СКОНТО ООД

Есенно класиране в ЮЗ Трета лига - сезон 2017/18 ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 25 Ноември 2017 21:20

Ю Г О З А П А Д Н А   Т Р Е Т А   Л И Г А

сезон 2017/18 г.

КРАЙНО ЕСЕННО КЛАСИРАНЕ

  ОТБОР М П Р З ГОЛ. Р. Т
1 ЦСКА 1948 /СОФИЯ/ 17 15 2 0 47 11 47
2 ХЕБЪР /ПАЗАРДЖИК/ 17 13 1 3 33 11 40
3 ВИХРЕН /САНДАНСКИ/ 17 12 1 4 36 15 37
4 СЕПТЕМВРИ /СИМИТЛИ/ 17 9 4 4 28 13 31
5 СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ /СЛИВНИЦА/ 17 8 2 7 25 21 26
6 БАНСКО 17 7 4 6 24 19 25
7 ПИРИН /РАЗЛОГ/ 17 7 3 7 23 15 24
8 МИНЬОР /ПЕРНИК/ 17 7 3 7 21 20 24
9 СВОБОДА /ПЕЩЕРА/ 17 7 2 8 20 26 23
10 МАРЕК /ДУПНИЦА/ 17 6 5 6 21 17 23
11 ЧАВДАР /ЕТРОПОЛЕ/ 17 6 4 7 27 27 22
12 БЕЛАСИЦА /ПЕТРИЧ/ 17 6 4 7 16 27 22
13 РИЛСКИ СПОРТИСТ /САМОКОВ/ 17 6 3 8 27 28 21
14 ПИРИН /ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ/ 17 5 4 8 15 29 19
15 БАЛКАН /БОТЕВГРАД/ 17 4 6 7 31 35 18
16 ОФК ЕЛИН ПЕЛИН 17 4 2 11 22 42 14
17 ГЕРМАНЕЯ /САПАРЕВА БАНЯ/ 17 2 2 13 11 40 8
18 БОТЕВ /ИХТИМАН/ 17 2 2 13 11 42 8

Забележка: При равенство в точките между два и повече отбора под внимание се вземат директните двубои между тях

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXVI кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРГранит (Владая)0:1ФК Кюстендил
КРЧавдар (Етрополе)3:0Ботев (Ихтиман)
КРВитоша (Бистрица)0:1Септември II (Сф)
КРБеласица (Пч)3:2Вихрен (Санд)
КРБалкан (Бот)4:1Пирин (ГД)
КРЛевски (Чепинци)1:3Банско

22 май 2022 г. (неделя) - 17:00 ч.

КР      Хебър II (Пз)3:3Рилски спортист

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРПирин II (Блгр)1:4Пирин (Разлог)

24 май 2022 г. (вторник) - 18:00 ч.

КР  Оборище (Пан)1:2Надежда (Добр)

25 май 2022 г. (сряда) - 18:00 ч.

18:00Сливнишки герой-:-ОФК Костинброд

"А" РГ (Пз) - XXVIII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

КРЮнак (Ивайло)1:5Чепинец (Вел)
КРТракия (Пз)1:1Родопи (Коз)

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРБрацигово1:1Чико-Бунара (Бяга)
КРЛокомотив (Септ)0:3Марица (Белово)
КРСпартак (Кал)3:4Вихър (Ветрен)
КРСарая3:2Величково
 Левски (Пат)-почива

"А" РГ (Пз) - Отл. среща

22 май 2022 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРЛевски (Пат)2:1Тракиец (Глав)

Обл. п-во за деца - XVII кръг

21 май 2022 г. (събота) - 10:30 ч.

КРХебър 1918 (Пз)3:1Чепинец (Вел)

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Беласица (Петрич)36+6285
 2 Витоша (Бистрица)36+4875
3Чавдар (Етрополе)36+4874
4ФК Кюстендил36+4674
 5 Балкан (Ботевград)36+2671
6Оборище (Панагюрище)35+1668
7Банско36+2065
8
Пирин (Гоце Делчев)36-248
9Гранит (Владая)36-1747
10
Рилски спортист (Самоков)36-747
11Пирин (Разлог)36+247
 12 Септември II (София)35-1342
 13 Сливнишки герой (Сливница)35-242
14Костинброд35-1042
 15 Ботев (Ихтиман)36-1440
16Надежда (Доброславци)35-2040
 17 Вихрен (Сандански)36-740
18Хебър II (Пазарджик)36-1338
19Пирин II (Благоевград)36-6013
20Левски (Чепинци)36-1033
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXXVII кръг

28 май 2022 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00ОФК Костинброд-:-Оборище (Пан)
18:00Банско-:-Хебър II (Пз)
18:00Ботев (Ихтиман)-:-Гранит (Владая)
18:00Вихрен (Санд)-:-Балкан (Бот)
18:00Сливнишки герой-:-Пирин II (Блгр)
18:00ФК Кюстендил-:-Беласица (Пч)
18:00Пирин (ГД)-:-Витоша (Бистрица)
18:00Надежда (Добр)-:-Левски (Чепинци)
18:00Септември II (Сф)-:-Пирин (Разлог)
18:00Рилски спортист-:-Чавдар (Етрополе)

Класиране - "А" РГ (Пз)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)25+4857
 2 Брацигово26+3955
3Балкан (Варвара)26+2254
 4 Левски (Паталеница)26+4053
5Марица (Белово)25+2852
6Чепинец (Велинград)26+2046
7Сарая26+740
 8 Величково26-132
9Юнак (Ивайло)26-1528
10
Вихър (Ветрен)26-1927
11Локомотив (Септември)26-1627
 12 Родопи (Козарско)27-3326
13Тракиец (Главиница)26-3519
14Спартак (Калугерово)27-4618
15Тракия (Пазарджик)26-3917
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 42 посетителя в сайта

Приятели

. .
.