СКОНТО ООД

Чепинец – Тракиец на старта на „А“ ОФГ - Пазарджик ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 04 Август 2017 13:12

Областният председател Спас Иванов се срещна с представителите на отборите от "А" ОФГ - Пазарджик

На Отборът на Чепинец ще стартира с домакински мач в новото първенство на „А“ ОФГ – Пазарджик, това отреди тегленият днес жребий в областния град. Велинградчани ще приемат Тракиец (Главиница), който приключи на 10-то място в миналогодишния шампионат. Двубоят ще се проведе на 27 август (неделя) на стадиона в курортния град.

Първото гостуване на велинградския тим е седмица по-късно срещу Брацигово. Есенният сезон ще приключи със срещите на 25 ноември (събота).

Представител на Чепинец на жребия в Пазарджик бе наставника Атанас Стоилов. 

Velsport24.com
 

"А" ОФГ - Пазарджик
 
ПРОГРАМА ЗА ЕСЕНЕН ПОЛУСЕЗОН
 
СЕЗОН 2017/18 г. 
 
                        I кръг
26 август 2017, събота, 18:00 ч:
Братаница (Братаница) - Балкан (Варвара)                   -
Спартак (Калугерово) - Зенит (Ветрен дол)                  -
Локомотив 2011 (Септември) - Брацигово (Брацигово)         -
Сарая (Сарая) - Чико Бунара (Бяга)                         -
Тракия (Пазарджик) - Величково (Величково)                 -
Оборище II (Панагюрище) - Левски (Паталеница)              -
Вихър (Ветрен) - Родопи 1921 (Козарско)                    -
27 август 2017, неделя, 18:00 ч: 
Чепинец (Велинград) - Тракиец 2005 (Главиница)             -  
                         II кръг
2 септември 2017, събота, 18:00 ч:
Балкан (Варвара) - Родопи 1921 (Козарско)                  -
Левски (Паталеница) - Вихър (Ветрен)                       -
Величково (Величково) - Оборище II (Панагюрище)            -
Чико Бунара (Бяга) - Тракия (Пазарджик)                    -
Тракиец 2005 (Главиница) - Сарая (Сарая)                   -
Зенит (Ветрен дол) - Локомотив 2011 (Септември)            -
Братаница (Братаница) - Спартак (Калугерово)               -
3 септември 2017, неделя, 18:00 ч:
Брацигово (Брацигово) - Чепинец (Велинград)                -  
                           III кръг
6 септември 2017, сряда:
Спартак (Калугерово) - Балкан (Варвара)                    -
Локомотив 2011 (Септември) - Братаница (Братаница)         -
Чепинец (Велинград) - Зенит (Ветрен дол)                   -
Сарая (Сарая) - Брацигово (Брацигово)                      -
Тракия (Пазарджик) - Тракиец 2005 (Главиница)              -
Оборище II (Панагюрище) - Чико Бунара (Бяга)               -
Вихър (Ветрен) - Величково (Величково)                     -
Родопи 1921 (Козарско) - Левски (Паталеница)               -
                           IV кръг
9 септември 2017, събота:
Балкан (Варвара) - Левски (Паталеница)                     -
Величково (Величково) - Родопи 1921 (Козарско)             -
Чико Бунара (Бяга) - Вихър (Ветрен)                        -
Тракиец 2005 (Главиница) - Оборище II (Панагюрище)         -
Брацигово (Брацигово) - Тракия (Пазарджик)                 -
Зенит (Ветрен дол) - Сарая (Сарая)                         -
Братаница (Братаница) - Чепинец (Велинград)                -
Спартак (Калугерово) - Локомотив 2011 (Септември)          -
                           V кръг
16 септември 2017, събота:
Локомотив 2011 (Септември) - Балкан (Варвара)              -
Чепинец (Велинград) - Спартак (Калугерово)                 -
Сарая (Сарая) - Братаница (Братаница)                      -
Тракия (Пазарджик) - Зенит (Ветрен дол)                    -
Оборище II (Панагюрище) - Брацигово (Брацигово)            -
Вихър (Ветрен) - Тракиец 2005 (Главиница)                  -
Родопи 1921 (Козарско) - Чико Бунара (Бяга)                -
Левски (Паталеница) - Величково (Величково)                -
                           VI кръг
23 септември 2017, събота:
Балкан (Варвара) - Величково (Величково)                   -
Чико Бунара (Бяга) - Левски (Паталеница)                   -
Тракиец 2005 (Главиница) - Родопи 1921 (Козарско)          -
Брацигово (Брацигово) - Вихър (Ветрен)                     -
Зенит (Ветрен дол) - Оборище II (Панагюрище)               -
Братаница (Братаница) - Тракия (Пазарджик)                 -
Спартак (Калугерово) - Сарая (Сарая)                       -
Локомотив 2011 (Септември) - Чепинец (Велинград)           -
                           VII кръг
30 септември 2017, събота:
Чепинец (Велинград) - Балкан (Варвара)                     -
Сарая (Сарая) - Локомотив 2011 (Септември)                 -
Тракия (Пазарджик) - Спартак (Калугерово)                  -
Оборище II (Панагюрище) - Братаница (Братаница)            -
Вихър (Ветрен) - Зенит (Ветрен дол)                        -
Родопи 1921 (Козарско) - Брацигово (Брацигово)             -
Левски (Паталеница) - Тракиец 2005 (Главиница)             -
Величково (Величково) - Чико Бунара (Бяга)                 -
                           VIII кръг
7 октомври 2017, събота:
Балкан (Варвара) - Чико Бунара (Бяга)                      -
Тракиец 2005 (Главиница) - Величково (Величково)           -
Брацигово (Брацигово) - Левски (Паталеница)                -
Зенит (Ветрен дол) - Родопи 1921 (Козарско)                -
Братаница (Братаница) - Вихър (Ветрен)                     -
Спартак (Калугерово) - Оборище II (Панагюрище)             -
Локомотив 2011 (Септември) - Тракия (Пазарджик)            -
Чепинец (Велинград) - Сарая (Сарая)                        -
                           IX кръг
14 октомври 2017, събота:
Сарая (Сарая) - Балкан (Варвара)                           -
Тракия (Пазарджик) - Чепинец (Велинград)                   -
Оборище II (Панагюрище) - Локомотив 2011 (Септември)       -
Вихър (Ветрен) - Спартак (Калугерово)                      -
Родопи 1921 (Козарско) - Братаница (Братаница)             -
Левски (Паталеница) - Зенит (Ветрен дол)                   -
Величково (Величково) - Брацигово (Брацигово)              -
Чико Бунара (Бяга) - Тракиец 2005 (Главиница)              -
                           X кръг
21 октомври 2017, събота:
Балкан (Варвара) - Тракиец 2005 (Главиница)                -
Брацигово (Брацигово) - Чико Бунара (Бяга)                 -
Зенит (Ветрен дол) - Величково (Величково)                 -
Братаница (Братаница) - Левски (Паталеница)                -
Спартак (Калугерово) - Родопи 1921 (Козарско)              -
Локомотив 2011 (Септември) - Вихър (Ветрен)                -
Чепинец (Велинград) - Оборище II (Панагюрище)              -
Сарая (Сарая) - Тракия (Пазарджик)                         -
                           XI кръг
28 октомври 2017, събота:
Тракия (Пазарджик) - Балкан (Варвара)                      -
Оборище II (Панагюрище) - Сарая (Сарая)                    -
Вихър (Ветрен) - Чепинец (Велинград)                       -
Родопи 1921 (Козарско) - Локомотив 2011 (Септември)        -
Левски (Паталеница) - Спартак (Калугерово)                 -
Величково (Величково) - Братаница (Братаница)              -
Чико Бунара (Бяга) - Зенит (Ветрен дол)                    -
Тракиец 2005 (Главиница) - Брацигово (Брацигово)           -
                           XII кръг
4 ноември 2017, събота:
Балкан (Варвара) - Брацигово (Брацигово)                   -
Зенит (Ветрен дол) - Тракиец 2005 (Главиница)              -
Братаница (Братаница) - Чико Бунара (Бяга)                 -
Спартак (Калугерово) - Величково (Величково)               -
Локомотив 2011 (Септември) - Левски (Паталеница)           -
Чепинец (Велинград) - Родопи 1921 (Козарско)               -
Сарая (Сарая) - Вихър (Ветрен)                             -
Тракия (Пазарджик) - Оборище II (Панагюрище)               -
                           XIII кръг
11 ноември 2017, събота:
Оборище II (Панагюрище) - Балкан (Варвара)                 -
Вихър (Ветрен) - Тракия (Пазарджик)                        -
Родопи 1921 (Козарско) - Сарая (Сарая)                     -
Левски (Паталеница) - Чепинец (Велинград)                  -
Величково (Величково) - Локомотив 2011 (Септември)         -
Чико Бунара (Бяга) - Спартак (Калугерово)                  -
Тракиец 2005 (Главиница) - Братаница (Братаница)           -
Брацигово (Брацигово) - Зенит (Ветрен дол)                 -
                           XIV кръг
18 ноември 2017, събота:
Балкан (Варвара) - Зенит (Ветрен дол)                      -
Братаница (Братаница) - Брацигово (Брацигово)              -
Спартак (Калугерово) - Тракиец 2005 (Главиница)            -
Локомотив 2011 (Септември) - Чико Бунара (Бяга)            -
Чепинец (Велинград) - Величково (Величково)                -
Сарая (Сарая) - Левски (Паталеница)                        -
Тракия (Пазарджик) - Родопи 1921 (Козарско)                -
Оборище II (Панагюрище) - Вихър (Ветрен)                   -
                           XV кръг
25 ноември 2017, събота:
Вихър (Ветрен) - Балкан (Варвара)                          -
Родопи 1921 (Козарско) - Оборище II (Панагюрище)           -
Левски (Паталеница) - Тракия (Пазарджик)                   -
Величково (Величково) - Сарая (Сарая)                      -
Чико Бунара (Бяга) - Чепинец (Велинград)                   -
Тракиец 2005 (Главиница) - Локомотив 2011 (Септември)      -
Брацигово (Брацигово) - Спартак (Калугерово)               -
Зенит (Ветрен дол) - Братаница (Братаница)                 -  
 
Източник: bulgarian-football.com 
 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - Отл. среща

5 май 2021 г. (сряда) - 17:00 ч.

КРНадежда (Добр)0:0Балкан (Бот)

ЮЗ Трета лига - XXIX кръг

28 април 2021 г. (сряда) - 16:00 ч.

КРНадежда (Добр)1:2Оборище (Пан)
КРРилски спортист2:0Гранит (Владая)
КРБалкан (Бот)1:0Ботев (Ихтиман)
КРПирин (ГД)1:3Марек (Дупница)
КРСливнишки герой2:2Пирин (Разлог)
КРПерун (Кресна)3:1Левски (Чепинци)
КРВихрен (Санд)0:2Беласица (Пч)
КРЧавдар (Етрополе)0:2Банско
КРВелбъжд (Кн)0:3ФК Кюстендил

"А" РГ Пз - XXX кръг

3 май 2021 г. (понеделник) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)2:1Родопи (Коз)
КРОборище II (Пан)3:0Тракиец (Глав)
КРСпартак (Кал)1:1Величково
КРБрацигово1:1Чико-Бунара (Бяга)
КРБалкан (Варвара)2:5Сарая
КРВихър (Ветрен)1:0Левски (Ракитово)
КРЛокомотив (Септ)3:0Тракия (Пз)
СЛЛозен0:3Марица (Белово)
 Левски (Пат)-почива

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)29+5469
2Беласица (Петрич)29+2765
3Вихрен (Сандански)29+3265
4ФК Кюстендил29+38 64
5Балкан (Ботевград)29+2450
6Чавдар (Етрополе)29+1748
7Оборище (Панагюрище)29+545
8
Пирин (Гоце Делчев)29+1042
9
Ботев (Ихтиман)29+737
10
Пирин (Разлог)29-1634
11Рилски спортист (Самоков)29-1132
12Сливнишки герой (Сливница)29-831
13Гранит (Владая)29-2629
14Надежда (Доброславци)29-1629
 15  Левски (Чепинци)29-3327
16Банско29-2025
17Перун (Кресна)29-3722
18Велбъжд (Кюстендил)29-4716
 Есенно класиране Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XXX кръг

8 май 2021 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00Оборище (Пан)-:-Велбъжд (Кн)
18:00ФК Кюстендил-:-Перун (Кресна)
18:00Пирин (Разлог)-:-Балкан (Бот) 
18:00Марек (Дупница)-:-Сливнишки герой
18:00  Банско-:- Пирин (ГД)
18:00Левски (Чепинци)-:-Рилски спортист
18:00Беласица (Пч)-:-Надежда (Добр)
18:00Ботев (Ихтиман)-:-Вихрен (Санд)
18:00Гранит (Владая)-:-Чавдар (Етрополе)

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)29+7979
 2 Балкан (Варвара)28+4868
3Брацигово28+6563
 4 Марица (Белово)28+2550
5Левски (Паталеница)28+1646
6Чепинец (Велинград)29+1843
7Величково28+238
 8 Локомотив (Септември)28-738
9Тракиец (Главиница)29-1636
10
Вихър (Ветрен)28-1735
11Родопи (Козарско)28-1335
 12 Тракия (Пазарджик)28-2034
13Оборище II (Панагюрище)29-3232
14Спартак (Калугерово)28-2830
15Левски (Ракитово)28-1529
16Сарая28-3129
17Лозен28-742
 

Есенно класиране Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XXXI кръг

8 май 2021 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Тракия (Пз)-:-Балкан (Варвара)
17:00Вихър (Ветрен)-:-Брацигово
17:00Марица (Белово)-:-Спартак (Кал)

17 април 2021 г. (събота)

СЛ            Левски (Ракитово)3:0Лозен                   

9 май 2021 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Тракиец (Глав)-:-Чико-Бунара (Бяга)
17:00Сарая-:-Левски (Пат)
17:00Родопи (Коз)-:-Оборище II (Пан)
17:00Величково-:-Локомотив (Септ)
     Чепинец (Вел)-почива 

Кой е тук?

В момента има 55 посетителя в сайта

Приятели

. .
.