрен (Сандански)21+939
4Балкан (Ботевград)21+436
 5 Рилски спортист (Самоков)21+536
6Сливнишки герой (Сливница)21+136
7Банско тийм21+131
8
ФК Кюстендил21+1130
9Ботев (Ихтиман)21-129
10
Витоша (Бистрица)21-228
11Левски II (София)21+326
 12 Септември II (София)21 026
 13 Септември (Симитли)21-424
14Хебър II (Пазарджик)21-423
 15 ЦСКА 1948 III (София)21-920
16Славия II (София)21-2117
 17 Оборище (Панагюрище)21-2717
18ОФК Костинброд21-2016
19Пирин (Разлог)21-2115
20Чавдар (Етрополе)*21+2341*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)14+3034
 2 Чепинец (Велинград)15+2730
3Левски (Паталеница)13+921
4Марица (Белово)13+821
 5 Локомотив (Септември)13-313
6Величково13-1912
7Звезда (Семчиново)15-388
8
Левски (Ракитово)13-506
9
Хебър III (Пазарджик)14+3230*
10Спартак (Пещера)0 00
 *Хебър III (Пазарджик) преустанови участие

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)15+6545
 2 Брацигово16+5437
3Сарая15+1630
4Вихър (Ветрен)15-123
 5 Оборище II (Панагюрище)14+522
6Лозен15-2517
7Тракия (Мирянци)16-1516
8
Тракиец (Главиница)15-2711
9
Спартак (Калугерово)15-3110
10
Юнак (Ивайло)15-414

Кой е тук?

В момента има 45 посетителя в сайта

Приятели

. .
.