СКОНТО ООД

Ники Кънчев – шеф на журито на „Мис Велинград 2017” ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 24 Август 2017 17:56
Ники Кънчев (вдясно) прие поканата на Краси Гешева (вляво) да стане шеф на журито на "Мис Велинград 2017"

Един от най-известните телевизионни водещи у нас – Ники Кънчев, ще е в ново амплоа този уикенд. Броени дни преди началото на поредния ВИП Брадър шоуменът ще е председател на международното жури на конкурса за красота „Мис Велинград 2017”, който ще се проведе в събота вечер в парк-хотел „Арте” в СПА столицата на Балканите.

Ники Кънчев прие поканата на очарователната главна организаторка на събитието Краси Гешева и едва ли ще съжалява за решението си, тъй като ще е единственият мъж в журито и то в компанията на още пет чаровни дами от три държави. Това са актуалната мис Русия Талия Айбедуллина, която има корони и от още куп конкурси за красота, известният модел, тв водещ и „Кралица на Украйна 2017” Лилия Галушко, моделът и тв водеща Гери Дончева, актрисата Елен Колева и лицензиантът на Мис България Ирина Папазова. 

"Нямаше как да откажа на такъв изключително амбициозен и талантлив млад човек като Краси Гешева и с удоволствие приех да я подкрепя в амбициозното й начинание да възроди конкурса „Мис Велинград”. Освен това имам добри общи спомени с нея от времето, когато бях водещ на конкурса „Мис Мерилин”, който тя спечели.  А и Велинград е един от моите любими градове, пък и смятам, че конкурсът има голямо бъдеще", коментира Ники Кънчев.

„Безкрайно съм щастлива, че звезда от ранга на Ники Кънчев, който за мен е шоумен и тв водещ №1 в България прие поканата ни да е най-важният член на журито – негов председател. Това е гаранция за коректността и честността на конкурса и че короната на „Мис Велинград 2017” ще грабне най-красивото и чаровно момиче сред 12-те кандидатки за титлата”, заяви Краси Гешева.

Според нея  конкурсът, който започва в събота след 21 часа, предвещава да бъде феноменално светско събитие №1 това лято в СПА столицата на Балканите, защото освен на съзвездието от звезди сред членовете на журито, ще имат удоволствието да се радват и на харизмата на актьора Александър Кадиев, който ще е водещ на шоуто.

Velsport24.com

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVI кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРГранит (Владая)0:1ФК Кюстендил
КРЧавдар (Етрополе)3:0Ботев (Ихтиман)
КРВитоша (Бистрица)0:1Септември II (Сф)
КРБеласица (Пч)3:2Вихрен (Санд)
КРБалкан (Бот)4:1Пирин (ГД)
КРЛевски (Чепинци)1:3Банско

22 май 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

КР      Хебър II (Пз)3:3Рилски спортист

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРПирин II (Блгр)1:4Пирин (Разлог)

24 май 2022 г. (вторник) - 18:00 ч.

КР  Оборище (Пан)1:2Надежда (Добр)

25 май 2022 г. (сряда) - 18:00 ч.

КРСливнишки герой1:1ОФК Костинброд

"А" РГ (Пз) - XXVIII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЮнак (Ивайло)1:5Чепинец (Вел)
КРТракия (Пз)1:1Родопи (Коз)

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРБрацигово1:1Чико-Бунара (Бяга)
КРЛокомотив (Септ)0:3Марица (Белово)
КРСпартак (Кал)3:4Вихър (Ветрен)
КРСарая3:2Величково
 Левски (Пат)-почива

"А" РГ (Пз) - Отл. среща

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРЛевски (Пат)2:1Тракиец (Глав)

Обл. п-во за деца - XVII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 10:30 ч.

КРХебър 1918 (Пз)3:1Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)36+6285
 2 Витоша (Бистрица)36+4875
3Чавдар (Етрополе)36+4874
4ФК Кюстендил36+4674
 5 Балкан (Ботевград)36+2671
6Оборище (Панагюрище)36+1568
7Банско36+2065
8
Пирин (Гоце Делчев)36-248
9Гранит (Владая)36-1747
10
Рилски спортист (Самоков)36-747
11Пирин (Разлог)36+247
 12 Надежда (Доброславци)36-1943
 13 Сливнишки герой (Сливница)36-243
14Костинброд36-1043
 15 Септември II (София)36-1342
16Ботев (Ихтиман)36-1440
 17 Вихрен (Сандански)36-740
18Хебър II (Пазарджик)36-1338
19Пирин II (Благоевград)36-6013
20Левски (Чепинци)36-1033
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXXVII кръг

28 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00ОФК Костинброд-:-Оборище (Пан)
18:00Банско-:-Хебър II (Пз)
18:00Ботев (Ихтиман)-:-Гранит (Владая)
18:00Вихрен (Санд)-:-Балкан (Бот)
18:00Сливнишки герой-:-Пирин II (Блгр)
18:00ФК Кюстендил-:-Беласица (Пч)
18:00Пирин (ГД)-:-Витоша (Бистрица)
18:00Надежда (Добр)-:-Левски (Чепинци)
18:00Септември II (Сф)-:-Пирин (Разлог)
18:00Рилски спортист-:-Чавдар (Етрополе)

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)25+4857
 2 Брацигово26+3955
3Балкан (Варвара)26+2254
 4 Левски (Паталеница)26+4053
5Марица (Белово)25+2852
6Чепинец (Велинград)26+2046
7Сарая26+740
 8 Величково26-132
9Юнак (Ивайло)26-1528
10
Вихър (Ветрен)26-1927
11Локомотив (Септември)26-1627
 12 Родопи (Козарско)27-3326
13Тракиец (Главиница)26-3519
14Спартак (Калугерово)27-4618
15Тракия (Пазарджик)26-3917
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 37 посетителя в сайта

Приятели

. .
.