СКОНТО ООД

Абсолютен дебютант застава срещу „Чепинец“ ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 08 Септември 2009 22:15
 „Чепинец“ ще бъде вторият тим след Перун (Кресна), който ще гостува в Долна Диканя в официален мач от трета дивизия

Отборите на Витоша (Долна Диканя) и Чепинец (Велинград) ще изиграят в сряда от 17 часа отложената среща от първия кръг на Югозападната „В“ група.

В състава на „Чепинец“ срещата ще пропуснат контузените Сюлейман Сюлейман и Иван Стоилов. Сред титулярите се завръща ганайската перла Авуку Годфред Нана Яв, който изтърпя наказанието си от 2 мача заради червения картон в Елин Пелин.

Най-важната задача пред треньорския щаб на тима от курортния град ще бъде да бъде преодоляна психологическата тежест в отбора след катастрофалното поражение с 9-0 в Сливница преди 3 дни.

ФК Витоша (Долна Диканя) е абсолютен дебютант в първенството на Югозападната „В“ група. Тимът стартира с 2 равенства и продължава да търси първи успех на ниво трета дивизия.

Главен рефер на срещата ще бъде столичанина Адриан Петров, а дежурен делегат - Драгомир Стоянов (София).  

„Чепинец“ и Витоша (ДД) не са играли в досегашната си история официални срещи. Срещата в радомирското село Долна Диканя ще бъде първата между тези съперници.

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXI кръг

24 февруари 2024 г. (събота) - 14:00 ч.

СЛЧавдар (Етр)0:3Витоша (Бистрица)
КРОборище (Пан)0:0Вихрен (Санд)
КРХебър II (Пз)0:2ЦСКА II (Сф)
КРРилски спортист1:2Костинброд
КРМиньор (Пк)1:0Септември II (Сф)
КРСептември (Сим)1:1Сливн. герой
КРБанско тиим1:0Балкан (Бот)
КРБотев (Ихт)2:0Левски II (Сф)
КРПирин (Рз)2:1Славия II (Сф)
КРФК Кюстендил0:0ЦСКА 1948 III (Сф)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 1 - XVI кръг

24 февруари 2024 г. (събота) - 14:00 ч.

КРЗвезда (Семч)3:3Чепинец (Вел)
КРМарица (Белово)0:1Чико-Бунара (Бяга)

25 февруари 2024 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Левски (Рак)-:-Величково
14:00Локомотив (Септ)-:-Левски (Пат)

"А" РГ - Пазарджик, гр. 2 - XVI кръг

24 февруаври 2024 г. (събота) - 14:00 ч.

КРБрацигово8:0Спартак (Кал)
КРТракия (Мирянци)1:2Вихър (Ветрен)

25 февруари 2024 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Оборище II (Пан)-:-Тракиец (Глав)
14:00Сарая-:-Юнак (Ивайло)
14:00Лозен-:-Балкан (Варвара)

Efbet лига - резултати и статистика

"Б" РГ - Пазарджик - XII кръг

25 февруари 2024 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Лесичово-:-ФК Драгиново

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)21+3055
 2 ЦСКА II (София)21+2249
3Вихрен (Сандански)21+939
4Балкан (Ботевград)21+436
 5 Рилски спортист (Самоков)21+536
6Сливнишки герой (Сливница)21+136
7Банско тийм21+131
8
ФК Кюстендил21+1130
9Ботев (Ихтиман)21-129
10
Витоша (Бистрица)21-228
11Левски II (София)21+326
 12 Септември II (София)21 026
 13 Септември (Симитли)21-424
14Хебър II (Пазарджик)21-423
 15 ЦСКА 1948 III (София)21-920
16Славия II (София)21-2117
 17 Оборище (Панагюрище)21-2717
18ОФК Костинброд21-2016
19Пирин (Разлог)21-2115
20Чавдар (Етрополе)*21+2341*
 * Чавдар (Етрополе) преустанови участие

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 1

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)14+3034
 2 Чепинец (Велинград)15+2730
3Левски (Паталеница)13+921
4Марица (Белово)13+821
 5 Локомотив (Септември)13-313
6Величково13-1912
7Звезда (Семчиново)15-388
8
Левски (Ракитово)13-506
9
Хебър III (Пазарджик)14+3230*
10Спартак (Пещера)0 00
 *Хебър III (Пазарджик) преустанови участие

Класиране - "А" РГ - Пз, гр. 2

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)15+6545
 2 Брацигово16+5437
3Сарая15+1630
4Вихър (Ветрен)15-123
 5 Оборище II (Панагюрище)14+522
6Лозен15-2517
7Тракия (Мирянци)16-1516
8
Тракиец (Главиница)15-2711
9
Спартак (Калугерово)15-3110
10
Юнак (Ивайло)15-414

Кой е тук?

В момента има 51 посетителя в сайта

Приятели

. .
.